Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość elka4222

Kiedy moge sie bezpiecznie kochac ? ???

Polecane posty

Gość elka4222

Wczoraj ( 1 pazdziernika ) 2015 r. Wzielam pierwsza tabletke Jeanine nie majac okresu. Wszedzie czytam ze powinnam wziac pierwsza tabletke w pierwszym dniu cyklu . Ale lekarz ( ginekolog-endokrynolog) kazal wziac juz wczoraj ... i zapomnialam zapytac kiedy będę mogla bezpiecznie uprawiac seks . Po jakim czasie moge ? ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy pi/ździora ci się otworzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka4222
Pytam poważnie i licze na poważne odpowiedzi. Pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ulotce na pewno pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka4222
No wlasnie na ulotce nic takiego nie jest napisane ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła jak zawsze
Pigułka chroni od pierwszego dnia ale jak jest wzięta w pierwszy dzień okresu a tak to nie mam pojęcia może miesiąc aż wystąpi krwawienie z odstawienie bo takie branie kiedy się chce jest bez sensu a jak Ci lekarz kazał ją wziąć tego dnia to pewnie ze względów zdrowotnych a nie antykoncepcyjnych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno nie jest napisane kiedy nalezy przyjąc pierwszą tabletkę i co zrobic gdy się przyjęło ja w innym dniu cyklu? Np."jesli przyjełaś tabletke w 5 dc zachowaj dodatkową antykoncepcje przez 7 dni"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym miesiąc poczekała z full wypasem w seksie. Na wszelki wypadek. Akurat antykoncepcyjne udało mi się wziąć "odpowiednio" (krwawienie podkręcone duphastonem). Ale sam duphaston brałam 2 razy - pierwszy tak włąśnie z d**y w środku, a drugi raz w miarę trafiło w cykl. Wiem, to inny lek, ale te dwa razy to niebo a ziemia, za pierwszym razem czułam się fatalnie jak nigdy w życiu. Za drugim razem, "trafionym", absolutnie normalnie. Więc w organizmie przy pierwszym razie też niezłe rzeczy musiały się dziać, skoro był zmuszany do pracy nie w swoim rytmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła jak zawsze
Ja tez bym poczekała miesiąc bo w ulotce jest że zachowac dodatkowe zabezpieczenie przez 7 dni jesli tabletke przyjęto w 2-5dc a wiecej to pewnie antykoncepcja zachowana nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka4222
Dzięki. U mnie trochę skomplikowana sprawa. No ale poczekam , wole nie ryzykować ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka4222
To będzie mój pierwszy raz a chciałabym bez zabezpieczenia ( prezerwatywa) sie kochać . Stąd te pytanie. Bo nie planuje na razie ciąży ; p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pierwszy raz guma.Jakie bedziesz miała wspomnienia. Pierwszy raz to tylko natura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka4222
Ale ja wlasnie nie chce z prezerwatywa ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×