Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość masdaw...

jak sie zabezpieczacie przed ciaza?

Polecane posty

Gość masdaw...

jak w temacie,ja biore tabsy,ale jakos nie moge im zaufac i sie przelamac by byc calkiem swobodna:O a wy jak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninikkkkll
my z mężem wybieramy naturalne metody planowania rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masdaw...
hej ludzie ktos jeszcze cos powie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masdaw...
hej hej...jest tu kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyfhgnmjkiyr5edrgf
Ja brałam tabletki. Chociaż wiedziałam, że nie mam pamięci do tabsów, zawsze zapominałam brac regularnie, tak sobie obiecywałam, że antykoncepcyjnych nie zapomnę i bd brac regularnie :O Jutro mam termin porodu, po porodzie wracamy do gumek. Niestety, do tabletek nie mam głowy to nie antykoncepcja dla mnie. Te gumki też tak nie za bardzo właśnie... Spirale słyszałam, że nie bardzo. Zresztą ja jeszcze za parę lat chce miec drugie dziecko i w tej sytuacji mój gin mi odradził. Szukam, wiec czegoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczkaaaaaaaaaaa
nie musisz sie martwic, po zazyciu pierwszej tabletki juz w ciaze nie zajdziesz, tylko bierz regularnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla zapominalskich plastry albo nuva ring. O plastrach trzeba pamietać raz w tygodniu o nuva ring raz na miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego
metodą do tej pory niezawodną są dla mnie tabletki antykoncepcyjne. trzeba wybrać porę, w której będziesz pewna, że nie będziesz zwykle zajęta innymi arcyważnymi sprawami. dodatkowo stałe przypomnienie w telefonie i po kilku tygodniach wejdzie w nawyk. przez 4 lata zdarzyło mi się zapomnieć 2-3 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma 100% zabezpieczenia przed ciążą - to najważniejsze. Przy każdej metodzie może się zdarzyć,że jednak zajdziesz. Ja wybrałam tabsy. Obawiałam się,że będę o nich zapominać,ale mam prosty patent - włożyłam je do szuflady z bielizną.Ubierając się rano siłą rzeczy tam zaglądam.W ciągu 8lat zdarzyło mi się może ze 2razy,żebym wzięła o innej godzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość west ice
Tabletki są skuteczne, jak dla mnie możesz spokojnie im zaufać :) zawsze zostaje jakiś % niepewności. Jak się boisz to może kup sobie testy owulacyjne, zobaczysz kiedy masz dni płodne itd i wtedy mozesz stosować dodatkowe zabezpieczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masdaw...
dzieki,troche sie uspokoilam,wczoraj czytalam tu o dziewczynie co brala Yasmin i wpadla ,a nie miala wymiotow,biegunek itp...ech.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biorę tabletki, ufam im, konczymy w środku z tym, iz moje libido jest równe prawie zero:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty uważaj bo oni się maja za w
plastry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abadziababenc
a ja od kilkunastu lat "lecę" wyłącznie na prezerwatywach. Działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szzz
ja zakładam Nuvaring i jestem zachwycona (krązek dopochwowy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgggg
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał Zaradny
Witam Rzeczywiście nie ma metody antykoncepcyjnej, która daje 100% skuteczności. Zastosowana metoda zależy tylko od nas. Według wskaźnika Pearla, obecnie największą skuteczność mają tabletki antykoncepcyjne. Informacje na ich temat oraz innych sposobów zabezpieczenia znajdziesz na stronie http://wpadka.pl, gdzie również możesz swoje problemy skonsultować z ekspertami. Pozdrawiam ---- eRzecznik serwisu www.wpadka.pl masz 72 godziny Konkurs na najlepszego DJa Polski, poleca DJ S.K.Pelle sprawdź www.wpadka.pl/konkurs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE ZABEZPIECZAMY SIE
od 6 lat i wpadki nie było, któreś z nas pewnie jest bezpłodnie ale co tam 🖐️ jak wpadniemy to też tragedii nie bedzie. Tabletek bym w życiu nie brała bo ja nie mam głowy do leków, nigdy nie biorę żadnych witamin czy wspomagaczy bo zawsze kończy się to na 2-3 dniach a później zapominam ale skoro do tej pory nie wpadliśmy to się nie mam zamiaru zabezpieczać 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozenka j
Nie jestem zwolenniczką tabletek więc jadę na nprze. A w zasadzie jego namiastce ;p Mam tester płodności ze śliny i sprawdzam sobie nim kiedy mam dni płodne. Wtedy kochamy się z prezerwatywą. A jak mam niepłodne no to wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yrerrt
ja uzywalam tabsow,ale wiecej skutkow ubocznych niz przyjemnosci,cos za cos..narazie stos.przerywany choc wiem ze to nie najlepsza metoda,ale libido mi wzroslo i wogole tabsy zle na mnie wplywaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nprka
Mi wystarczy Cyclotest z metodą termiczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepe1113
przerywany od lat i jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIGUŁKI PIGUŁKI U JESZCZE RAZ PIGUŁKI OD 3 LAT PEWNE I NIEZAWODNE,OBY TAK DALEJ. ŚMIEJĘ SIĘ W GŁOS Z TYCH IDIOTEK KTÓRE CO MIESIĄC SRAJĄ W GACIE "O BOŻE CZY JA JESTEM W CIĄŻY? OCH JAKIE TO STRASZNE HAHA :) NIECH BIORĄ TABSY ALBO PRZYKLEJĄ SOBIE PLASTER I PO KŁOPOCIE POZDARWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabletki i Regulon od zawsze ufałam tabletkom i tak już 4 lata po ciąży i 3 przed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×