Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zawstydzona19

jak sie przygotowac na ten pierwszy raz?

Polecane posty

Gość zawstydzona19

w sobote bedzie moj pierwszy raz.Duzo czytalam tu na kafe o pierwszych inicjacjach seksualnych ale nigdy jakos nie doczytalam jak sie dziewczyny do tego pzrygotowywaly.Chodzi mi o to czy jakis recznik podkladalyscie sobie by nie pobrudzic krwia poscieli czy ten pierwszy raz to jest poprostu tylko jedno pchniecie czlonka i przebicie blony czy pare razy?nie wyobrazam sobie tego bo probujac wlozyc sobie 2 palce do srodka zawsze byl straszliwy bol obawiam sie ze nie przemoge tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli boisz sie bolu ,ktroy wcale nie musi sie pojawic, mozesz poprosic w aptece o żel dopochwowy przeciwbolowy, z zawartoscia Lignocainy i posmarowac sobie ujscie pochwy ,co powinno usmiezyc bol. Mozesz tez zaproponowac partnerowi prezerwatywy z ekstra lubrykatem, lub po prostu uzyc jesdnego z dostepnych zeli np.PLAY Durexa. Liczy sie dluga gra wstepna, az bedziesz czula sie podniecona, wtedy stosunek ebdzie przyjemniejszy :) A krwawienie bedzie raczej skape, tak wiec moze wcale nie pobrudzisz przesciradla .POstraj sie maksymalnie rozluznic i cieszyc z pierwszego razu , Buzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerykon u lala
U mnie pierwszy raz nie wyszedł to straszny ból a mój chłopak tego nie za bardzo rozumiał i pchał na chama zdenerwowałam sie i go odepchnęłam.Dla kobiety to chwila straszna dlatego nie zmuszaj sie do bolu.Fakt mieliśmy wtedy po 17 lat.Mimo wszystko pamiętaj że nic na szybko.Spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawstydzona19
dziekuje za rady i prosze o wiecej musze sie jednak przyznac ze moj stres bedzie potegowac wstyd przed nagoscia.w koncu to moj pierwszy raz nikt nigdy wczesniej nie widzial mnie nagiej.mam nadzieje ze jakos to bedzie przeraza mnie mysl ze moge okazac sie nie atrakcyjna dla chlopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej wcale się nie przygotowywać...im więcej będziesz o tym myślała, tym większy będzie Twój stres... a wtedy klapa :)...jeżeli się kochacie i jest Wam razem dobrze to po prostu dajcie się ponieść chwili...a bólu może nie być wcale... ...a i nie zapomnijcie o jakimś zabezpieczeniu...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bac sie jezeli jestes pewna nie boj sie bo to sprawi ze bedziesz speta musisz byc roluzniona wez przed dluga kapiel mysl o czyms milym nie zawsze musi byc kraweinie u mnie nie bylo ale bolec bolalo dlatego mussz byc jak nabardziej rozluzniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawstydzona19
a ile utrzymuje sie bol po stosunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIesz co amm super propozycje, skoro on cie jeszcze na golaska nie widzial ani ty jego, to nie mozna mowic o akceptacji swojego ciala a co dopiero jego. MOze po prostu pogadasz z nim o tym abyscie najpierw nauczyli sie zapokajac sie wzajemnie poprzez petting, ja nie mowi o odkladaniu stosunku,ale jak ty nie bedziesz odpowiednio rozbudzona ,to nie sadze, ze wlozenie czlonka do pochwy zalatwi sprawe. TWoj partner to prawdopodobnie wspanialy czlowiek i kochanek,ale abyscie mogli to odkryc potrzeba wam sie do tego przyzwyczaic. OGrzej pokoj, wypijcie sobie lampke winka,albo drinka, puscie ladna spokojna i namietna muzyke.ROzbierzcie sie powolutku i poznajcie swoje ciala bez pospiechu. Mozesz sie tuz prze tym podmyc ,oraz zachecic swojego chlopaka do tego by dotykal Ciebie tam anjpierw a potem moze nawet calowal, nie mowiac o minetce. A TY w tym czasie moglabys pobawic sie ejgo skarbem i oswoic sie z mysla oraz widokiem podnieconego faceta. MOzesz go poprosic by Ci pokazal jak sie sam masturbuje i sporbowac zrobic to tak jak on to robi. Napewno bedzie zadowolony. a potem ty mozesz mu pokazac jak ty to robisz. Mozecie zrobic sobie zabawe ,tylko do tego trzeba sie rozluznic, wiec troche