Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytajniczek_23

Jak nie przytyć po tabletkach???

Polecane posty

Gość Pytajniczek_23

Witam!! Chciałabym zacząć brać tabletki antykoncepcyjne (myślę o Yasmin) i w związku z tym mam pytanie: CO ROBIĆ ŻEBY NIE PRZYTYĆ po nich?? Naczytałam się o skutkach ubocznych, nawet tych najnowszych preparatów i zaczynam się bać!! Nie chcę utyć, bo i tak już nie jestem najchudsza. Biust też mam spory - 75 D. Czy piersi też zawsze rosną?? Nie wierzę jakoś w inne zabezpieczenia, ale naprawdę te tycie mnie przeraża... Macie jakieś sprawdzone sposoby by jakoś to "obejść"?? :-( Bardzo proszę o rady!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie sprawdziło się odstawienie słodyczy - zero czekolady, ciasteczek czy cukierków :/ Nie powiem, że było przyjemnie, ale mi wystarczy odżywanie się \"zdrowo\", żeby waga się trzymała na przyzwoitym poziomie. trochę tak, jakby tabsy powodowały, że łatwo mi przytyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tyje się od tabletek tylko od jedzenia. Więc jeśli poskromisz nadmiar apetytu, który po niektórych tabletkach się wzmaga, to wyłącznie od brania hormonów nie przytyjesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytajniczek_23
A jednak wydaje mi się to dziwne.. Gdzieś już czytałam, że niby od samych tabletek się nie tyje, ale czy na pewno?? To dziwne, że tabletki z tym się kojarzą... A apetyt? Chyba duuuużo go zwiększają, że niektóre dziewczyny tyją po parę kilo w bardzo krótkim czasie... :-( A może branie np. ok. 22 by pomogło?? Wtedy przesypia się głód... Ogólnie paskudna sprawa... No i jeszcze na dodatek ten brak ochoty na sex!! A innych metod to się boję... Takie strachajło ze mnie... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooojjejejjeje
tab moga tylko zwiekszyc Twoj apetyt tak jak moga bys skutki uboczne. to nie jest regula ja bralam novynette i schudlam okolo 4 kg przy normalnym odzywianiu wiec nie zwalajcie tycie na tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziobus
biore Yasmin (dzisiaj 6 tabletka) i nie tyje a wręcz przeciwnie schudłam kilogram. Apetytu prawie wcale nie mam a jak już go poczuje pomiędzy podstawowymi posiłkami to wcinam jabłka. Śniadania i obiady jem normalne a do kolacje jem bo nie chce brać tabletki na pusty żołądek. A na słodycze nie ma ochoty wcale. Pozdrawiam i polecam te tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdhsfh
mozna przybrac na wadze ale to przez zatrzymywanie sie wody w organizmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez schudlam 3 kg wiec nie sciemniajcie, że sie tyje :P z tym brakiem ochoty na seks tez nie regula bo moje libido 15 krotnie wzrosło :P cycki mi wcale nie urosły więc tez obalam mit :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za problem
po tabletkach przecież sie nie tyje.Kto to wymyślił? Brałam prawie całe zycie ,teraz mam 40 lat i zero nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziobus
Moje cycuchy też są takie same jak przed braniem tabletek... i nie bolą. A sex? Też bez zmmiani nie mam suchości! Jedyne skutki uboczne jakie miałam to przez pierwsze 2 dni miałam takie mdłości że myślałam że się wykończe i bóle głowy które dzisiaj ustały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak sie odzywiasz? bo jesli zjadasz slodycze i fast foody, to dodatkowo biorac tabletki antykoncepcyjne mozesz jeszcze wiecej przytyc... probowalas innej metody? w ogole to polecam Ci np. zaczac zdrowo jesc najlepszy jest catering dietetyczny, bedziesz wtedy jesc regularnie, wazne zeby nie podjadac polecam Ci osobiscie ten z ktorego ja sama korzystam , czyli www.fitandeat.pl od Brzezinskich jest najsmaczniejszy i najlepiej mozna na nim schudnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma co się bać, czy przejmować, pamiętajmy,że zanim nam ginekolog wybierze pigułki to musi zrobić badania. Mi na przykład ginekolog po takich badaniach przepisała Vines, bo są bezpieczne i nowej generacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×