Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zly dotyk boli mnie

jak wyglada badanie po gwalcie ?pomocy

Polecane posty

Gość zly dotyk boli mnie

zostalam zgwalcona boje sie badania czy ktos mi moze przyblizyc jak mnie bedzie badal ginekolog (nigdy nie bylam )i czy bedzie bolec tak jak ten gwalt ;-( ale wiem ze musze isc bo najbardziej boje sie ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź jak najszybciej
na pogotowie, dadzą ci espapelle co byś nie zaszła w ciąże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a żeby tak
Boże, nie wiem... byłam molestowana w dzieciństwie, ale nikt o tym nie wiedział, nikt nie zbadał... to z czasem będzie tylko nikłym wspomnieniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zly dotyk boli mnie
narazie niewyobrazalnie boli ... niewazne .pogotowie odpada jutro cos moge zadzialac .Niemoge sie wymknac o tej porze z domu niechce mowic w domu nic ale dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia von felcia
musisz powiedziec bliskim, musisz!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niestety nie bedzie nikłym..
Radzę psychologa ale takiego fest. Powaznie. Wiem co pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź jak najszybciej
nie możesz zwlekać !!! powiedz bliskim i idź chcesz mieć dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zly dotyk boli mnie
nie potrzebuje psychologa ale dziekuje za porade.wlasnie nie chce miec dziecka jak napisalam w temacie .boze ja poprostu nie wiem co mam zrobic co bedzie u lekarza .niemoge nikomu powiedziec bo mi powiedzial ze mnie zabije ....zaraz mi ktos powie ze shizuje i do psyhiatry pewnie ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia von felcia
psychiatra udziela wsparcia- wiec to nie jest zly pomysl... wiesz, do zaplodnienia dochodzi po 72 dniach-tyle plemnik potrzebuje, zeby dotrzec do jajeczka... w tym czasie mozna zastosowac tabletke "po" i to nie bedzie aborcja... - po prostu plemnik nie dojdzie do komorki jajowej... co zrobi lekarz? obejrzy twoje obrazenia, zawiadomi policje i prokurature... a huj gwalciciel sie boi, dlatego ci zagrozil... moze powtorzyc, jak pokazesz , ze sie boisz... moze to zrobic innej... zryje ci to psychike... bedziesz sie bac do konca zycia... moze nawet sama zechcesz sie zabic... nie odwlekaj... nie znam cie, ale jestem z toba w tym momencie myslami... zbadaj sie, idz na pogotowie zaraz... albo pojedz taksowke, wezwij karetke... prosze, zrob to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okhushshs
I właśnie dlatego zboczeńcy chodzą po świecie..bo zgwałcone kobiety nic nie chcą nikomu mówić, ani na policję iść. Tabletkę "po" musisz zażyć jak najszybciej jeśli nie chcesz ciąży!! CO do badania u lekarza to ono nie boli normalnie ale ty masz pewne otarcia i jakieś ranki więc może być nieprzyjemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia von felcia
nie dniach tylko godzinach, sorry!!!! masz 72 godziny niecale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorsz w galarecie
niemoge nikomu powiedziec bo mi powiedzial ze mnie zabije ....zaraz mi ktos powie ze shizuje i do psyhiatry pewnie ;-( co ty piszesz? NATYCHMIAST POLICJA I BADANIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno skontaktuj sie z
osrodkiem interwencji kryzysowej (wpisz w google) sa w kazdym wiekszym miescie, maja zwykle tel. calodobowy - zglos sie jak najszybciej i od razu idz do lekarza (powiedz, ze kolezanka Cie wzywa pilnie) im szybciej dotrzesz do lekarza tym lepiej - NIE ZWLEKAJ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno skontaktuj sie z
telefon jest anonimowy,darmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno skontaktuj sie z
koniecznie do lekarza jak najszyciej!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okhushshs
MOżemy sobie pisac a ona i tak teraz nie mysli racjonalnie i nie zrozumie że to jest dla dobra jej i innych potencjalnych ofiar tego typa, że teraz sie nie liczy jej wstyd czy bog wie co tylko to żeby NATYCHMIAST to zgłosić gdzie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia von felcia
wlasnie, teraz, szybko! prosimy, blagamy, otrzasnij się na chwile autorko, i zadzwon na pogotowie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zly dotyk boli mnie
rozumie 72 godziny? kurcze wyczytalam w internecie ze to postinor mi moze przepisac a bede cos odczzuwac -czy Musi mnie badac ginekologicznie ?a jak pojde do lekarza to tylko ja moge isc na policje -lekarz nie zawiadomi policji chyba? ,Nie potrafie ,niewiem zamknieta jestem w bolu by zglaszac policji .dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okhushshs