winka i on moze Cie piescic kilka godzin. Z rozmow z kumpelami wynika ,ze jesli ty nie wiesz jak się samemu zaspokoic ,to raczej amrne szanse an to ze twoj partner zgadnie, abys miala co wspominac warto poszukac tych najfajniejszych miejsc i romzawic ze soba czule i deliaktnie o tym co lubicie . Ja mysle ze ebdzie super o ile dacie sobie czas i bedziecie sie sobą delektowali jak deserkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśle, że nie jesteś jeszcze gotowa na sex skoro masz tyle obaw!! Po pierwsze tego nie można dokładnie zaplanować, niech to będzie niespodzianka:) odłóżcie to na później, póki co poznajcie swoje ciała, powoli krok po kroku aż w końcu dojdzie tak spontanicznie do pełnego stosunku.... gwarantuje, że wtedy nie będziesz sobie zaprzątała głowy bólem itd. :) poza tym skoro na razie się wstydzisz nagości to wstrzymaj sie od tej decyzji...żeby przeżyć to pięknie i z osoba którą wiesz że kochasz i która zaakceptuje np, fałdki tłuszczyku na brzuszku:)) Mam takie niedyskretne pytanie; jak długo już z sobą jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lignokaina może być ryzykownym pomysłem, w końcu ma działanie znieczulające, a nie o brak czucia tu chodzi, prawda :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwny ten twój
pierwszy raz. taki zaplanowany. do tego nikt nie widział cie nagiej. ja jak mialam swego pierwszego chłopaka to najpierw byl petting i przyzwyczaiłam sie do nagosci przed facetem. a ty tak jakos-dla mnie to dziwne jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawstydzona19
Ja jestem dosc wstydliwa osoba dlatego nikt nigdy mnie nagiej nie widzial ale swoich uczuc jestem pewna.nasz zwiazek trwa ponad rok i musze jeszcze cos sprostowac zeby nie bylo nie umawialam sie ze swoim chlopakiem "sluchaj zrobimy to w sobote o tej 19 czy tam o ktorejs" nie, to tylko ja tak w swojej glowce planuje.Maciek nigdy mnie do niczego nie zmuszal i nie namawial owszem rozmowy na ten temat byly ale on mnie doskonale rozumie i jak to on sam powiedzial cieszy sie ze ma taka dziewczyne jak ja.moze rzeczywiscie zrezygnuje z pelnego stosunku na rzecz pettingu ale to wszsystko wyjdzie w praniu zobacze jak bede sie czula i to bedzie ten czas. dzieki dziewczyny za rady ciesze sie ze mozna z kims podyskutowac anonimowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem tez powinnaś wpierw poznać ciało partnera wiedziedzieć co lubi i co go podnieca... wielokrotnie to sprawia wiecej przyjemności niz sam stosumek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra6666
Naszykuj 5 recznkiów, wiadro z woda, karton podpasek. Tak sie bedzie lało. Heheh Ja tam nic nie czułam. Ani bolu ani przyjemnosci. I nie poleciala nawet kropelka a dziewica bylam. Takze luz. Mi sie wydaje. zeTy nie jestes jeszcze gotowa. Moze poczekaj?? Pali sie czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrawek błękitu głupia jesteś
że nikt nie szanuje dwudziestoparoletnich dziewic? a skąd ludzie moga wiedzieć czy któraś jest dziewicą czy nie.ja miałam 23 lata jak straciłam dziewictwo i byłam szanowana i nie żałuję że to w tym wieku było a nie w wieku 15 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrawek błękitu głupia jesteś
mnie jakos nikt nie robił uwag żaden ginekolog a uchowałam sie dlatego że ja tego chciałam a nie tak z pierwszym lepszym jak ty pewnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Skrawek błękitu
Co Ty za bzdury opowiadasz ?? Śmiać się ? Ja zdecydowanie uważam, że lepiej poczekać z tym dłużej a być pewną, że to ten włąsciwy niż robić to bo wszytskie inne dziewczyny już robiły a ja nie. To jest jakieś chore podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smiech na sali111
19 lat i dziewica? gdzies ty sie uchowala? nie dorabiaj sobie ideologii do 1 razu, bo w 99% przypadkow to nie jest przyjemne. a juz na pewno nie jak planujesz to kilka dni wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mająca obawy..
