Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kiedy najlepiej uprawiać sex?

Polecane posty

Gość gość

Hej ;) chciałam zapytać w które dni najlepiej uprawiać sex, żeby nie zajść w ciążę? Mam 20 lat i współżyję z moim chłopakiem, ale nie chcielibyśmy mieć niespodzianki- dziecka. Zabezpieczamy się prezerwatywą, ale uważam że jedna metoda antykoncepcyjna to za mało i chciałabym jeszcze oprócz prezerwatywy stosować metodę kalendarzykową. I moje pytanie jest takie czy uprawianie seksu zaraz po zakonczeniu miesiączki (są to dni niepłodne) byłoby bezpieczne? Czy może lepiej wtedy się powstrzymać i uprawiać seks w kolejne dni niepłodne, czyli jakos tak 10-7dni przed następną miesiączką? I jeszcze jedno pytanie, czy zabezpieczanie się prezerwatywą chroni przed niechcianą ciążą? A może macie jeszcze jakies inne sposoby antykoncepcyjne, oczywiście pomijając zażywanie tabletek. Proszę o normalne odpowiedzi. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej niedopuszczać do wytrysku w pochwie. Jeżeli dodatkowo stosujecie prezerwatywę, to tym lepiej. Dni są bez znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Levviatan
praktycznie to w dowolnym dniu cyklu można zajść ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezerwatywa ci nie daje pewnego zabezpieczenia jak się aż tak boicie to przed wytryskiem żeby wyciągnął penisa. Najlepiej jeszcze prowadzić kalendarzyk miesiączkowy i obliczać kiedy masz dni płodne a kiedy nie. Lepiej wiedzieć mniej więcej kiedy masz ale aż takiego dużego zabezpieczenia ci nie da. Zawsze coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty się tylko ruchoasz,nie wiesz co to jest sex,Całuje cię też przez szybę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×