Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Infekcja w ciąży

Polecane posty

Gość gość

Jestem w 9 tyg ciąży. Byłam wczoraj u gina i powiedzial ze mam infekcje grzybiczna. Mam sie czegos obawiać ? Moze to zaszkodzic? Zalecil mi multi-gyn do smarowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ciąży często się to zdarza.Nie martw się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miska2017
Każda infekcja jest zagrażający dla ciąży może dojść do poronienia.pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieleczona infekcja jest groźna ale zapewne otrzymałaś jakies leki, by ja wyleczyc. Pamiętaj tez o probiotykach po zakończeniu kuracji podstawowej. Kup w aptece Lactovaginal i stosuj przez tydzień, dzieki niemu szybko i skutecznie odbudujesz flore bakteryjna pochwy i zapobiegniesz nawrotom infekcji. Probiotyk mozesz stosowac regularnie, by więcej Cie nie dopadła żadna infekcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba powinnas troche doczytac o infekcjach intymnych w ciazy, polecam ci strone: http://www.provag.info/ciaza_i_polog sama czasem tam zerkam, a przez cala ciaze zazywalam probiotyk ginekologiczny provag, zeby ustrzec sie nawrotu infekcji i udalo sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ciąży na skutek zmian hormonalnych częściej zdarzają się infekcje. U mnie przy dyskomforcie sfer intymnych takich jak pieczenie czy upławy sprawdzał się invag. Już po pierwszej kapsułce czułam się lepiej. Kapsułki stosowałam również przed wyjściem na basen i po powrocie - w ramach profilaktyki. Na szczęście cała ciążę żadnych poważniejszych problemów intymnych nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ciąży ginekolog polecił mi stosowanie profilaktycznie Lactovaginal. Stosowałam seriami, po kilka w miesiącu i faktycznie uchronił mnie przed infekcjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×