nie mozesz sie zamknąć w roli ofiary bo to ci życie zniszczy, nie siedź zamknięta w pokoju tylko natychmiast idź powiedz bliskim, potrzebujesz opieki lekarskiej i psychologicznej natychmiast, a potem musisz złożyć zeznania, on tam ciągle jest, zrób coś żeby go złapali!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okhushshs
no jak lekarz zobaczy że masz obrażenia wyraźnie wskazujące na gwalt to na pewno zawiadomi policje, przeciez to bedzie widac że zostalas skrzywdzona, to jest lekarza obowiązek, ogarnij sie na chwile, a co jeśli ten typ zgwałci cie kiedys drugi raz? albo twoją koleżankę? albo choćby mnie? ale pewnie nie zgłaszaj na policję, po co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia von felcia
podejrzewam, ze zechce zglosic, ale jak powiesz "nie", to nie postapi swiadomie wbrew twojej woli, obejrzy tyle, ile bedzie musial, ale na pewno wie, ze bedzie musial byc delikatny... tak to jest Postinor-tabletka po, do 72 godzin nie dojdzie do powstania zalążka, niestety potem tak, więc... sama rozumiesz, że czas jest ważny ... nie zwlekaj... na prawdę się martwię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okhushshs
nie ma juz postinoru w sprzedaży w polsce, teraz jest na rynku tabletka escapelle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zly dotyk boli mnie
....ja niewidzialam jego twarzy bo mial zakryta -i mi powiedzial ze mnie sledzil od dluzszego czasu wiec mnie zlapie znow bo mnie zna zreszta i ze mnie nastepnym razem zabije ....przepraszam .Nie chce nie moge tylko sie strasznie strasznie boje az sie trzese bo okres mialam tydzien temu niechce by stala sie komukolwiek taka krzywda bo ja juz od paru godzin probuje sie zmusic do kontrolowanego ruchu i potrafilam tylko siedziec pod prysznicem by zmyc ten dotyk ,boze jak ja chce umrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zly dotyk boli mnie
dziekuje przynajmniej moglam tu zapytac bardzo mi pomoglyscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia von felcia
mi powiedzial ze mnie sledzil od dluzszego czasu wiec mnie zlapie znow bo mnie zna zreszta i ze mnie nastepnym razem zabije ... to nie mozesz wychodzic sama... kawal chuja jebanego, zebym go dorwala to bym mu tego smierdzacego smiesznego kutasa oderwala na zywca!!!!!!!! ja tu bede- nie zostawie cie, mozesz pisac nie jestes z tym sama... musisz isc na to pogotiwe, prosze idz... a wczesniej zadzwon do telefonu zaufania... pamietaj o tych 72 godzinach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno skontaktuj sie z
dziewczyno koniecznie jedz od razu na pogotowie!!! skontaktuj sie z psychologiem w osrodku interwencji kryzysowej (anonimowo) - koniecznie mow o tym, to ten debil ma sie bac, nie Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zly dotyk boli mnie
wolalabym zebyscie byli teraz kolo mnie i powiedzieli ze wszystko bedzie dobrze-wzieli za raczke jak mala dziewczynke - w co nie wierze bo wygladam jak siedem nieszczesc .niktorzy mysla o swietach a niektorzy w jednym momencie maja po swietach -dlaczego to takie niesprawiedliwe -i czemu tak musi mnie bolec chyba najbardziej zal ze mam pierwszy raz za soba i tak bardzo mnie boli .pewnie ze sie zebiore w sobie bo musze zrobie to napewno do rana tylko musze sobie pomyslec o czyms milym z mojego zycia ale przed oczami mam ten gwalt i tak w kolko ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia von felcia
bo bedzie dobrze... "co nas nie zabije, to nas wzmocni"- oklepane ale prawdziwe.... ja tez nie wiem, dlaczego w dziecinstwie 2 razy w wigilie wujek mnie molestowal, dlaczego moja przyjaciolka zyla w patologicznej rodzinie i skoczyla z wiezowca, dlaczego jak sie zakochalam raz w zyciu - to ten pacan wiedzac o tym wybral inna ... nie wiem... ale z perspektywy czasu moge powiedziec, ze znam zycie lepiej niz ci, ktorym nic zlego sie nie stalo... moge naprawde zrozumiec innych, ktorrych spotykaja cierpienia... od pazdziernika ide na zaoczna psychologie, mimo ze juz ukonczylam inne studia, o tak dla siebie i moze dodatkowo bede umiala kogos wesprzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zly dotyk boli mnie
wole wziasc garsc tabletek i zasnac niechce sie obudzic bo to tak cholernie boli nie potrafie boje sie czuje jak mi jest slabo na mysl o wyjsciu z domu chce mi sie krzyczec a zarazem strasznie plakac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno skontaktuj sie z
🌼 🌼 kwiatek] z jakiego jestes miasta:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×