Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość amera weleva

Kiedy okres po aborcji ?

Polecane posty

Gość amera weleva

ile tygodni musi minąć ? przeciwniczkom aborcji które opluwają dziękuję za pinię i mówię żegnam. zadałam pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola____
Po dokonaniu aborcji krwawi sie przez kilka dni.Nastepna miesiączka zwylke pojawi się za 4 do 6 tydodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mow do mnie malenka
a w tym czsie jak nie wystepuje miesiaczka to mozna zajsc w ciąże??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem facetów
dokladnie , po aborcjii mialam przez pare dni krwawiene, apotem regularnie jak w zegarku normalny okres :)p ozdrawiam i trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amera weleva
wyskrobałam sobie musk i tera nie wiem kiedy mi uszy odpadnom:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naturalnie ...
że można zajść w ciążę. A niby dlaczego nie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mów do mnie szeptem
a po skrobance kiedy dostaje sie okres??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co zajdziesz
i znow usuniesz..hahahhaa aha-moze sie zdarzyc,ze juz nigdy nie bedziesz miala dzidzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mow do mnie malenka
niom napewno byla by znowu skrobanka czekam na miesiaczke i pozniej spirala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem facetów
ja mialam skrobanke 2 razy :( a moja sasiadka ktora jest stara chyba po 60-tce miala 13 razy , to nie jest zart, wtedy nie miala dostepu do antykoncepcji i w szpitalach usuwali normalnie, ostatni raz juz nie usunela bo lekarze jej odradzili to skrobanie i jej corka jest teraz rok starsza ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aborcja na nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjuilop
amera weleva.....................nie dostaniesz juz cioty wiesz idiotko ze juz wszyscy twoi znajomi wiedza co zrobilas a rodzinka takze bedziesz miec przejebane mowie ci ja jestem twoja znajona he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez usunelam i dobrze zrobilam
Nie kazdy moze urodzic czopki. W moim przypadku lekarz zalecil usunac bo mialamnadcisnienie w ciazy poprzedniej i bylo powazne zagrozenie mojego zycia.Urodzilam dziecko w 7 miesiacu a drugi raz usunelam ciaze bo moglam nie przezyc - i co lepej urodzic i umrzec i niech pierwsze dziecko zdycha samo w domu dziecka? albo bez matki z ojcem? Trzeba miec pusto w glowie zeby ublizacjak sie nie zna sytuacji i powodu usuniecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyrozumiała
Do wszystkich które potępiają: każdy robi to co uważa za słuszne... Jeżeli ktos nie ma warunków na wychowanie dziecka lub czuje ze jest jeszcze nie gotowy to po co ma sie męczyć... Później przez to bedzie cierpiało dziecko! A do 3 miesiąca można usuwać śmiało! To tylko zarodek a nie człowiek ! Wiec dajcie spokój z waszymi irytującymi wypowiedziami! Jeżeli nie wiecie jaka jest sytuacja !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba bylo
myslec jak sie dupczyłas sex jest dla odpowiedzialnych osób idiotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasii
trzeba sie zabezpieczac a nie potem zabijać bezbronne istotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzzzzzzzzbz
Autorka chyba już dostała odpowiedź, wiec temat mozna zamknać, bo dalej juz bedzie tylko wyzywanie sie nawzajem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyrozumiała
Widzę ze nie które prymitywne osoby nie potrafią zrozumieć tak prostej rzeczy! ... Zastanowcie sie! Te kobiety które podejmują sie tego zabiegu napewno nie robią tego bez powodu... Poprostu myślą logicznie... Jeżeli wiedzą ze nie zdołają takiemu obowiązkowi podejmują ostateczna decyzję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddfrrewqqa
Ja też miałam łyżeczkowanie ale u mnie była martwa ciąża i musiałam to zrobić. Okres miałam normalnie za ok 28-30 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś tu nielogiczne jst
