Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

darling

JAK NA TO USIĄŚĆ?

Polecane posty

To zpewnością nienormalne ale nigdy nie byłam jeszcze u ginekologa a powinnam chba w moim wieku (32):\\ Przerażeniem napawa mnie fakt że miałabym usiąść na fotelu ginekologicznym, bo nie wiem jak to się robi? A poza tym mam strasznie gęsty i głęboki zarost siegający aż na uda wstyd sie rozebrać gdziekolwiek plaże omijam z daleka bo jak sie ogolę to mam czerwone krosty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam kremy do depilacji, łagodne, naprawdę jeśli zrobisz wszystko z zaleceniem według ulotki, to z pewnością nie będziesz miała problemu z usunięciem zarostu. powodzenia , polecam Veet - krem do depilacji - jest łagodny i niektóre mają kwiatowe zapachy, pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooolaaaaaa
Ja polecam damską elektryczną maszynkę do golenia np. BRAUN lub PHILIPS, goli perfekcyjnie, bez podrażnien, bez namydlania itp. na sucho, można włożyć do kosmetyczki i pozbyc się nadmiernego owłosienia dosłownie "wszędzie" oczywiście mówię o miejscach umożliwiajacych taką czynność, nie mylić z miejscami typu rynek krakowski....Ale maszyneczka wyciągnęła mnie z problemu czerwonych krost w okolicach bikini!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×