Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaka antykoncepcja

Polecane posty

Gość gość

Od 4 miesięcy czyli od urodzenia dziecka nie kocham się z moim partnerem:-(a to z tego powodu ,ze panicznie boje się kolejnej ciąży tym bardziej ,źe jestem po cc:-( chciałabym brać tabletki antykoncepcyjne ale boje się ,źe bd mi po nich wypadały włosy jeszcze bardziej niż teraz:-( moźe coś doradzicie a propo antykoncepcji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko kropelka i zakleić ci/pę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha bardzo śmieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migea
Włosy wcale nie musza wypadac z powodu stosowania antykoncepcji. Jesli bedziesz miała własciwie dobrane tabletki to nic nie powinno sie dziac. Ja stosuje do antykoncepcji osłone Harmonelle i chyba po niej mam włosy w jeszcze lepszym stanie niz przed hormonami, są mocne, lśniące i nie wypadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
implant- nie ma hormonow i masz spokoj na trzy lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się. Jeśli ginekolog dobierze Ci odpowiednie tabletki wcale nie muszą wypadać Ci włosy. Skutki uboczne czasem się zdarzają ale tego niestety nie da się przewidzieć. Jeśli naprawdę tak panicznie boisz się ciąży do tabletek w dni płodne warto dodać jeszcze prezerwatywy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym wieku powinnaś wiedzieć o antykoncepcji,a nie pytać na forum.Zapisz się do lekarza na rozmowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie myślałaś o metodach naturalnych? Mam tu na mysli konkretnie komputery cyklu. mają taką samą skuteczność jak tabletki a metoda jest zdrowa. ja od 3 lat mam cyclotest i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spiralka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używa ktoś jeszcze tego komputerka? chciałabym poznać więcej opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletki. Wygodne w uzyciu, dobrze dobrane nie powoduja żadnych skutków ubocznyvh typu wymioty, tycie, bóle głowy... no i jeżeli nie będą Ci pasować to mozesz w każdej chwili przerwac ich branie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki dziewczyny za odp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do komputerka. Mam cyclotest, używam go od 2 lat i jeszcze mnie nie zawiódł. także polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bezpośrednio po porodzie uzywaliśmy gumek. teraz używam testera na ślinę - Afrodyty. Bardzo łatwo można wyznaczyc nią dni płodne i niepłodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×