Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolcia955

Jakie według was podpaski sa najlepsze?

Polecane posty

Gość karolcia955

jakie wedlug was podpaski sa najlepsze? Według mnie naturella nigdy mnie nie zawiodla i ladnie pachnie :) A bella violet co prawda nie sszelesci :D Ale za to juz mi kiedys przeciekla jak jechalam na kolonie... :O Always sa dobre z funkcja gel action ale sa drogie... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia955
odpowiadajcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fatamorgana18
Ja używam naturelli, cały czas. Jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uzywam bellę
niebeiska ale te jasne, z tej samej serii co te granatowe co poprzedniczka wspominała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia955
Aha... Dla mnie najlepsze sa naturella... Dobrze chłoną nie są bardzo drogie a co najwazniejsze ładnie pachną rumiankiem dzięki czemu zabijaja zapach krwi menstruacyjnej :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adafhj
ja kupuje always clasic teraz są za 2.49 gr :) i nie narzekam mimo ze mam obfite miesiaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pip ilansztrung
ALWEYS zawsze tylko te od wielluu lat!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grafitka
li i wylacznie always fresh, ale nie sensitive

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ATIATI
NE PODPASKI....... TAMPONY SA NAJNAJ LEPSZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghjk
ja wole podpaski, tampony tylko w wyjątkowych sytuacjach żeby nie było widać że mam podpaskę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia955
ja teraz tamponow nie bede uzywala bo 5 dni temu skonczyla mi sie infekcja pochwy wiec wole teraz uzywac podpasek :D:D A czy wy tez tak czasami macie ze czujecie jak ta krew wyplywa na podpaske z pochwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k********q****
bella comfort

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy woli co innego. Inni tylko always, a ja np always nieznoszę. bella comfort i naturella sa dla mnie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturella.....................
ale wolę tampony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfjpok
karolcia...> tak ja czuję czasem, szczegolnie jak wstane rano i wiadomo zaczne sie ruszac, to naplywa, czasem to sie zdarza w dwoch pierwszych dniach, zawsze mam obawy ze mi przecieknie, ale wyplynie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturella do bani
naturella jest lipna ten waciany wkład się wałkuje i zbija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia955
A ja mam bardzo obfite miesiaczki i dluugie i uzywam naturelli ultra normal i nic mi sie nie zwija... Jestem bardzo zadowolona... Dzisiaj nawet troche dluzej przetrzymalam i jak poszlam do toalety to naturella podpaska byla cala ale to calutka we krwi nawet najmniejszego suchego sladu nie byloo... to nie dosyc ze wogole nie przeciekla to nic sie nie zwijalo :):) Naturella żądzi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frearss
naprawdę miałaś całą podpaskę załaną krwią???????? o kurcze to nieźle musisz mieć obfity okres, a co ile godzin zmieniasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia955
Naprawdę a dzisiaj o 5.30 wstałam bo sie sama obudzilam i mama juz nie spala i tata i ja ide do toalety patrze... a cala calusienka podpaska zalana majtki brudne bo przecieklo pizama brudna prześcieradło ubrudzilam i az sie poplakam ale mama powiedziala zebym nie plakala bo nie raz mi sie tak zdazy ze mi cos w nocy przecieknie... Zmieniam GÓRA co 2 godziny... Czasem wiecej jest tej krwi na podpasce a czasem mniej... Druga miesiaczke mialam obfita ale NIGDY cala podpaska nie byla zalana!! a jezeli wykrwawie sie?? Ogólnie dobrze sie czuje tylko brzuch czasami pobolewa ale ogolnie jest ok... Nie wiem moze mam takie obfite poniewaz dostalam po 49dniach i tam sie wszystko nazbierało i dlatego tak ze mnie leci? CZasem jest wiecej a czasem mniej tej krwi na podpasce... :(:( Nie wiem co robic... boje sie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia955
Proszę niech ktoś mi doradzi... czy to normalne? Czy moze cos sie dzieje? Jakie podpaski na takie cos polecacie? Ale takie nie drogie? Pliisss odpowiadajcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondiiiii
hmm ja nie przepadam za podpaskami. JEdynie zakładam je jak ide spać. To wtedy Always :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia955
A czy to normalne jest? Bo ja mialam od poczatku obfite ale zauwazylam ze mam takie malutkie skrzepy krwi i nie jest ich duzo ale troszke ich jest... Ale sie boje... prosze doradzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia955
I jakie podpaski najlepiej kupic na takie obfite krwawienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie spieszy mi sie
no najlepiej te największe, maxi. A na noc polecam spanie cały czas na brzuchu. W pierwszych dniach zawsze tak śpię, staram się nie odwracać bo też się cała ubrudzę. A jak leże na brzuchu to jest ok, bardzo dużo krwi nie leci, tylko dopiero rano jak sie wyprostuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominalska
always swnsitive fresh najlepsze podpaski na rynku...ale i tak wole tampony O.B. one dopiero daja pewnosc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominalska
karolcia ty idz do ginekologa to nie jest normalne ze masz takie obfite krwawienia i ze co 49 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porównanie
A czy z Naturelli też mają takie "maxi" rozmiary? Porównywalne do Bella maxi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×