Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość słoneczko 123

jak można specjalnie sfałszować wynik testu ciążowego??

Polecane posty

Gość słoneczko 123

Czesc dziewczyny!byłam z chłopakiem 3lata!Ponad miesiąć temu dowiedziałąm sie ze przez prawie cały okres jakbylismy razem byłam zdradzana!czy wiecie jak sie poczułam!Nikt tego nie wie kto tego nie przezył! teraz juz dochodze do siebie !Postanowiłam jednak ze nie puszce mu tego plazem!on sie smiał ze mnie za moimi plecami teraz ja sie posmieje z niego!Postanowiłam ze wcisne mu kit ze jestem w ciązy!niech teraz on sie troche pomeczy nie spi po nocach boi sie i zastanawia co bedzie dalej!nie myslcie ze cche go wrobic w małzenstwo chce poprostu sie na nim odegrac !Po tygodniu moze dwoch powiem ze testy sie myliły!Ale niech to beda jego 2 najgorsze tygodnie w zyciu!czy mozna jakos sfałszowac wynik testu aby wyszedł pozytywny??prosze o rade jesli ktos cos wie na ten temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryskaryska
idz do ciezarnek kolezanki niech ci nasika na test;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezooo
popieram🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i po co ci to
olej go i zapomnij, że taki gnom gdzieś żyje :P ignorancja bardziej go zaboli niz jakieś ściemy o ciąży :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko 123
Tak się składa że nie mam ciężarnych koleżanek hehe!A olać go tak miałąm zrobic przez miesiąć nie dawałam znaków życia ale poprostu chce żeby choć w minimalnym stopniu dotarło do niego co zrobił!Może dzieki temu ochronie jakas inna naiwna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko 123
Jak mu powiem ze jestem w ciazy i robiłam test i wyszedł mi pozytywny a on go zechce ze mna powtorzyc i wtedy wyjdzie wynik negatywny to wyjde tylko na idiotke!chce zeby wszytko było jak najbardziej wiarygodne zeby sie niczego nie domyslał tak jak ja sie przez te 3 lata niczego nie domyslałąm!Zrobie to tak perfekcjonalnie jak on!Niech juz sie zaczyna bac!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko 123
Jak mu powiem ze jestem w ciazy i robiłam test i wyszedł mi pozytywny a on go zechce ze mna powtorzyc i wtedy wyjdzie wynik negatywny to wyjde tylko na idiotke!chce zeby wszytko było jak najbardziej wiarygodne zeby sie niczego nie domyslał tak jak ja sie przez te 3 lata niczego nie domyslałąm!Zrobie to tak perfekcjonalnie jak on!Niech juz sie zaczyna bac!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko 123
fannky uwierz ze chetnie bym tak zrobiła!a oskubać to bym go miałą naprawde z czego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra rada11111
hmmm... słyszałam kiedys, że jeżeli test polezy dłużej, tzn na przyklad 40 minut to nawet jeśli ciąży nie ma może pojawić się druga kreska ale nie wiem ile w tym prawdy, poprostu nawet na tym forum \"widziałam\" takie przypadki. Możesz sobie wypróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko 123
Tez słyszałąm o tym ze po dluzszym czasie pojawia sie linia znaczaca ciąże!tylko ze na tescie wyraznie pisze ze wynik nalezy odczuytac w danym czasie bo pozniej jest nie wazny buuuu!I co ja teraz zrobie przeciez nie zaczepie babby w ciazy na ulice i nie powiem ze chche jej moczu bo pomysli ze przed chwila mnie z Abramowic wypuscili!!kto ma jeszce jakies rady??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra rada11111
no to może wyrzuć za wczasu opakowanie i rób test, przecież ulotki to raczej nie musi czytać- dwie kreski= ciąża, chyba każdy wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misja dobra rada
gdybym sie znalazła w sytuacji taka jak twoja to bym tez tak zrobiła , niech sie facet męczy po nocach jak by mi kazał powtórzyc to poszłabym do wc i nasikałabym i jak wyjdzie jedna kreska to drugą pisakiem czerwony domalowac ale tą pierwszą kreche tez poprawic pisakiem albo cienkopisem rózowym lub czerwonym, zeby mniej wiecej kreski były jednakowe , aha!!! no i równe żeby były powodzenia ps-tak bym zrobiła (niech sie troche postresuje) ale to i tak łagodna kara... jak dla faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość googo
słoneczko 123 skad jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę że....
słoneczko jest z okolic lublina,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość googo
mi tez sie wlasnie tak zdaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko 123
a czemu myslicie ze ejstem spod lublina??wiem gdzie jest lublin i tam studjuje ale mieszkam w innym miescie:):)ale co to ma do rzeczy???czekam na jakies rady bo z tym cienkopisem to troche jaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko 123
a może któraś z was jest w ciąży albo ma znajomą i by mogła wysłąc mi mocz pocztaD::D wiem ze to troche głupia sprawa ale nie wiem juz co robic!Oczywiscie pokrywam koszty transportu:)ciesze sie ze zgadzacie sie ze mna ze trzeba sie odegrac na chamie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no oprócz tego odczekania dłuzej to już raczej nie ma innych sposobów, niestety- tak skonstruowany, że nie oszukasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w ciąży
popieram-dobrze mu tak,niech sie stresuje za to co zrobił. Ja jestem w ciąży - trzeci miesiąc. Test pozytywny może i bym Ci wysłała - mam w szufladzie aż 3 pozytywne,ale z moczem to nie jest chyba dobry pomysł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka 123
Dziewczyny dzieki ze jestescie po mojej stornie bo weszłam na inneforum i usłyszałąm ze jestesmy siebie warci bo jak ja moge go tak oszukiwac ;/;/! DO"w ciąży" wiem ze wysyłanie moczu poczta to nie zbyt madry pomysł ale gotowepozytywne testy to niewiem czy cos pomoga;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka 123
Dziewczyny dzieki ze jestescie po mojej stornie bo weszłam na inneforum i usłyszałąm ze jestesmy siebie warci bo jak ja moge go tak oszukiwac ;/;/! DO"w ciąży" wiem ze wysyłanie moczu poczta to nie zbyt madry pomysł ale gotowepozytywne testy to niewiem czy cos pomoga;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonażmijka
bo tylko ludzie z lublina i okolic wiedzą co to abramowice :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girl power
tak jest, jesteśmy z tobą!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka 123
Do złote piórka:a wysyłka poczta nie wchodzi w gre??? Kurde czy ja juz sie nie powsuwam za daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girl power
nie, nie posuwasz sie za daleko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka 123
dzeiki girl power bo na innych pforach usłyszałąm ze nie mam godnosci zechce tak postapic!ale czego ma mu wszystko ujsc płazem???czego kobiety musza byc weicznie meskimi popychadłami ??moze teraz my sie znich posmiejemy tak jak oni smeija sie z nas??? tylko skad ten mocz wziac???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka 123
do złote piórka jutro moze nie lepiej w poniedziałek!bo w niedziel poczta nie pracuje i bedzie problem!przepraszam ze ci sprawiam tyle kłopotu i jesli mozeszwysłac to za pobraniem bo zanim pieniadze wpłyna na konto to czas siejescze wydłuzy!nie ejstem z siebie dumna ze tak robie ale poprostu uwazam ze nie moge tego tak zostawic! za duzo straciłam! i neihcodzi mi o faceta ale o godność!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×