Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kreska 207

Jestem wysoka osoba ważę 100 kg jak działają plastry antykoncepcyjne Evra??

Polecane posty

Gość Kreska 207

Jak w temacie. Jestem wysoka osoba 178 cm wzrostu przy wadze 100 kg jestem wysoka i nie widać u mnie tak dużej wagi. Ginekolog zapisał mi plastry Evra nie ważąc mnie ani nie pytając o wagę. Nie wiem czy mogę je stosować. Mówiłam mu ale powiedział że kobiety większe ode mnie je stosują i są zadowolone. Jak to jest? Ma któraś podobnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, Od roku stosuję Evra. Moje wymiary są zbliżone do Twoich. Przez ten rok stonowania plastrów nie zauważyłam żadnych zmian w swoim ciele. Waga pozostała bez zmian i czuję się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kreska 207
Jamajka wiem że głupie pytanie ale działają? Czytałam ulotkę i pisało że powyżej 90 kg nie działa więc się bałam zaczęłam tabletki ale skutki są straszne... A problemy z zylakami nie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak są skuteczne. Wcześniej przyjmowałam tabletki i po nich strasznie się czułam dlatego po konsultacji z lekarzem wybrałam plastry. Problemów z żylakami nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kreska 207
Ja teoretycznie 6 bym dziś przyjęła ale zakleje plaster. Po tabletkach strasznie mi żylaki wywaliło... Czytałam że można zrobić taką podmianę antykoncepcji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stosowane przeze mnie tabletki źle wpłynęły na mój żołądek i wiecznie było mi niedobrze. A wracając do tematu- próbowałaś skonsultować się z innym lekarzem odnośnie plastrów? Różnie to z tymi lekarzami bywa i najlepiej zasięgnąć opinii u kilku specjalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kreska 207
No właśnie mój ginekolog powiedział że plastry będą ok ale ja jestem panikarą straszna i chciałam tabletki bo niby czułam się pewniej ale żyły mi po tych 6 tabletkach rozwaliło. Poprzednia receptę zostawiłam i zamiast tabletki przykleje plaster. Może będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle ze przy tak duzej wadze nie beda dzialac , ja tez zastanawiam sie nad plastrami waze 65 kg i jakos sie obawiam czy zadzialaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kreska 207
Jamajka napisała że rozmiarowo jest u niej podobnie jak i u mnie i na nią działa już od roku. Mój ginekolog powiedział jak się zapytałam czy będą działać bo wyczytałam że działają do 90 to powiedział że nawet większe kobitki stosują i działa. Kurcze nie wiem już co robić... Czekać na poniedziałkową wizytę i do tej pory brać yasmin i jakoś przemęczyć się z wywalonymi żylakach..czy zamiast yasmin przykleić dziś plaster anty. Boję się żeby nie dostać zatoru ani nic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie istnieje metoda, która na sto procent chroni kobiety przed niechcianą ciążą. No chyba, że abstynencja :D Każda metoda ma swoje plusy i minusy. Ja osobiści jestem bardzo zadowolona z plastrów i nigdy więcej nie wrócę do tabletek, bo mój organizm sobie z nimi nie radzi. Należy pamiętać, że każdy reaguje inaczej. Co do wyboru to na Twoim miejscu poczekałabym do poniedziałku i razem z lekarzem jeszcze raz rozważyła wszystkie za i przeciw. Przyjmowanie hormonów to bardzo poważna sprawa i nie działałabym w tym temacie pochopnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kreska 207
Pierwsze plastry mi zapisała więc nie wiem. Spokojniej miałam się czuć po tabletkach. Nie mam żadnych skutków poza tym że te żylaki... Nie wiem co robić. Jestem skłonna zamiast tabletek zastosować plastry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
plastry sa malo skuteczne u kobiet wazacych ponad 90 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kreska 207
Gościu czytałam że głównie dlatego że działanie ma ciężko się przebić... Ale jeśli waga nawet to 100 kg jest tak rozłożona że nie widać jej aż tak bardzo to też nie są skuteczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kreska 207
Czy ktoś się jeszcze wypowie? Może ktoś korzystał z plastrow mimo większej wagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co tu ma do rzeczy rozlozenie wagi? , jak i tak wazysz 100 kg , jak chcesz ryzykowac to twoja sprawa ale ja ci odradzam , dziwie sie ze twoj ginekolog zapisal ci plastry przy wadze ponad 90 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszesz jak dziecko waga jest rozlozona ze jej nie widac , moze i nie widac ale to nie zmienia faktu ze wazysz 100kg i plaster moze nie zadzialac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kreska 207
No tak tylko wiesz niektórzy mogą ważyć więcej a wyglądają na dużo mniej niż faktycznie a u niektórych mała waga wygląda jak lekka nadwaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty chyba nie wiesz co piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kreska 207
Raczej wiem co pisze bo sporo jest takich przypadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chodzi o to jak kto wyglada przy wadze 100 kg tylko o to ze plastry moga nie zadzialac przy tak duzej wadze , ale ty tego nie zrozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Waga waga... Chodzi o tkankę tłuszczową. Jeśli jest dużo to jest mniej skuteczne, a nie zapominaj że od tłuszczu cięższe są mięśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyluzowana 1990
Kreska.. Chciałam Cie uspokoić. Jestem trochę wyższa od Ciebie i ważę też więcej. Nie czytaj głupot które tutaj wypisują. Od dwóch lat stosuje plastry Evra i nie miałam niespodzianki ;) Tak więc na spokojnie możesz ich używać. Fakt w ulotce jest napisane że przy wadze powyżej 90 kg nie działają, ale chodzi też o to że im więcej masz tkanki to mają mniejsza skuteczność. Ja przy swoich gabarytach nie wyglądam na osobę otyła.. Jestem bardziej nabita tak więc nie martw.sie i głowa do góry ;) nie nakręcaj się nie potrzebnie bo wtedy nie tylko nie będziesz czerpała przyjemności z seksu ale także spędzi Ci to sen z powiek. Pozdrawiam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej będą działać jak nakleisz na ci/pie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu wiesz jak najlepiej działają Ci naklejone na ci/pie to powodzenia :p haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla takiej wagi to tylko wibrator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U Ciebie nawet wibrator nic nie daje? Przykre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Badania potwierdzają skuteczność, przystępność i satysfakcję ze stosowania Metody Rozpoznawania Płodności: -93% kobiet niezależnie od miejsca zamieszkania i poziomu edukacji jest w stanie opanować umiejętność rozróżniania czasu płodności i niepłodności w cyklu miesięcznym 1,2 -Wysoka skuteczność MRP zarówno w staraniu się, jak i odkładaniu poczęcia (w przypadku odkładania skuteczność porównywalna z metodami antykoncepcyjnymi) 2,3,4 -Zadowolenie małżonków stosujących MRP z relacji intymnych 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla takiej kobiety tylko "Gedis"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwni ludzie tu są
Nie rozumiem po co te hejty czy pisanie i swoich sprawach intymnych . Różni są ludzie, o różnych gabarytach różnych uwarunkowaniach genetycznych. Dziewczyna chciała się poradzić i tyle :) nie każdy jest szczupły. Dzisiejsze metody antykoncepcji są na tyle zróżnicowane, że naprawdę każda kobitka znajdzie odpowiednią metodę antykoncepcji przy pomocy lekarza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×