Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Valezka

Inna przyczyna spoźniania sie okresu

Polecane posty

Gość Valezka

Mam 18 lat... w sumie niedokonca uregulowane miesiaczki(jednak zawsze byla to roznica 2/3 dni) teraz okres spoznil mi sie 2 tygodnie. Odrazu na szczescie wykluczylam przez test ciaze... co moglo byc inna przyczyna takiego spoznienia miesiaczki? Czy moglo to byc jakies zapalenie np jajnikow lub drog moczowych? prosze o pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź do gina i nie zawracaj
dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon
Coz za elokwentna wypowiedz... ehh wspolczuje przedmowcy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przedmówca
Gordon twoja percepcja cię zawodzi, zapewniam iż się mylisz niezmiernie, po prostu mierzi mnie co i rusz topik nt "ciąża nie ciąża" i mam prawo do swojego zdania tak jak każdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy miałam 18 lat, też miałam takie opóźnienia i lekarz stwierdził, że to normalne. Teraz czasem okres mi się spóźnia, jak mam jakąś stresującą sytuację, czy biorę niektóre leki. Opóźnienie okresu to nie jest objaw zapalenia jajników. Jeśliu coś Cię martwi, to rzeczywiście najlepszym rozwiązaniem jest wizyta u ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Valezka
Dzieki Morgaine:) Jednak chyba sie przejde do ginekola:) Hmm a co do tej percepcji to ja nie pytalam czy jestem w ciazy:> bo wiem jak to sprawdzic- nie pekaj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polly 23
nie bądź taka pewna swego Valezka mi też test wyszedł negatywny a jednak okazało sie że jestem w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Valezka
czytaj dokladniej... przeciez napisalam ze dostalam wiec o co chodzi.. jesso niby to forum ma za zadanie pomagac a ludzie wjezdzaja tu na siebie gorzej niz w rzeczywistosci:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×