czesc, uważam ze skoro masz takie obawy i wstydzisz sie nagosci przed swoim chłopakiem, to chyba jeszcze nie jestes gotowa aby to zrobic, moze lepiej jeszcze to przemyslec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na śmietniku który jest
"wybierz porę wieczorną i nie pozwalaj chłopakowi zapalać światła, będzie ci łatwiej." ---->> :-O Skrawek błękitu, jesteś żałosną siksą i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alusia k
śmiszne jesteście, dzieeeewiczki, nikt was nie chce ? Lęk przed fiutem pada często na mózg, ha, ha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alusia k
A wiecie, że błona dziewicza z upływem lat twardnieje? Czytałam w gazecie o przypadku, że 40 letnia dziewica chciała się chajtn ac i za chuja się jej to nieudało, lejkarz przecinał skalpelem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na śmietniku który jest
Każdy powinien to zrobić, gdy będzie gotowy i znajdzie odpowiednią osobę. Dziewictwo to nie jest próchnica w chorym zębie, zeby je z przymusu usuwać. Słyszałyście o czymś takim jak miłość? Czy już tylko mechaniczny seks się liczy? Są ludzie, którzy zaczynają uprawiać seks mając dwadzieściaparę i trzydzieści lat, bo akurat wtedy spotkali tych, których pokochali prawdziwie. Poczytaj sobie na forach to zobaczysz. Nikt nie chodzi z tatuażem na czole informującym o stanie jego błony dziewiczej. A gadać to sobie nastolatki mogą ... i fantazjować jakie to podboje seksualne mają za sobą ;-) Kto głupi uwierzy... Lekarze nie wyśmiewają swoich pacjentek nawet jakby przyszły one z czterdziestoletnim dziewictwem. Lekarz to profesjonalista, a nie niedojrzały nastolatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a najśmieszniejsze so dziwicee
cha-ha, oczywiście każdy dorabia sobie ideologie na swoją miare, ale nawet zakonnice nie są dziewicami, a najśmiszniejsze jest to, że cały czas myślicie o seksie, wkładacie sobie palce żeby sprawdzić...co? to śmiszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a najśmieszniejsze so dziwicee
czekacie i czekacie, aż robicie sie przeterminowane, fe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na śmietniku który jest
alusia k, z twoich wypowiedzi wnioskuję, że jesteś głupiutkim gimnazjalistą nic nie wiedzącym o życiu i świecie. Uważaj, bo ja czytałam, że nie używany mózg zanika. Nie boisz się, że ci się to przydarzy? Dla informacji dane z literatury medycznej: błona dziewicza nie twardnieje niezaleznie od wieku, a konieczność interwencji przy pomocy skalpela może się pojewic nawet u nastolatki. Poczytaj trochę książek, choćby Sztukę kochania Wisłockiej to się będziesz mógł wypowiadać. :-O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym krwawieniem to roznie
niektore wcale nie krwawia, a inne to istna powodz... ze okres przy tym to jak maly potoczek przy Wisle (zeby juz nie wychodzic poza granice kraju :P ). Wtedy zaden recznik nie pomoze, wiec nie ma sensu sie w ogole nim przejmowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a najśmieszniejsze so dziwicee
Śmietniku, a ty mnij czytaj, każdy wie, że stare panny są zdziwaczałe, oczywiście że błona twardnieje równolegle do tego, jak miękną kości, ale o osteroporozie to ty pewnie też nie słyszałaś, no bo skąd, skoro cały dzień trawisz na myśli o penisach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj dzieci dzieci
"skoro cały dzień trawisz na myśli o penisach" nawet poprawnie i sprawnie nie potraficie się wysłowić :-O biedny nasz kraj z taką przyszłością narodu :-( oto dojrzałość dzieci: "ja wole po ciemku (...) bo zapominam o wstydzie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×