Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nieoświecona

Jacek Wenerski ginekolog Kalisz

Polecane posty

Gość Nieoświecona

Czy była któraś z was u ginekologa Jacka Wenerskiego? Przyjmuje na rogatce w Kaliszu. Jutro idę do niego i nie wiem czego mam się spodziewać. Czekam na szybkie odpowiedzi. Wcześniej chodziłam do Sarny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieoświecona
błagam pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andnaja
Bezinteresowny, kompetentny, kulturalny, wg. mnie najlepszy specjalista w Kaliszu. Wzorcowo poprowadził moją ciązę, przyjmuje na Rogatce, pracuje też w szpitalu, ma również prywatny gabinet. Jednakowo traktuje refundowane pacjentki, jak i prywatne. Ja chodziłam na fundusz, a czułam sie jakbym przychodziła na prywatne wizyty. Ideał. Polecam z czystym sumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dr. Wenerski bardzo się zmienił... denerwuje go zbyt duża ilość pacjentek. . dlatego je zaczął zbywać. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mama 2015
Chodziłam od 3 miesiąca do dr Wenerskiego prywatnie i mogę go tylko chwalić. Bardzo się czułam zadbana, doinformowana, na wizyty chodziłam razem z narzeczonym, opiekował się mną w szpitalu równiez. Byłam po kilku tygodniach po porodzie (luty 2015) i nic się nie zmieniło, bardzo kompetentny, interesował się mną, dzieckiem, zabawny, ale przede wszystkim lekarz z sercem i pasją!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nie polecam. Na wizytach prywatnych moze sie stara natomiast na NFZ juz nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pacjentka

Lekarz nie ma podejścia do pacjentki, jest opryskliwy, lekcewazacy niekiedy nawet i złośliwy, przychodzi do pracy bo musi A nie chce, co widać po wizycie, która trwa nie dłużej niż 7min, żeby tylko odklepac swoje, nieprzyjemny zapach dymu papieroska unosi się wręcz za tym panem, pacjentki skarżą się, że na NFZ traktuje je przedmiotowo natomiast wizyta prywatna to porównanie niebo A ziemia, zdecydowanie nie polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×