Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tez10

kiedy owulacja przy cyklach 30-33 dniowych? wszystko o owulacji

Polecane posty

Gość tez10

opiszcie wasze cykle ,czy boli was podczas okresu , po okresie , przed owulacja w trakcie owulacji ipo, wasze odczucia . Kiedys rozpoznawalam owulacje , bo klul mnie jajnik ,ale od paru lat nie miewam tych kluc ,wtedy bylam mloda wiec o dziecko mi nie bylo spieszno ! ale za rok planuje wiec chce sie przygotowac:) z tym sluzem wlasnie ze go mam malo i rzadko potrafie okreslic bo jakos malo:D kobietki piszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez miałlam
spadaj pelno takich topikow idz sie podlacz pod topik pt owulacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narrraaaa
wez idz na kafe dla ciezarnych to forum ponizej tam jest topik zatytulowany owulacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeeeeeeeeeeee
nudy won stad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okljhhgzujkn
idz i napisz na forum ciaza macierzynstwo tam jest topik owulacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez10
boze ludzie ale wstrecuchy z was naprawde :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez10
czytalam te poradniki ale chyba lepiej jest sie zapytac bo kazda kobieta odczuwa to induwidualnie ale dobra spoko 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam cykle podobnej
długości co Ty. Mam 27 lat. Podczas cyklu nie mam raczej żadnych kłóć.Śluz jest u mnie bardzo widoczny, jest go dość dużo, ale nie tak do końca charakterystyczny. Nie jestem typem książkowym z wieloooooma dniami suchymi. Nic z tych rzeczy. Co do okresu, zawsze był dość obfity i bolał mnie brzuch w pierwszym dniu, lub w 2-3 pierwszych. Po porodzie (19 miesięcy temu) jest faktycznie z tym dużo lepiej. Znacznie mniejszy dyskomfort podczas okresu. Acha, z takich znaków "na okres" to pogarsza mi się stan cery (pryszcze) i czuję brzuch. Piersi u mnie nigdy nie reagują, ani w czasie cyklu, ani na @, ani w ciąży też nie reagowały... żadnych bólów z ich strony:) Acha, jeszcze jedno... czasem mam cykle, gdzie jest plamienie przepowiadające, a czasem zupełnie bez. Pozdarwiam, napisz, jak jest u Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez10
dziekuje za odpowiedz :) fajnie ze napisalas u mnie to przebywa tak oznaki jak mam dostac okres mam bolace piersi no i tzw burczenie w brzuchu :D kiedys mialam co 30 dni ,do stycznia tego roku , w lutym 28 w marcu 36 a teraz raz co 30 raz co 33 dni :) wlasnie u mnie z tym sluzem jest tak ze nie mam go duzo ,wiec nie wiem kiedy mam dni plodne a od przyszlego roku moze od grudnia chce sie starac o dzidzie mam 23 lata w przyszlym roku jak sie powiedzie i zajde bede miala 24 l.:)mysle ze dobry wiek :) wiec przed okresem mam suchosc jak teraz (mam dostac w sobote):O tez mam tak jak ty bole brzucha 1 dniu badz 2-3 dniu :O tylko z tym sluzem , tylko jeden rodzaj zauwazam ze mam taki bialy ,bezplodny ale plodnego to ja zauwazyc nie moge moze go za malo itd :) jak juz pisalam nie mam zadnych objawowowulacji jak niektore czasami maja plamienia , cz yklucie jajnika , jezeli juz cos odczuwam , to mysle ze to moze byc owulka ale to zawsze by bylo za wczesnie , choc roznie moze byc :D szkoda ze nie mam na tyle sluzu co bym wiedziala a jak juz go mam to rzadko :) dziekuje ci jeszcze raz i pozdrawiam p s a z aktorym razem udalo ci sie zaciazyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam cykle podobnej
WItaj:) Powiem Ci tak... U mnie chyba jest gorzej, bo ja mam cykle około 30 - 33 dniowe, ale to znaczy, ze raz 30, innym razem 32, później 30, a póxniej np. 35, więc nigdy nic nie wiadomo:) Jak zaszłam w ciążę też miałam 24 lata, a urodziłam synka 2 miesiące po 25 urodzinach:) To z punktu biologii bardzo dobry wiek, więc się niczym nie przejmuj... Ja przejmowałam się bardzo, do tego stopnia, ze bałam się ogłosić sama przed sobą, ze zaczynamy starania. Moja siostra ma b. poważne problemy..., starają się od 5 lat..., więc wiadomo skąd moje czarne myśli. Może też dlatego, ze jestem czarnowidzem, poprostu postanowiliśmy z mężem próbować przez cały cykl dobrze się bawić, nic nie liczyć. Generalnie wóczas kochaliśmy się co 2 dni, czasem codziennie... Normalnie rzadziej, bo wiadomo zmęczenie itd..., oboje dużo pracujemy. Szczerze mówiąc jak spóźniał mi się okres nie chciałam robić testu, bo nie wierzyłam, ze to może być to. Jak się okazało.. udało się za pierwszym podejściem. Wiem, że mam więcej szczęścia pod tym względem niż rozumu i szczerze mówiąc nie przypuszczam, zeby za drugim razem też mi się tak udało... Niektórzy nawet twierdzą, ze za pierwszym razem nigdy się nie udaje. Udaje się, ale może dlatego, że byłam kompletnie przekonana, że się nie uda?? Myślę, że u Ciebie będzie super. Ważne, zeby nie traktować męża i seksu jak celu do dziecka, tylko jak cel sam w sobie. Powodzenia:) Zaglądnę tu jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska88
