Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

karmienie a problem intymny

Polecane posty

Gość gość

czy tez jak karmiłyście miałyście sucho przy zbliżeniu? kiedy po porodzie to wróci do normy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam to samo. Nie pomogły żele i inne cuda. Przeszło jak skończyłam karmic:( przy drugim dziecku juz nie było tak tragicznie ale też bez rewelacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopóki karmisz utrzymuje się w Twoim organizmie wysoki poziom prolaktyny, stąd te problemy, minie jak odstawisz maluszka od cyca :) Kup sobie hydrovag, mi te globulki pomogły. Świetnie nawilżają, łatwo się ja zakłada i dodatkowo chronią przed patogenami, ponieważ w składzie mają kwas mlekowy. Głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety tak, ja tez miałam ten problem po porodzie, tyle że miałam bardzo fajna położną która interesowała się wszystkim, nie tylko dzieckiem ale tez mamą. Ona mi poradziła wspomniany powyżej Hydrovag i faktycznie pomógł. On ma w składzie kwas hialuronowy, który bardzo intensywnie i długotrwale nawilża, podobnie jak kremy z tym kwasem. Po tygodniowej kuracji było o niebo lepiej ale dla podtrzymania efektu stosowałam go jeszcze 2-3 globulki w miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zauważyłam poprawę kiedy zaczęłam podawać inne pokarmy małemu zamiast mojego mleka. Wtedy też pojawił się u mnie okres. Ale to różnie bywa, wspomagałam się provag żelem głównie przed stosunkiem i było okej, gra wstępna była wtedy bardzo ważna. Teraz kiedy Bartuś ma 6 miesięcy nie mam tego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×