Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lili50

In Vitro Po 50 tce kliniki

Polecane posty

Gość lili50

Czesc dziewczyny, na pewno jest was niewiele ale wiem , ze jestescie, codziennie na swiecie rodzi sie coraz wiecej dzieci matek 50 lat +++ , tendencje wzrastaja , a juz niedlugo bedzie to zupelnie normalne, tak jak teraz jest normalne rodzic grubo po 40stce, a jeszcze tak niedawno szokowalo, Wznosze wiec ten watek dla wszystkich , ktorzy sa zainteresowani tematem, in vitro z komorka dawczyni , w jakiej klinice itp, itd Aktywne po 50 wszystkie czekamy na wasze informacje..Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podpisuje sie pod tematem, sama po wielu probach in vitro na wlasnych komorkach ,leczeniu i wielu latach na tym straconych, znalazlam sie w wieku 50 lat przed decyzja kd , 1 ciaza, udalo sie za 1 razem, urodzilam zdrowe blizniaki w wieku 52 lat, sa gwiazdami na niebia mojego zycia i nie zaluje mojej decyzji, pozdrawiam dziewczyny i pytajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćalma
zainteresowana jesstem jaka klinike polecacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy są (przynajmniej w Polsce) kliniki, które robią ivf po 50tce. Wiem, że można do 43 roku życia, choć w sumie to wiele zalezy od kondycji naszych komórek , czy nasienia partnerów. Właśnie przeczytałam, że Invimed ma nowy program z kd z gwarancja zarodków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak Invimed ma nowy program gwarantujący ilość i jakość zarodków. Podchodzisz do ivf z kd, i masz gwarantowane 3 zarodki dobrej jakości z 12 komórek, jeśli nie uda się ich otrzymać dostajesz 8 komórek nie dopłacając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do autorki -pani stara się o pierwszą ciąze ,skąd taka decyzjia w wieku 50 lat? rozumiem ze pani jeszcze nie ma menopauzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaluna
Prosze o adres i ile to kosztuje,nie liczac stresu,gotowa jestem mam jedno dziecko8letnie,nastepne nie udaje sie,wiec prosze o adres i cene,jeszcze raz dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaluna
Prosze o adres i ile to kosztuje,nie liczac stresu,gotowa jestem mam jedno dziecko8letnie,nastepne nie udaje sie,wiec prosze o adres i cene,jeszcze raz dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Gośćlaluna InviMed,Invikta,Gameta i kilka innych w Polsce.Oprócz tego kliniki w Czechach w Brnie i Ostrawie.Ogólnie dużo jest tych klinik.Poszukaj w internecie po prostu.Koszty wszędxie podobne.Niektóte kliniki nie piszą na swoich stronach,że robią kd.Trzeba zadzwonić i spytać albo @ wysłać. Pozdrawiam i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak szczerze, bez hejty czy chamstwa, ale to trochę nieodpowiedzialne moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Invimed na prawno ma ivf z kd. Mają teraz wlaśnie ten nowy program

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten program dotyczy ivf z kd, że masz gwarantowaną liczbę zarodków. Całkiem spoko, przy tym, że i tak płacisz im kasę. Jeśli z pierwszego zestawu nie będzie 3 dobrej jakości masz drugie podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili50
czesc dziewczyny, witam was wszystkie na forum bo juz myslalam ze sie raczej nie rozkreci i zajrzalam dzis przez przypadek , a tu niespodzianka,... ciesze sie ze piszecie, co najwazniejsze przygotowana jestem psychicznie, a to jest b.wazne...wasze reakcje dodaja mi jedynie kurazu, energii pozytywnej ,,,piszcie o wszystkim nietylko o klinikach, zachecam szczegolnie te, ktore juz sa w trakcie lub po i maja doswiadczenia w tym zakresie,,pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlili50
ktos zadal mi pytanie sakd taka decyzja, decyzja jako taka bylo juz duzo wczesniej mialam wtedy 38 lat i kilka prob in vitro z wlasnymi komorkami, po pierwszym zabiegu rozchorowalam sie cio konsekwetnie wplynelo na niepowodzenia kazdego kolejnego zabiegu a bylo ich 5 , nastepnie przerwa, czas na leczenie,,,,wyciszenie organizmu odpoczynek,,myslalam ze juz tak zostanie,a raczej nie myslalam o temacie wiec go nie bylo, aczkowiek jak sie okazuje byl ukryty w podswiadomosci, az do chwili obecnej ...pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola_aa
a więc, czy jest w Polsce klinika oferująca adopcję zarodków dla kobiety 50+? Bardzo proszę o informację - jestem zainteresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwazajcie na klinike Invicta. Jej wlasciciel pan Krzysztof L chcial mi wmowic ze jestem bezplodna co bylo absurdem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinapaul
dziewczyny, ja nie miałam z tym problemem nigdy styczności, ale chcę wesprzeć was i powiedzieć, że wszystko się da! myślałam, że po 50 nic się nie uda. ale moja koleżanka, która ma 53 lata jest w ciąży, dzięki zapłodnieniu in vitro. Jak chcecie to mogę się zapytać u niej do której kliniki chodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny tak bez złośliwości , ale wiecie na co sie decydujecie, dziecko w wieku 50, 50 +, to na prawde wyzwanie, już zdrowie i psychika siada, nie mówiąc że wygląda sie jak babcia własnego dziecka, i można wcześnie to dziecko osierocić, rozumiem że gdy wszystkie metody zawodzą że człowiek chwyta się wszystkiego ale w tym wieku to bym odpuściła, tak dla mnie to najpózniej do 43 lat, ale powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaluna
Mam juz 10letnie dziecko,chcialam miec drugie ale zmienilam plany,zacofany polski narod,epoka kamienia lupanego puetnastki powinny miec dzieci tak do trzydziestki conajmniej dziesiecioro jak prosne maciory,nic tu nie bede pusac,pa :-!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×