Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ejdi

JAK BARDZO MOŻLIWA JEST CIĄŻA W TYM WYPADKU?

Polecane posty

kochałam sie z facetem, ale na samym początku przy pierwszym włożeniu pękła nam gumka. Byłam około 4 dni po okresie. mam się bać? odpowiedzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieetkaa
po pierwsze radzę użyć wyszukiwarki bo takich pytań jest mnóstwo.. odpowiadając w skrócie: TAK, to możliwe - zakładając "pecha" i że jakiś plemnik zdołał się dostać do środeczka.. ale kiedy będzie u Ciebie owulacja? i czy na tyle szybko ona nastapi że ten plemnik ma szansę tyle przeżyć trudno stwierdzić..zwłaszcza nie mając żadnych danych (typu: obserwacja śluzu..długość najkrótszego cyklu itp).. zakładając taki "książkowy cykl" to: miesiączka 6 dni + 4 dni PO = 10 dzień cyklu.. owulacja u wielu kobiet występuję między 12-16 dniem cyklu..więc jeśli taka będzie u Ciebie to bardzo płodny czas radziłabym poczytać gdzieś bardzo dokładnie o kobiecym cyklu hormonalnym..o metodach NPR.. to się naprawdę przyda i sama będziesz mogła za jakiś czas ocenić jakie jest ryzyko w takim przypadku.. i w jakim miejscu cyklu jesteś pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieetkaa
p.s. chyba muszę dodać że dzień owulacji nie ejst stały nawet u tej samej kobiety! czasami może pojawić się z różnych przyczyn nawet kilkanaście (lub więcej) dni później niż poprzedni..czasem może być wcześniej!.. naprawdę warto o tym wszystkim poczytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom dzieki, ale o to chodzi ze on nie skonczyl we mnie tylko za pierwszym razem jak wchodzil to pekla a potem zalozylismy nowa. Ale... naczytalam sie tyle tutaj ze jedna wypowiedz mnie uspokaja a druga mowi ze to bardzo mozliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×