Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samka1

Jaka była wasza pierwsza wizyta u ginekologa??

Polecane posty

Gość samka1

Hej!! Moż poopowiadamy sobie jaka była wasza pierwsza wizyta u ginkologa,czy się wstydziłyście i czemu musiałyście iść?? I jakie ogółem były emocje...:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up podnosze up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginek zbok
...poczulem sie odmlodzony :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up podnosze up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up up up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sikorka123344
ja mialam 17 bylam u babki powiedziala zebym sie rozebrala a ja na to a majtki tez musze a ona no oczywiscie hehehe teraz sie z tego smieje ale w tedy nie bylo mi do smiechu zawsze do niej chodze u faceta nie bylam nigdy fajna babka z niej i oczywiscie zawsze w gabinecie jadla bulke i pila kawe po badaniu i przed pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie pierwsza wizyta była normalna, nie mam żadnych traumatycznych doświadczeń. Pani doktor http://gabinetginekologicznybialystok.pl/ była bardzo miła, zrobiła mi usg wszystko było ok.Pewnie to zależy od lekarza, ale ja naprawdę wspominam wizytę bardzo miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze warto zapytać tez w aptece o żel Hexatiab. Po prostu moim zdaniem to jest najlepsze rozwiązanie jesli chodzi własnie o wszelkiego rodzaju problemy związane z grzybicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja pierwsza wizyte odbylam tutaj www.one-med.pl i w sumie tak zostalo już, chodze tam ciagle, bo po prostu jest bardzo komfortowo i dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta nowa
Jeszcze nigdy nie byłam a chciała bym wiedzieć bo dostałam okresu mam 13 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra. Wybieram się do gina pierwszy raz od 7 lat :O Wcześniej chodziłam do babki. Raczej rutynowo, bo nic mi nie dolegało. Teraz nie mam okresu i boli mnie non stop podbrzusze i idę do faceta. Boję się bardziej niż pierwszym razem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×