Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jakie ANTY????

Polecane posty

Gość gość

hej:) chciałam się was poradzić.. polecicie jakieś konkretne tabletki anty przy ktorych NIE SPADA LIBIDO? jutro ide do gin i chce sama poprosic o tabsy bo wiem ze lekarz przepisze pewnie te z ktorymi ma podpisana umowe... a zalezy mi na tym żeby właśnie nie pojawił sie spadek ochoty na sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy indywidualnie. Jedna bedzie się czuła bardzo dobrze, a druga po tych samych anty okropnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak zdaje sobie z tego sprawe:/ tylko myślałam że może znacie takie ktore na wiekszosc dzialają dobrze, ogolnie moj organizm bardzo dobrze toleruje anty zadnych przykrych dolegliwosci poza wlasnie.. spadkim libido

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie chwalę Yasmin. Nie mam żadnych skutków ubocznych. Minusem jest ich cena. 42 zl za opakowanie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nie można odpowiedzieć na to pytanie, bo to kwestia indywidualna. To co większości będzie odpowiadać w Twoim przypadku może się nie sprawdzić. A nie myślałaś o metodach niehormonalnych? też są skuteczne a nie mają skutków ubocznych. Nie muszą być to koniecznie prezerwatywy, moze to być np kapturek femcap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie żadne tabletki antykoncepcyjne się nie sprawdziły, po każdych moja masa rosła, byłam rozdrażniona i bolała mnie głowa. Obecnie testuje krążek dopochwowy to moje drugie opakowanie, odpukać jest dobrze. Przy krążku zażywam harmonellę, ginekolog polecił mi ją w celu ochrony wątroby i serca. Odkąd stosuje te kapsułki nie jestem ospała, mam więcej energii i wszystko mi się chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak u ciebie z chęcią do bzykania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest to indywidualna kwestia, powinnaś najpierw skonsultować się z ginekologiem. A nie myslalaś o antykoncepcji niehormonalnej? są metody równe skutecznie kapturki naszyjkowe np femcap albo komputery cyklu np cyclotest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślałam o komputerku, ale z tego co patrzałam sa strasznie drogie. prawie 2tys :( niestety mnie nie stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wszystkie komputery są takie drogie. Wymieniony wcześniej cyclotest kosztuje niecałe 700zł a to duza różnica. Co ważne ma taką samą skuteczność jak te drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro skuteczność jest taka sama, to czemu różnica w cenie jest taka duża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×