Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Infekcja pochwy czy ciąża?

Polecane posty

Gość gość

Witam, dnia 23.09.17r powinnam mieć owulacje, około 5-6 dni po niej zaczęły mnie boleć piersi (nie był to typowy ból, jak przed okresem-wtedy one przeważnie były wrażliwe na dotyk, a po owulacji po prostu bolały przy ściśnięciu), do tego pojawiły się wzdęcia i niemożność wciągnięcia brzucha. Przeważnie przed miesiączką pojawiał się trądzik na czole, dzisiaj zauważyłam kilka mniejszych pryszczy, ale były one również na brodzie. Od 3 dni mam pulsujący ból warg sromowych, czasami w okolicy o***tu, a od dzisiaj swędzenie i ból na zmianę, do tego zauważyłam wcześniej upławy. Od tego czasu miewam bóle podbrzusza, ale bardzo rzadko i nie są uciążliwe, 2 razy miałam bóle w okolicy prawego biodra Zauważyłam, że od 4 dni mam wyższą temperaturę (36,8) , jednak dzisiaj wzrosła do 37. Pojawiły się również zawroty głowy i trochę mniejszy apetyt Jestem 3 dni przed okresem, cykl mam nieregularny Dzisiaj piersi bolą mniej, a brzuch jest trochę mniejszy Czy w takim przypadku większa jest prawdopodobność, że to grzybica lub inna infekcja? Czy może lepiej zrobić dla pewności test ciążowy? Jak wspominałam, na okres czekam Wiem, że dopiero potem powinnam brać pod uwagę ciążę, ale mam nietypowe objawy, które zazwyczaj nie występowały przed miesiączką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×