Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

implant antykoncepcyjny

Polecane posty

Gość gość

Interesuje mnie ta metoda antykoncepcji. Możecie się wypowiedzieć na ten temat ?? Gdzie można go wszczepić?Jaki koszt zabiegu? Polecacie czy nie ?? Proszę o odpowiedzi kobiety które mają go lub miały Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytaj koleżanek z UK u nich to popularna metoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dumina
Ja bym sobie nie dała nic wszczepić pod skórę. W Polsce popularniejsza niż implant jest wkładka hormonalna- ja mam levosert. Lekarz aplikuje ją do macicy i masz zabezpieczenie na klika lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I kilka lat mordujesz zarodki ludzkie nieswiadomie, a raczej świadomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam od roku i bardzo sobie chwalę, kosztowało tysiąc, jest na trzy lata. Nie mam krwawień, zapomniałam o bolesnych miesiączkach, najważniejsze cytologię regularnie robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakbyś chciała więcej szczegółów to na maila śmiało pisz softesthrd@ gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bratowa nie miała krwawien a że jest otyła to dopiero zaniepokoiły ją ruchy dziecka. Ledwie uszła z zyciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczy się regularnie badać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skini
borze jak otyłym być trzeba by ciąży nie zauważyć :O po drugie kto takiego tłuściocha chciał? do tematu wracając implant jak najbardziej na plus, założyłam już drugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skini... bratowa jest bardzo chora stąd ta otyłość, nie trzeba przytyc w pierwszych miesiacach 20kg można przytyć 4-5 kg a przy większej tuszy tego nie widać nawet. Ją chce mój brat- zawsze jest ciepła i wesoła, sądzę natomiast, że nikt nie chce ciebie bo tryskasz jadem jak rasowa żmija. Mówią, że dobre rżnięcie niweluje zgorzkniałość, spróbuj kiedyś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałaś pocisnąć i chyba nie poszło xD jad jadem, tłuścioch tłuściochem - zawsze chorobą się tłumaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:15 poplulem sie he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filifionk_a
Czy @puenta ma coś do powiedzenia wartościowego? autorka tematu prosi o odpowiedzi pań którę MAJĄ lub MIAŁY implant... a ty o jakiejś grubej, zaniedbanej kobiecie trujesz. I faktycznie, tekst o rżnięciu na poziomie podstawówki - chyba logiczne, ze cnotka implantu nie zakłada. Swój mam od półtora roku, badam się co pół (usg) i wszystko ok. Czasem plamię (kilka dni w miesiącu). Nareszcie nie muszę pamiętać o tabletkach, latać po recepty. Drogi interes (1300) ale opłacalny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze u tej grubej tez bylo wszystko ok a puenta chciala tylko ostrzec?kazdy cwany dopoki mu sie udaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też słyszałam o implancie nie zbyt pochlebne opinie, sama bym się nie zdecydowała ale podobno do odważnych świat należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
różne są opinie w necie ja sie boje nowosci wiec dupa z tego.dopiero jak polowa kraju bedzie to miala to ja sie tez zdecyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam podobnie obawiam się nowości, a jeszcze bardziej boję się zaliczenia wpadki. Implant dosyć drogi nie byłoby mnie na niego po prostu stać i jakby nie patrzeć to hormony krążące po całym moim organizmie jakiś wpływ pewnie by miały na cały organizm. Moje koleżanki zadowolone sa z tabletek, z wkładek hormonalnych ale nie tych miedzianych. Ja mam tylko plasterek i on też mnie jak narazie nie zawiódł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wymaga systematycznego myślenia.Siedzi w tobie jak inne hormony i stwarza możliwość bezpiecznego bzykania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce mało popularny i drogi,w UK zakładony bezpłatnie.Wygodny w użyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posiadaczki tej typu antykoncepcji wypowiadajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Źle się czułam podczas jego stosowania. Teraz szukam jakieś metody niehormonalnej, bo mam już dosyć skutków ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile lat go miałaś,co tak komentujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sinis
Do gość 2017.03.23 Boisz sie hormonów krążących po organizmie a masz plasterki? Przecież one stopniowo uwalniają hormony do krwi, które wędrują sobie właśnie po całym organizmie :P Jedyna metoda, która wydziela hormon tylko i wyłącznie do macicy to wkładka hormonalna. Ja mam własnie taką levosert bo mam problem z żylakami i nie mogłabym sobie pozwolić na dodatkowe hormony latające po całym moim wnętrzu :) Pozatym wkładaka to bardzo wygodna forma antykoncepcji, zakładasz raz na kilka lat i masz spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy hormony z wkładki siedzą tylko w ci/pie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sinis
Tak, levosert działa miejscowo- hormon uwalniany jest codziennie do macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaką trzeba mieć niskką wiedzę ze hormony wprowadzone do organizmu działają tylko w pizy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.03.27 Źle się czułam podczas jego stosowania. Teraz szukam jakieś metody niehormonalnej, bo mam już dosyć skutków ubocznych. To z własnego doświadczenia mogę Ci polecić Cyclotest. To komputer cyklu. doskonale poznasz swoj organizm i zapomnisz o skutkach ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×