Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

infekcja pochwy a tabletki bez recepty

Polecane posty

Gość gość

Czy sa takie?Nie mam teraz mozliwości umówić sie na wizytę do gin.Chciałam się zapytać czy są jakieś wogóle tabletki na infekcje bez recepty. (Nic mnie nie boli,nic nie swędzi,chodzi o wydzielinę i jej zapach )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kefir lub jogurt ze sklepu aaaaaaaaale nie pasteryzowany, z zywymi kulturami bakteri kw. mlekowego, otworzyc, wlozyc tampon, zanurzyc, zalozyc tampon i tak 3x dziennie, 2-3 dni. W ten sposob zregenerujesz naturalna flore bakteryjna pochwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wklada sie tamponow poza mensturacja debile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debilem jestes ty. To uznana metoda wprowadznia naturalnej flory do pochwy. Widocznie wolisz chemiczne tabletki, ktore zawieraja to samo + chemikalia, stabilizatory # srodki konserwujace. Chcesz link do danych medycznych w obcym jezyku? Zrozumiesz jezyk sasiada? Metoda jest za tania, zeby byla w PL spopularyzowana. Za to jest powszechnie zalecana przez ginekologow za zachodnia granica!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debilu 21:56 nie wklada sie SUCHYCH tamponow do pochwy, zeby nie spowodowac mikrouszkodzen. Natomiast wprowadza sie tampony nasaczone jogurtem, jak najbardziej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletki przywracajace naturalna flore pochwy powinnas tez dostac w aptece bez recepty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malaaw212
poczytaj sobie o www.kobiecesprawy24.pl/uplawy-i-nieprzyjemny-zapach - jest tez info o Hexatiab - to takie kapsułki, jeśli chodzi o leczenie infekcji intymnych mi pomogły uporać sie z problemem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×