Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość początkująca

jeanine

Polecane posty

Gość początkująca

hej! jesli wiecie cos o jeanine to piszcie!! bylam u ginekologa i mi je przepisal- aha to moje pierwsze w zyciu opakowanie pigulek:) to sa jakies nowe, troche czytalam ale to tylko dane staystyczne. tzn chodzi mi glownie o skutki ubcozne.. no i nie ma to jak sie czegos dowiedziec od was kobitki :) dzieki z gory :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfffiatek
W Niemczech nazywaja sie te pigulki Valette. Zazywalam je rok. Odstawilam bo planujemy dziecko. Sa to bardzo dobre pigulki, przynajmniej ja sobie je chwalilam....zniknal w miare tradzik (niestety po odstawieniu nasilil sie nie tylko na twarzy ale i plecach i dekoldzie-ale nie sadze zeby to byl skutek uboczny, mam z reguly problematyczna skore, wiec problem napewno lezy gdzie indziej). Nie powinnas obawiac sie zazywania tych pigulek, bo naprawde sa dobre...chociaz tez nie moge zagwaraantowac jak przyjmie je Twoj organizm, choc z reguly raczej nie ma problemow. Dlatego glowka do gory:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huanek
ja biorę jeanine od miesiąca. w sumie jedyny skutek uboczny jaki zauważyłam to nudności na trzy do czterech godzin po przyjęciu tabletki, ale też nie zawsze. myślę, że organizm musi się przyzyczaić. podobno są dobre na cerę, ale u mnie jak narzie efektów nie widać. ogólnie jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwia...
tak sie składa, że mi wczoraj również lekarz ją przepisal. Jestem po 1 tabletce i jak narazie mam dziwne zawroty głowy :( Poza tym nie są najtańsze ja zapłaciłam za nie 42 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huanek
ha, ja zapłaciłam 45, a widziałam, że jakaś dziewczyna na forum kupila je za 38, ciekawe gdzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodka
Witam! Ja płacę za nie 38,72,zł mieszkam w Gliwiach :) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huanek
hej dodka i jakie jest twoje zdanie na temat jeanine? długo bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodka
Kończę 2 opakowanie więc nie wiele moge powiedzieć na temat tych tabletek. W sumie schudłam 3 kg, chyba jest to efekt tego że nie zatrzymują wody w organizmie co bardzo sobie chwalę :) Czuję się bardzo dobrze, własciwie to tak jakbym nie brała wogóle tabletek (nie to co po Cilescie brrr) Serdecznie pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co zrobic
wczoraj zapomnilam wziasc tabletke i minelo juz 12 godzin. co ma teraz zrobic??? dzis wziasc kolejna z pudełka a tamta zostawic??? ( nie mam ulotki zeby przeczytac co powinna zrobic w tej sytuacji) pomocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początkująca
no i biore i jest wszycho ok!! prawie zadnych skutkow ubocznych typu nudnosci i te sprawy.. tylko plamienie.. wiec jestem zadowolona w stu procentach :) pozdrawiam i polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tik i tak
a czy po tych tabletkach powiekszyly sie Wam piersi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Właśnie skonczyłam 1. opakowanie, jestem zadowolona bradzo, buzię mam jak marrzenie i włosy (do pasa) mogę myć co dwa dni zamiast codziennie. Niestety wurzuciłam ulotkę, bo dzić wykupię następną receptę i będe mieć nowe, ale tak naprawdę nalezy trzymać ulotkę, szczególnie, że jest to pierwsza w której dokładnie jest rozpisane jak postępować kiedy zapomni się tabletki w konktretnym czasie cyklu. Corobić ->dopiero dziś znalazłam ten topic więc chyba już za późno żeby Ci pomóc, co zrobiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renfri
