Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak dobiera sie tabletki antykoncepcyjne

Polecane posty

Gość gość

Czy robi sie jakies badania? (ja od razu mowie, ze moje lekarki w liczbie trzech uwazaly ze to fanaberie z mojej strony). Czy na chybil trafil? I czy te badania zagwarantuja, ze nic mi sie od tych tabletek nie stanie? Ja sie strasznie boje tego brac: ze wypadnie mi polowa wlosow, ze przytyje!!! i misternie zrzucone kilka kilo cwiczeniami wroci :( ze pogorszy mi sie cera. O badaniach watroby i krwi juz nie wspominajac... Z moich kolezanek hormony bierze jedna i mowi, ze po roku nie widzi zadnych skutkow, ale czy jak ona je odstawi to tez bedzie tak pieknie? Jakie macie doswiadczenia z tymi tabletkami dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
badania zawsze sie robi masz "nie tak " w glowie to znaczy ze nie powinnas sie dYYYmac i plodzic bekartow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strach o wlasne zdrowie to jest "nie tak w glowie"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Załóż sobie wkładkę i nie będziesz miała problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ales Ty glupia,przede wszystkim boisz sie przytyc i wypadania wlosow a na koncu innych chorob. Masz niezle z deklem,w d***e bym miala te pare kg wiecej. A najbardziej bym sie bala zakrzepicy,udaru itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej jest zrobić badania hormonalne i na krzepliwość krwi. Ja niestety ze względu na krzepliwość nie mogę ich brać. Ale zakochałam się w npr (nie mylić z kalendarzykiem) . Nie ma żadnych skutków ubocznych, a metoda jest praktycznie tak samo skuteczna, trzeba tylko przestrzegać reguł. Pomagam sobie komputerem cyklu - za mnie interpretuje pomiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×