Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hoheuo

Jakie prawdopodobieństwo?

Polecane posty

Gość hoheuo

Cześć! W sobotę razem z chłopakiem nieco zaszaleliśmy i kochaliśmy się bez zabezpieczenia. Był to 4 dzień mojego cyklu, tj. 4 dzień miesiączki. Cykle mam 26 dniowe. Chłopak nie doszedł we mnie. (zatem stosunek przerywany) Jak duże prawdopodobieństwo jest na zajście w ciąże? Czy bezpieczniej będzie mimo wszystko wziąć tabletkę po, aby uniknąć nieplanowanej ciąży? Czy w tym wypadku prawdopodobieństwo jest raczej niewielkie? Dziękuję za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezpieczniej wziąć tabletkę. Organizm może być nieprzewidywalny wiesz stres i wgl. Więc biegnij po receptę chyba że znajdziesz aptekę w której kupisz bez recepty np. Ellaone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piz.ę konsuje się do końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Przy cyklach krótszych niż 28 dni za bezpieczne można uznać tylko pierwsze 3 dni cyklu.Prawdopodobieństwo ciąży ze współżycia w 4 dniu jest niewielkie, ale teoretycznie plemniki mogą przeżyć w ciele kobiety 3-5 dni.A owulacja w 7 czy 9 dniu cyklu czasami się zdarza.Bez obserwacji trudno powiedzieć, czy na pewno był to Twój dzień niepłodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem prawdopodobieństwo nie jest duże, ale powinnaś na bieżąco zacząć wyznaczać fazy cyklu by wiedzieć w którym dniu istnieje możliwość zapłodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro nie było wytrysku to czym on ma Ciebie niby zapłodnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×