Nina, przytylas albo powiekszyly Ci sie piersi?? bo ja tego sie obawiam, a wlasnie zaczelam pierwsze opakowanie Jeanine. Napisz prosze jak zareagowal Twoj organizm na te tabletki poza tym ze skora i wlosy sie poprawily. Z gory dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszkę mnie mdliło kilka godzin po wzięciu tableki i trwało to przez jakiś tydzień, potem przeszło, pod koniec drugiego tygodnia właściwie do końca opakowania miałam tzw. \"plamienia\", ale zgodnie z ulotką mozna uznać to za normę. Okres dostałam wyjątkowo szybko, ostatnią tabletkę wzięłam w środę, a dziś rano miałam już \"niespodziankę\". Trochę pobolewa mnie brzuch, piersi są większe, zobaczymy czy się utrzyma ;-) , i nie przytyłam. Przytyłam za to po diane -35 nikomu ich nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszkę mnie mdliło kilka godzin po wzięciu tableki i trwało to przez jakiś tydzień, potem przeszło, pod koniec drugiego tygodnia właściwie do końca opakowania miałam tzw. \"plamienia\", ale zgodnie z ulotką mozna uznać to za normę. Okres dostałam wyjątkowo szybko, ostatnią tabletkę wzięłam w środę, a dziś rano miałam już \"niespodziankę\". Trochę pobolewa mnie brzuch, piersi są większe, zobaczymy czy się utrzyma ;-) , i Nie przytyłam. Przytyłam za to po diane -35 nikomu ich nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renfri
Nina, dziekuje za odzew. Pocieszylas mnie, mowiac ze mdlosci Ci przeszly w koncu, bo ja jestem nie do zycia poki co, a biore tabletki dopiero od paru dni. Mam caly czas wrazenie, ze chce mi sie wymiotowac i do tego jestem strasznie slaba. Oby te objawy minely wkrotce... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze by tak brac je przed
snem?? ja biore o 2330 i tak jakos sie skalda ze zaraz potem ide spac, ewentualnie posiedze troche, ale dzieki temu nic nie poczulam, nawet jesli mialam jakies nudnosci! a piersi nie pwoiekszyly mi sie.. w sumie szkoda :/ no i plamienia mam.. ale widze ze tu na forum wiele kobiet je ma wiec luz... nie przytylam.. wlosy spoko.. ale kurcze kazda z nas reaguje inaczej co nie? no ale jak narazie same dobre opinie czytalam wiec one chyba sa dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OSTRA
hejka dziewczynki!dopiero przed chwilą znalazłam ten topic,ale chętnie looknęłam co wy myślicie o tych pigułkach. Ja biore Jeanine od poniedziałku 16.08 i jak narazie wszystko jest ze mną OK-nie mam zawrotów,nudności a o pryszczach nic nie powiem, bo ich w życiu miałam może z 6...Mam jednak większą ochotę na...jedzonko!!!Jedyne co mi chodzi po głowie to to, od kiedy piguła tak naprawde zaczyna chronić przed ciążą. Ja wzięłam w pon swoją pierwszą tabletkę w życiu a we czwartek współżyłam ze swoim chłopakiem bez gumy i spuścił się we mnie. Mam nadz że Jeanine zadziała...Może coś o tym wiecie???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????POZDRÓWKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodka
Hej Ostra! Jeśli wzięłaś pierwszą tabletkę pierwszego dnia okresu to nie masz się czym martwić - jestes zabezpieczona od samego początku. Ja też mam nadzieję, że Jeanine działa jak nalezy i wszystko będzie oki :) Choć te obawy pewnie wynikaja z tego że u nas to nowość, w Niemczech są dostępne od 10 lat pod nazwą Valette i są to najpopularniejsze pigułki więc to o czymś musi świadczyć :) Pozdrowionka i dużo słoneczka papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała róza
Ciesze sie, ze znalazlam topic - jak zaczynalam w lipcu pierwsze opakowanie, to w sieci nic nie bylo poza danymi producenta. Wlasnie zaczelam drugie opakowanie. Przez pierwsze mialam ciagle plamienia (praktycznie codziennie), powiekszyly mi sie piersi, a przez pierwsze 10 dni ciagle plakalam, ale teraz jest znacznie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek_20