"Widzę ze nie które prymitywne osoby nie potrafią zrozumieć tak prostej rzeczy! ... Zastanowcie sie! Te kobiety które podejmują sie tego zabiegu napewno nie robią tego bez powodu... Poprostu myślą logicznie" hahha myślą logicznie? a pizdę dawać do seksu i dopuścic do zapłodnienia to było logiczne? nie ośmieszaj się. Każda, która usuwa to zdzira, która lubi dawać dupy, a jak będą konsekwencje to co tam, aborcja i tyle...masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś tu nielogiczne jst
"ja mialam skrobanke 2 razy a moja sasiadka ktora jest stara chyba po 60-tce miala 13 razy " no ic o z tego, że sąsiadka miała/ to znaczy, ze ty też musisz? Jak ona wstapi do sekty to ty też? Jak ona zabije to ty też? Ile ty masz lat? Niedojrzała czy wyjatkowo głupia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolaaaa
Czy to możliwe, że plemniki które pozostały na penisie przetrwały po tych godzinach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po przeżyciach
"do 3 miesiąca to nie dzidiza, to zarodek" - dzidzią jest od pierwszego dnia ciąży. Nie chcesz dzieci to nieu prawiaj sexu!! Od pierwszych dni to jest nowe życie, które rozwiaj się w Tobie i jest częscią Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzezwomyśląca
Do "po przeżyciach" i "coś tu nielogiczne jest" ... zróbcie wszystkim przysługę i jebni.cie się w te puste pały !!!!! "wyrozumiałą" - szacun :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxzz
Jesteście straszni, naprawdę. Wątpię, żeby ktokolwiek przeprowadzał aborcję dla rozrywki, czasem po prostu nie ma innego wyjścia. Dziwnym trafem w większości cywilizowanych państw europejskich jest to możliwe do wykonania i legalne. Również w Polsce każda kobieta powinna mieć prawo do przeprowadzenia aborcji legalnie i pod fachowym okiem specjalisty. Wyzywanie każdej dziewczyny, która zdecydowała się to zrobić, od ku**i dzi**k to jakiś dramat i kompletny ciemnogród. Nie każda z nich jest głupia i się puszcza, nie wiem, jak małą pojemność mózgoczaszki trzeba mieć, aby tego nie pojmować. Czasem najlepsze zabezpieczenie zawodzi i lepiej podjąć świadomą decyzję o aborcji, zamiast urodzić niechciane dziecko. W rodzinie, w której nie da się związać końca z końcem, tudzież ma się poczucie, że macierzyństwo zniszczyło Twoje dotychczasowe życie, plany i marzenia, nie będzie szczęśliwy nikt - ani rodzice, ani dziecko. Skoro jesteście tacy świętojebliwi, to chyba powinniście wiedzieć, że takie wyrażanie się o kobietach, które miały aborcję lub życzenie im śmierci delikatnie kłóci się z zasadami Waszej wiary. Zajmijcie się własną d**ą i własną drogą do nieba, zamiast umoralniać i pouczać cały świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie w niektorych krajach jest to legalne w Norwegii do 12 tyg podaja tabletke w szpitalu na usuniecie i jest to normalne tylko polska jest zacofana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa8989
W odpowiedzi na: coś tu nielogiczne jst "Widzę ze nie które prymitywne osoby nie potrafią zrozumieć tak prostej rzeczy! ... Zastanowcie sie! Te kobiety które podejmują sie tego zabiegu napewno nie robią tego bez powodu... Poprostu myślą logicznie" hahha myślą logicznie? a pi**ę dawać do seksu i dopuścic do zapłodnienia to było logiczne? nie ośmieszaj się. Każda, która usuwa to zdzira, która lubi dawać d**y, a jak będą konsekwencje to co tam, aborcja i tyle...masakra Autorka wyraźnie zadała pytanie, nie oczekiwała tego typu komentarzy. Opowiem na moim przykładzie, ja po dokonaniu aborcji dostałam okresu po 28-30 dniach. W każdym razie minęły 4 tygodnie, aczkolwiek każdy organizm inaczej się zachowuje. Odniosę się do wypowiedzi zamieszczonej wyżej. Czy na prawdę skoro usunęłam ciążę jestem zdzirą i daję d**y? Ja zaszłam w ciąże mimo to, że brałam tabletki antykoncepcyjne. Seks jest dla ludzi, jak wszystko. Nie powinno się NIKOGO oceniać dopóki SAMA nie znajdziesz się w takiej sytuacji jak ja, i wiele innych kobiet które dokonały aborcji. Skoro tak bronisz swojego zdania przełóż to na praktykę, Czy któraś z przeciwniczek aborcji pomoże mi w sytuacji, abym miała zapewnić byt dziecku i sobie ? Zanim napiszecie komentarz pomyślcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie logiczne to jest twoje myslenie i to ze osadzasz ludzi nie uwierze ze nigdy nic nie zrobilas czego teraz mozesz zalowac nie osadzaj innych bo i kiedys ciebie moze cos takiego spotkac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×