Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość knafka

jajeczkowanie a ciąża - wazne!

Polecane posty

Gość knafka

Czy można miec jajeczkowanie jezeli sie jest w ciazy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knafka
nikt nie wie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciocia dobra rada...
a dlaczego chcesz to wiedziec? z tego co mi widomo i z tego co mnie uczyli w szkole to raczej niemozliwe, ale natura rozne figle plata;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knafka
Chce wiedziec bo jestem ciekawska:) A czy mozna zajsc w ciaze w dni niepłodne? Jest taka szansa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciocia dobra rada...
teoretycznie dni nieplodne to takie w ktore sie nie zajdzie, ALE czasem niedokladnie mozna okreslic dni plodne. Trzeba zaczac od tego, ze zeby to precyzyjnie zdefiniowac potrzebne so wielomiesieczne obserwacje i to przy regularnych cyklach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ciazy nie ma jajeczkowania. W dni nieplodne- jak sama nazwa wskazuje- nie zachodzi sie w ciaze. Czy to jest prowokacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ciązy nie ma jajeczkowania bo gdyby tak było to wyobraź sobie taką sytuację: kobieta jest w ciąży powiedzmy 5 miesiąc i załóżmy że ma jajeczkowanie i dochodzi do zapłodnienia i co mamy? Kobieta jest w ciąży z dwojgiem dzieci: jedna ciąża sześciomiesięczna a druga miesięczna. Jest to całkowicie nierealne i niemożliwe. A co do drugiego poytania to nie mozna zajść w ciążę podczas dni niepłodnych bo jak są takie dni to plemniki nie spotkają komórki jajowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×