Polecam Ovu Control z testem śliny, metoda potwierdzona naukowo a dużo bardziej higieniczna niż testy moczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Owulacja jest wtedy, kiedy jest.Zazwyczaj występuje 10-18 dni przed kolejną miesiączką (u mnie np.zawsze 12 dni przed), tak więc, jeśli kobieta ma cykle 30-33 dniowe, teoretycznie może się spodziewać owulacji gdzieś między 12 a 23 dniem cyklu.Ale zamiast to żmudnie wyliczać, lepiej OBSERWOWAĆ OBJAWY zbliżającej się owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingah
Ja bym polecała Ovu Control jest o co najmniej kilka poziomów wygodniejszy niż jakiekolwiek inne testy owulacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felka99
Do sprawdzania jak dni płodne wypadają dobrze mi służy Ovu Control, metoda jest atestowana naukowo, nie jest to wróżenie z fusów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to nie możecie się kochać codziennie? Jak już się ludzie starają o dziecko to seks jest tylko w dni płodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do wyznaczania dni płodnych mogę polecić Afrodytę na ślinę. To tester wielokrotnego użytku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NetKarolina
Przeciętne dni płodne w różnych cyklach. Oczywiście polecałabym mierzyć temperature i obserwować sluz. Długość cyklu (w dniach) Prawdopodobny okres wystąpienia owulacji 26 10-14 dzień cyklu 27 11-15 dzień cyklu 28 12-16 dzień cyklu 29 13-17 dzień cyklu 30 14-18 dzień cyklu 31 15-19 dzień cyklu 32 16-20 dzień cyklu 33 17-21 dzień cyklu 34 18-22 dzień cyklu 35 19-23 dzień cyklu 36 20-24 dzień cyklu 37 21-25 dzień cyklu 38 22-26 dzień cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystam z pomocy testu śliny na Ovu Control i mam nadzieję, że się uda trafić idealnie w dzień owu bo już staramy się o dziecko jakiś czas bezskutecznie, ten aparat jest na pewno dyskretny w zrobieniu badania czego o innych metodach nie można powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emkaklim
Kupowalam ovu control i faktycznie badanie robi się tu expresowo, mam nadzieje, ze teraz jak już zacznę dni płodnę wyznaczać to szybciej zajdę w ciążę, bo od pół roku próbujemy z mężęm i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam Ovu control niedawno i odczucia mam bardzo dobre, samo urządzenie jest małe jak szminka, test śliny mogę sobie zrobić wszędzie i zawsze, badanie jest bardzo dyskretne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz od paru tygodni korzystam z Ovu Control żeby lepiej wymierzyć dni płodne i się okaże za jakiś czas czy to coś da, na pewno sama metoda jest bardzo fajna, wygodna, szybka, wynik mam w ciągu paru chwil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super urządzeniem jest Ovu control badanie się robi ze śliny, wszystko zajmuje parę chwil i jest dość dyskretne, nie trzeba zaraz się chować ze wszystkim do łazienki/toalety itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno kupiłam sobie ovu control do obserwacji płodności i na pewno mogę powiedziec że sama metoda mi bardzo odpowiada – wygoda, dyskrecja, prostota. Teraz tylko pozostaje robić swoje i czekać na efekty ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetnym urządzeniem jest ovu control jeśli myśli się o bardziej precyzyjnym wyznaczaniu dni płodnych, a wcale nie ma ich za wiele w cyklu...wręcz przeciwnie tych niepłodnych jest więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim wypadku zdała egzamin metoda określania dni płodnych przez tzw. efekt paproci. Mam do tego urządzenie ovu control, przypomina wyglądem szminkę, pobiera się tutaj do badania ślinę i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubass

Ja tez moge Ovu control pochwalic choć w ciążę jeszcze nie zaszłam, ale za to sam test naprawdę pełen komfort, bez marnowania czasu i nerwuwki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna

Najlepszym pomysłem żeby sobie monitorować dni płodne w ciągu cyklu jest wg mnie Ovu Control do badania śliny. Zmieści się w torebce, poręczny, wygląda trochę jak szminka, a samo badanie trwa chwilę, wystarczy zostawić trochę śliny na teście i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka
Dnia 12.04.2019 o 14:40, Gość anna napisał:

Najlepszym pomysłem żeby sobie monitorować dni płodne w ciągu cyklu jest wg mnie Ovu Control do badania śliny. Zmieści się w torebce, poręczny, wygląda trochę jak szminka, a samo badanie trwa chwilę, wystarczy zostawić trochę śliny na teście i tyle.

Tez polecam Ovu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×