Czytając wasze opinie trochę się uspokoiłam, bo biorę dopiero pierwsze opakowanie i zauważyłam te "plamienia" u siebie. Niby w ultoce jest napisane, że to może być jednym ze skutków ubocznych i nie należy się przejmować ale byłam ciekawa czy komuś innemu też takie coś się trafiło. Dzisiaj idę jeszcze do lekarza, bo już kończę opakowanie i zapytam o te plamienia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaaaaaaaaaaaaa
:) Szukalam i szukalam jakiegos forum na ten temat i znalazlam :) Ja jeszcze nie zaczelam brac, czekam na 'odpowiedni moment', ale jak tylko przepisala mi je lekarka postanowilam sie dowiedziec czegos wiecej. Mam pytanko, piszecie o plamieniach, czy kazdej z Was sie do przydarzalo, czy moze tylko tym, ktore z reguly maja obfity okres? No i te nudnosci... ;/. Nigdy wczesniej nie bralam pigulek, a i te mam 'ku poprawie stanu zdrowia', dlatego moje doswiadczenia sa raczej niewielkie. No i co z tym powiekszeniem piersi :P A, no i moje Jeanine kosztowaly 33zl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trysia
Nie przejmuj się tym, że inne dziewczyny miały nudności itp... to kwestia organizmu. Ja nie miałam ani plamień ani nudności, poprostu czuję się tak jakbym nie brała tabletek. A tak poza tym, to różnice w cenach z tego co widzę są powalające.. Skąd jesteś, że tak taniutko kupiujesz?? Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze
ja mam chyba depreche po tych tabletach!!!! ej no nie wiem co to kurde jest?! bo non stopa chce mi sie wyyyc!! no i sny mam lekko poryte... tzn snia mi sie jakies pierdoly :P albo budze sie i mam jakies zwidy- ze pajaki chodza i takie tam... mialyscie takie cos??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
No jasne, jeszcze i delira :P Jestem z Pruszkowa, a zapłaciłam tak mało, bo leki zawsze kupuję z aptece Cefarmu, różnice ogromne w porównaniu z prywatnymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nellllla
ja biore własnie pierwsze opakowanie JEANINE i jestem zadowolona prawie w 100%-prawie bo od początku mam te beznadziejne plamienia-co prawda malenkie, ale jednak...:( Nudności-brak, depresji-brak, wymiotów-brak, ale...mam wielki apetyt i piersi mi sie powiększają, ale to chyba nie tak żle, nie...:) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nellllla
mam jednak pytanko do tych kobitek, które robiły już 7-dniową przerwę podczas brania JEANINE-kiedy wystąpiło i jak wyglądało krwawienie????????????? Pytam bo na jednym topiku kobitka się żaliła, że prawie w ogóle nie miała, a w ciąży na pewno nie jest... No więc wiecie juz coś o tym ?????????? Z góry dziękuję i pozdrawiam :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nellllla
mam jednak pytanko do tych kobitek, które robiły już 7-dniową przerwę podczas brania JEANINE-kiedy wystąpiło i jak wyglądało krwawienie????????????? Pytam bo na jednym topiku kobitka się żaliła, że prawie w ogóle nie miała, a w ciąży na pewno nie jest... No więc wiecie juz coś o tym ?????????? Z góry dziękuję i pozdrawiam :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CameroN
a ja nie mam plamien wcale i zastanawiam sie czy jakims cudem moge byc w ciazy? wiem ,ze wiekszosc narzeka na te plamienia, bo nie sa zadbym dobrodziejstwem, ale mnie ich brak z kolei martwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobietka z Krakowa
Cześć Kobietki!!! Właśnie skończyłam pierwsze opakowanie tych tabletek. Generalnie czują się po nich dobrze, ale cały czas czuję, że mam powiększone, jakby "nadmuchane" piersi i przez ok.10 dni miałam dość duże plamienia. Na szczęście już zniknęły. Teraz mam normalny okres i choć wystąpił trochę za wcześnie, to muszę Wam powiedzieć, że wcale nie odczułam napięcia przedmiesiączkowego, co jest dla mnie bardzo pocieszające, bo dawniej na kilka dni przed okresem, leżałam w łóżeczku i zwijałam się z bólu. POZDROWIONKA, papa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×