Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum... komu pomogli cd.

Polecane posty

Gość Rubineye
Basia na następnej wizycie dowiem się jak to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania609
nowe forum?to na tamtym juz nie piszemy?mnie tak rozłożyło masakra jakas ..leże w łózku zasmarkana z bólem gardła jakies grypsko mnie dopadło mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej bo musze do pracy isc;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dredzik pierwszy wlew między 21 a 23 dniem poprzedniego cyklu, drugi wlew między punkcją a transferem. Wlewy intralipidu w ilości 100ml x 2. Po pierwszych 100 ml Sterofundium 500 ml, tak samo po 2 kolejnych 100 ml. Całość trwać powinna 4-5 godzin. Wlew tego drugiego płynu to ok 20-30 min na 500 ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kuruje sie ale nic ie przechodzi całą noc nie spłam ;(w dzień nie umiem spać..znowu bede nie wyspana ..:/ a jak sie kochana czujesz?nadal bierzesz relanium i nospe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia10
Ja sie tez melduje bo Was odnalazlam tutaj. Moze jako ostatni post na tamtej stronie wpisac jeszcze raz linka na tą i juz nic tam nie dopisywac? Bardzo bym chciala zeby po zakonczeniu refundacji crio było faktycznie darmowe ale jakos ciezko mi w to uwierzyc skoro Gyn nie ma kasy juz na nowe stymulacje. Nie nastawiam sie raczej ze wywiążą sie z tego co przeczytalam bo masa osob bedzie wracać po mrozaczki. Jak nie zapomne to jutro zadzwonie zapytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HOPE83
No wreszcie nowa strona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu... dzisiaj wzięłam raz nospe bo mnie zaś zaczął brzuch pobolewac a zaczęło się od jajników. Już nie mogę się piątku doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"dredzik84" , zbyt niskie NK , jest też szkodliwe , nie tylko zbyt wysokie ( poziom tych komórek powinien być w granicach normy). Podawanie sobie intralipidu przy niskim poziomie komórek NK jest ze szkodą dla potencjalnej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sloneczko84
Witam, jestem nowa na forum:) Chciałabym dołączyć do Was:) W grupie zawsze raźniej. Leczę się u dr.M. Jestem po drugiej próbie IVF - niestety żadna nieudana:( Jutro mam kolejną wizytę, zobaczymy co powie dr. Czy jest jeszcze szansa, że załapię się na trzecią próbę z rządowego programu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko a kiedy miałaś poprzednią? Ja właśnie kończę stymulację w III próbie z MZ, ale zaczęłam ją w marcu. Allessa też teraz zaczyna, i to III podejście. Więc chyba środki jeszcze są :) Mnie dziś bardzo boli lewy jajnik. Taki kujący ból... Masakra... I jeszcze mi niedobrze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sloneczko84
Poprzednią miałam w marcu, a dokładniej 12 transfer był. 24 tuż przed świętami beta -1,2 :( i telefon do Gyn i pierwszy wolny termin 4.04 (w Cze-wie- bo tu mieszkam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Dziewczyny! Piękna dzisiaj była niedziela - ja po pierwszym gonalu - tym razem strasznie mnie boli głowa - okropnie. SIl ja też pamiętam, że walczymy razem - ufam, że się nam uda :) Pozdrowionka Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słoneczko na 3 próbę w gyn raczej nie masz szans, bo miedzy stymulacjęmiałam musi byc około 3 miesiecy przerwy, a w czerwcu to juz pieniazkow gyn raczej nie bedzie miało. Z tego co wczesniej mówili to pewnie lada chwila sie skończą. Ale dziewczyny cos pisały ze sa jeszcze miejsca, a przynajmniej niedawno jeszcze były, w Warszawie i oni gwarantują Ci trzecie podejście. Co prawda dojazdy sa męczące i kosztowne ale za to masz trzecie podejście zapewnione, moze warto spróbować. A jaki jest u Was problem? Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sloneczko84
Tak właśnie się spodziewałam, ale zobaczymy co jutro powie na wizycie. A u nas mnóstwo problemów- pco, insulinoodponość, niedoczynność tarczycy, dwurożna macica, nadwaga aa i jeszcze słabe wyniki nasienia męża:/ także nie za ciekawie, ale jestem dobrej myśli - mam nadzieję, że się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też się tu melduje. Rubinay zorientuj się jutro :) Mam nadzieje że mamuśki tu też dołączą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzialyscie jaka jutro ma być temperatura? Lato :-) w co ja się ubiore :-( jak zwykle nie mam w co :-* wkoncu ide do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie kobietki :) i ja się melduję. Oby teraz nie zacinało stron. Dziś super pogoda, lekko twarz opaliłam. Dorciak1805

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez jestem obecna :) mało się odzywam ale wszystkim staraczkom kibicuję i wszystko z Wami przeżywam. Dredzik84 czekam na okres ( jeszcze 2tyg) i tez wracam po mrozaczka..a teraz się relaksuję..wolny umysł od wszystkiego. Mialam teraz urlop i od wtorku do pracy a bardzo mi sie nie chce :( Dredzik Kochana melduj każdy krok związany z podejściem do crio bo jestem bardzo wszystkiego ciekawa. Chyba ze znowu pójdziemy ,,razem,, :) pozdrawiam Was wszystkie. Lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowym określeniem, które pojawia się w uzasadnieniu ustawy, jest też "zabójstwo prenatalne". Zabójcą prenatalnym będzie więc osoba, która "powoduje śmierć dziecka poczętego". Tu ustawodawca przewidział kary od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności. Gdy do śmierci (a więc po prostu poronienia) dojdzie nieumyślnie - do lat 3. To są jakieś jaja... Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allessa bardzo restrykcyjna jest ta ustawa. Mam nadzieję, że nie dojdzie do jej uchwalenia, bo ona wycofuje nawet badania prenatalne. Sto lat za murzynami i jeszcze zniewolone będziemy, Chyba do Wawy pojadę pikietować... Słoneczko w GynC może się nie udać już podejść. Ale pacjentów przejmuje Warszawski Invimed i Białostocki Bocian. Dziewczyny które przeszły do Invimedu miały rozpoczęte stymulacje nawet po mniej niż 2 cyklach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny witam I melduje sie ☺ Sil bardzo mnie zmartwilas gym session Dr M nie ma w piatek nikt o niczym mnie nie poinformowal a ma wypisac mi stymulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×