Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość komu sie udało

Jak nie przytyć podczas stosowania doustnej antykoncepcji??

Polecane posty

Gość komu sie udało

?? Jedliscie moze chrom albo mieliscie jakies swoje sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała 00
Ja nie przytyłam ani grama ,biorę Rigevidon 6 miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak sie odzywiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biorę Yasminelle, co prawda od miesiąca no ale tak czy inaczej nie przytyłam a na dodatek mam o wiele mniejszy apetyt. Jem bo trzeba, nie dlatego że jestem głodna. To że musze zjeść widzę wtedy gdy \"przestaję mysleć \". Najczęściej jest to w pracy, zazwyczaj kiedy mnie dopada takie uczucie to jest około 12 - 13 więc prawie koniec dnia. Mało zdrowy tryb życia ale co tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze chrom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biorę Microgynon 21 i nawet schudłam 2 kilo (ostatnio w sesji) i waże teraz 45kg. Więc dla mnie to bujda ze przez tabletki każdy musi przytyć to zależy od organizmu, apetytu i czy sie pilnujemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ktos sie pyta o tym ze
ma tendencje do tycia podczas brania tablsów!!! i co wtedy? chrom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka102
ja tez biore yasminelle od 3 miesiecy i ani kg nie przytyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy wy wiecie ze jak sie tabsy bierze to najczesciej sie woda w organizmie zatrzymuje! wiec nie gadajcie takich bzdur ze trzeba sie z jedzieniem pilnowac!!:o ta woda \'\'schodzi\'\' po kilku tygodniach!! to jest normalne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem przykladem ze wcale woda nie schodzi po kilku tygodniach od odstawienia tabletek. Na poczatku bralam Mercilon, po nim przytylam ok 7 kg. Poszłam do lekarza aby zmienił mi tabletki i zapisal mi wtedy Yasmin. Brałam go ok roku. Nie schudłam a wrecz odwrotnie, przybieralam na wadze dalej! W konsekwencji antykoncepcji hormonalnej przytyłam 10 kg.Od kwietnia przestalam brac tabletki a mamy juz prawie sierpien i nic waga nie spadła. Dodam ze mój tryb zycia nie zmienił się ani tez moje nawyki żywieniowe. Nie wierzę ze ta oponka która powstała na moim brzuchu sklada sie z wody!! Jedno jest pewne,ja mam predyspozycje do tycia po takiej antykoncepcji :( wierze ze jest to kwestia osobnicza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BADANIA
Owszem jest to kwestia indywidualna, ale przecież po to robi się badania przed wyborem tabletek… Ja też przytyłam nie ze względu na nadmiar wody zatrzymywanej w organizmie, tylko za sprawą nie służących mi hormonów. Zmieniłam ginekologa, który skierował mnie na dokładne badania, a potem przepisal nowe tabletki.Drugi rok mija jak biore regulon. Przez pierwszy miesiąc nic się nie zmieniło, nie schudłam magicznie, ale przynajmniej mój organizm się ustabilizował. Po pół roku wróciłam do pierwotnej wagi. Przecież to jasne!!!! Jeżeli tyjesz przez tabletki to znaczy że one nie są dla ciebie i jak najszybciej należy je zastąpić innymi, bo jak teraz jeszcze zaczniesz zażywać środki odchudzające-to pies pogrzebany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stosuje antykoncepcje doustna i nie tyje bo akurat zamawiam catering dietetyczny i mam gwarancje ze nie utyje. Tobie nie wiem co poradzic, moze tak jak ja zamow sobie diete, jest bardzo smaczna, naprawde polecam, www.fitandeat.pl tu zamowisz zestaw, trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więcej korzystać z antykoncepcji,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jesc. Tyje sie od hormonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tyje się od hormonów. One mogą jedynie sprawić,ze mamy większy apetyt. Tyje się od jedzenia. W dzisiejszych czasach warto tez przerzucić się na anty z niska dawką hormonów, jak przykładowo Vines, w tedy skutki uboczne występuje znacznie rzadziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×