Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak zaczac.....//////////

jak dlugo nie moge wspolzyc po aborcji mechanicznej?????????

Polecane posty

Gość jak zaczac.....//////////

prosze tylko o normalne odpowiedzi.......... lekarz mi nie powiedzial a ja sie zastanawiam jak to bedzie ......... czy tydzien to nie za krotko czy moze bedzie dobrze?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zaczac.....//////////
nie ma nikogo kto by mi pomogl???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnie powiedzieć
możesz już teraz, ale nie zdziw się jak znowu zajdziesz. po kolejnej aborcji przestaniesz już pytać, szmato :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak przestanie boleć i ustąpi krwawienie chyba :P tzn tak mi sie wydaje :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3-6 tyg. wiadomo że istnieje ryzyko infekcji do momentu zagojenia sie błony śluzowej macicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryzysowa narzeczona
poczekaj az ustapi krwawienie i dostaniesz okres. po tym okresie powinno juz byc ok. nie szalej, dziewczyno, aborcja to nie wyciagniecie drzazgi, trzeba odczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zdrowy rozum ....to była ingerencja w Twoje wnętrze ,w środku jest rana która stopniowo będzie się goić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zaczac..........//////////
dziekuje za odpowiedzi......... ja wiem ze to jest rana i ze musi sie zagoic ale mnie jz nic nie boli czuje sie dobrze tylko male krwawienie mam........ zastanawiam sie dlatego czy po tyg to nie za wczesnie i czy nie zaszkodze sobie???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba za wcześnie...myślę że jak pójdziesz na kontrole do ginekologa to on Ci powie kiedy możesz zacząć współżyć....TYLKO pamiętaj o kontroli !!!!!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj..znalazłam to około 2 tyg od zabiegu już można sprubować a jakby Cie bolało to odczekaj jeszce tydzień.Życzę zdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zaczac..........//////////
dzieki kontrole mam 7 stycznia czyli rowno miesiac po operacji........no coz chyba nie mam wyjscia jak tylko czekac ale troche to dlugi okres dla mnie i dla mojego faceta tez........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zaczac..........//////////
dzieki sluchaj a mozesz mi podac linka do tej stronki????????bylabym bardzo wdzieczna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te tylko te
całe życie kurwiszczu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zaczac..........//////////
dzzieki wielkie poczytam moze dowiem sie czegos wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zaczac..........//////////
dzieki no nie za duzo ale mam przynamniej jakis zarys........dzieki jeszcze raz ciekawi mnie tylko jak to bylo u innych dziewczyn ale jakos nikt sie nie podejmuje tematu........ zupelnie jak z pytaniami po porodzie jak jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryzysowa narzeczona
no przeciez napisalam ci, zeby poczekac na okres i po okresie, kiedy sie dobrze zabezpieczysz, mozna probowac. wczesniej odradzalabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sądzę
Sądzę, że Ty chyba po takim przeżyciu wytrzymasz ten miesiąc, zanim lekarz nie sprawdzi, że wszystko jest ok. A jak masz takiego napalonego faceta, któremu trudno wytrzymać to zrób mu dobrze swoją rączką - napewno się ucieszy, że chcesz o niego zadbać. Ja tak robię w czasie miesiączki i mój jest z tego zadowolony. Polecam szalenie zbliża. Jak się leczyłam też to praktykowałam. Mojej koleżance, która miała czyszczenie macicy po naturalnym poronieniu lekarz pozwolił na współżycie po miesiącu. Niech się lepiej zagoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefghhgf
Wystopuj! Przez seks tyle się nacierpiałaś i tak Tobie do niego spieszno,żeby zrobić sobie jeszcze gorszą krzywdę? Poczekaj ze 2-3 tygodnie. najlepiej miesiąc - wtedy będziesz miała pewność. No i używaj gumek tym razem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JPierrrr... tydzień po skrobance a ona chce już bzykać bezwzględnie, już...wbrew wszystkiemu. Skoro miałaś tyle odwagi, trzeba było zapytać lekarza. Może najpierw się zabezpiecz porządnie o tym pomyśl TERAZ a nie o byzkaniu. To ZABIEG jest. Trzeba poczekać bo jak ci wsadzi to się ze..asz z bólu. Musisz poczekać aż się zagoi, minimum 2 tygodnie, a najlepiej miesiac. Do okresu. Wtedy będzie wszystko wiadomo istneiej powiem ryzyko zakażenia wewnątrzmacicznego. PO miesiacu nie będziesz już musiała się martwić czy coś się stanie czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znz
Wprawdzie skorzystałam z aborcji farmakologicznej, ale ja zaraz "po(pierwszej fali)" miałam taką potrzebę i kochałam się ze swoim chłopakiem. Do żadnej infekcji nie doszło. Tak czułam, on wyraził zgodę. Myślę, że istotne jest słuchanie samej siebie. Szczególnie po tak trudnym doświadczeniu jak aborcja. Bądźcie silne dziewczyny i słuchajcie siebie. Myślę, że organizm jest nam w stanie przekazać informacje o tym czy to jest moment na współżycie seksualne, czy nie. Jeśli pomimo ochoty na bliskość poczujecie ból to przecież nikt Was nie może do niczego dalszego zmusić. (;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×