Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość janusz19

jakie polecacie prezerwatywy? marka i rodzaj

Polecane posty

Gość janusz19

chcialbym ze srodkiem plemnikobojczym, nie wiem rozmar sie liczy? jesli tak to 14 cm pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko jak już to durex, o unimilach się nasłuchałam jak to pękaja i wolałam nie ryzykować jak musiałam mieć mała przerwę w tabletkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość midian
jest duzo dobrych, unimil, durex ... wazne zeby byly poprawnie załozone;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dally
bardzo dobre to durex, ale unimil też są ok. Jest jednak róznica; durex mają większą średnicę, a unimile są bardziej "obcisłe"... p.s nie wiem co ludzie robią, że prezerwatywy im pękają??? Często słyszę takie opowieści ale to chyba jakieś bzduty są. Testowaliśmy kiedyś tak dla jaj gumę na różne sposoby ,ale nie jest tak łatwo ją rozwrwać albo żeby pękła /przynajmniej taki jest durex/?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja koleżanka umiera ze strachu przez durexy extra save... a ja polecam unimile (dobre i tanie ;) ), a także durexy czekoladowe (bo śicznie pachną). poza tym fajne są takie gumki kropkowane (za 2,50 ;) ) - niestety nie pamiętam nazwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość midian
durexy extra safe wg mnie spoko sa, czuje sie niemalze bezpieczniej, tzn czulam ,teraz tabletki .... a najprzyjemniejsze to wiadomo z wypustkami lub prążkowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dally.... podobno w razie wpadki mężczyźni zeznają, że prezerwatywa pękła, a kobiety, że się zsunęła ;) tu chyba trochę działa męskie ego :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommywayomi
hmmm dziś mi durex save trzelił... tak ze niewiem... a jest jakaś antykoncepcja dla mężczyzn prócz wstrzemięźliwości i gumek??:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak ja swoj 1 raz w gumce przezylam to byle unimile i choc byla cala na bank to ja schizowalam ze w ciazy napewno juz jestem :] wiec tableteczki mi zostaja :P ehh nie wiem jak moge sie przekonac ze jak gumka cala to i ciazy nie bedzie poprostu sie boje :( ale nadal UNIMIL :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobermanirottweiler
durex - dla schizujących są takie powlekane dodatkową warstwą lateksu, ale wciaż wystarczająco cienkie, by było miło chyba strength. Dobre są też extra safe, prążkowane, z wypustkami, dla maluchów close fit zdaje się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrr
ja polecam extra save sa idealne nigdy mi sie rowniez nie zdazylo aby gumka pekla aha i jeszcze performa ale nie wiele one mi opoznoialy wytrysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misisti
Polecam durexy /czarne opakowanie z czerwonym samochodem/ są drogie w stosunku do innych prezerwatyw ale warte swojej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lekarz_Ginekolor999
durexy performa, pekaja jak banki mydlane !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepino
tanie i przyzwoite. Fajne sa te cienkie - lepiej sie czuje partnera / partnerkę ;) Uwaga na środki plemnikobójcze - stosowane za często moga uczulac. Ja najpierw nie mialam najmniejszych problemow, a potem jak mnie trzasnęło, to odleciałam na 2 tygodnie: swędzenie, upławy, miałam wraźenie, że schodzi mi ze środka skóra całymi płatami :( najpierw nie wiedziałam dlaczego (wcześniej nie byłam uczulona), więc stosowałam krem jeszcze kilka razy. Ból, swędzenie, 14 dni, masakra. Lepiej używać tych plemnikobójczych tylko w sytuacjach szczególnych: owulacja i okolice, zeby sie na nie nie uczulic. Co do rozmiarów: xxl są o 2 milimetry (!) obwodu (!!) większe od standardowych. Tak, tak: 52 milimetry i 54. Jaja, nie? mój Mężczyzna ledwo się w nie wciska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, a jak to z Wami jest, bo ja zadnej antykoncepcji nie używam juz prawie od trzec lat. Czy to cholera normalne że ten mój luby potrafi tak w dobrym momencie wyjść jeszcze zdązy mi o tym powiedziec pytającym głosem ,,czy już może\'\' ;) ? Bo cholera tak sobie myslę skad sie te dzieci nie planowane biorą... Ja wraz z moim rodzeństwem planowana nie byłam ;) ...powiedzcie jak jest u Was bo przecież ojca sie nie zapytam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blu eyes
własnie zdarzyo mi sie ze unimile pekły sobie czasem:) no a z plemnikobokjczymi nie nalezy przesadzac bo moga wywołac niepozadane reakcje:( moj chłopak jest zadowolony z durex elite easy on(w fioletowym opakowaniu) a mi tam roznicy nie robi czy takie czy takie ale jesli juz to wle durexy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobermanirottweiler
performa jest śweitna na opóżnieni wytrysku, czasami można naprawde długo dzięki niej - i nie pęka, jak informuje żartowniś wyżej, pewnie użytkownik unimila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobermanirottweiler
No to ja Was zaskoczę:D! Co tanie to drogie, a co drogie też może zawieść. Nie dalej jak wczoraj - nomen omen piątek 13, pękła nam gumka dureksa performa. A zużyliśmy ich już wystarczająco wiele, żeby zwątpić w mity o pękających gumach ;). Prawidłowo założona, żeby uprzedzić wątpliwości. Jak widać, wszystko może się zdarzyć, zwłaszcza w tak pechowy dzień - a dotąd nie byłam zabobonna ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nam tez pekły
Po kilku latach uzywania gumek raz pekł nam durex (extra safe) i raz unimil (tez jakis z tych drozszych) Wiec nie jest to regula ze jak komus peka gumka to po prostu zle "zastosował sie do instrukcji" Jak dla nas najlepsze sa Durex pleasure max :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkaaa
ja najbardziej lubie durex elite...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie mi proszeee
ej a jak laska ogoli sobie cipke i jej takie twarde wloski odrastają to przez tarcie gumka nie pęka?? zawsze mnie to zastanawialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie mi proszeee
ej a jak laska ogoli sobie cipke i jej takie twarde wloski odrastają to przez tarcie gumka nie pęka?? zawsze mnie to zastanawialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie mi proszeee
ej a jak laska ogoli sobie cipke i jej takie twarde wloski odrastają to przez tarcie gumka nie pęka?? zawsze mnie to zastanawialo nikt nie wie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysiia17
nie pękają bo już nie raz ja z miom chłopakiem zdażyło nam sie i nigdy nie pękły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beaty
Ja nie polecam durexów select(owocowych) Nam pękła i od razu wyrzuciliśmy całe opakowanie ;] Ale polecam durex classic nigdy nie pękła ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajdi gaga
nam kiedyś dwa durexy pod rząd pękły przy tej samej "akcji". Pewnie feralna partia była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k134
firmy durex nie polecam pekaja nawet te z apteki. a o unimil nie wiem jakie sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my z chłopakiem uzywamy durex classic i jeszcze nam nie pekły najzwyklejsze i najlepsze i nie drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poiuytrewq1
Delux

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertr
Ja mam uczulenie na letaks, więc używamy żywicznych unique od firmy pasante. bardzo nam odpowiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×