Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malk

kiedy powinnam zrobic test ciazowy zeby byl wiarygodny?

Polecane posty

Gość malk

juz nie moge sie doczekac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malk
dzieki, to jeszcze troszke poczekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyzyz
pre-testy wykrywają już po 6 dniach od zaplodnienia, badania z krwi 2,3 tygodnie.... jeśli chodzi o testy najlepiej je robić w dniu spodziewanej miesiączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta1983
Pre testy to może i wykrywają już 6 dniową ciąże ale nie zawsze są wiarygodne dlatego testy robi się po dniu spodziewanej miesiączki. A jeżeli chodzi o testy z krwi beta jednodniową ciąże wykrywają i są 100% pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy się zagnieździ to dopiero produkowany jest hCG, musi minąć kilka dni zanim wzrośnie do poziomu wykrywalności. Np testy o czułości 10 miu\\ml są w stanie wykryć ciążę niemal od razu - ale testy dostępne w aptece (Quick Vue, Bobo test i inne) dopiero 3-4 dn później. Najwcześniej. Bo mają czułość 25 miu\\ml. Nie ma mowy o wykryciu 1dno dniowej ciąży testem o takiej czułości, nawet, jeśi miałaś na myśli zagnieżdżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, popisałam się umiejętnością czytania ze zrozumieniem. Pisałaś o becie, zgadzam się, olej mój wcześniejszy wywód ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprezynka
Ja rodzilam 3 latka temu i wiem ze test najlepiej robic przed dzien spodziewanej miesiaczki , jest najbardziej wiarygodny. A reszte co piszecie to kompletne bzdury! Nawet jesli doszlo do zaplodnienia to poziom HCG moze byc tak niski ze test go i tak nie wykryje. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatanczysz
mysle ze raczej mozesz byc pewna:)) ja zrobilam 2 testy i wyszly negatywne ale podswiadomie nie mialam jeszcze pewnosci,na szczescie dostalam okres:)) a u Ciebie raczej wszystko w porzadku:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuńka20
cześć wszystkim. kochałam sie z moim narzeczonym w spodziewany dzien owulacji i czy jest duza szansa ze moge byc w ciazy i po czym moge to teraz poznac kiedy jestem tydzien po tym stosunku? prosze o szybka odpowiedz. pozdrawiam goraco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poiopoiopoiopoiopoiopoiopoiopo
mozna miec plamienia w ciazy bardzo słabe , skape ale NIE OKRES wariatko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evil333
dzieki , a jeżeli ja jestem juz 12 dzien po terminie to test tez wyjdzie? bo do ginekologa jescze za wczesnie chyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justiks23
trzymamy kciuki za twoja malutka fasoleczke ja jeszcze czekam na robienie tesciku chyba ze wczesniej dostane@@@:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati***
monika zgadzam sie z toba ja tez ciagle o tym myslalam i nic nie wychodzilo a gdy dałam na luz to okazalo sie ze jestem w ciazy;) hehe wiec dziewczyny kochana głowa do góry:) ja następna wizyte mam dopiero na poczatku grudnia:( jeszcze tyle czasu;p a juz mialam pełno badan heh....życze wam jak najlepiej;*powodzenia.. moze na święta będzie jakis miły prezenik i zobaczycie na tescie dwie kreseczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość traczowka
to znaczy ze mam teraz czekac do nastepnej miesiaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati8921
tanio sprzedam 2 opakowania kontraceptu. Z przyczyn osobistych musiałam zrezygnować z antykoncepcji. Kontakt gg: 6603312

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -mirabellka-
Droga TRUCIU :D bo nie ma co się łamać i stresować bo to też dobrze nie wpływa na zajście w ciążę... Choć mnie martwi moja @ bo strasznie mnie ciągnie w podbrzuszu i jest taka jakaś bardzo różowa :| i strasznie mnie suszy :x a nie mam kaca bo nie pije alkoholu :p buziaki:* a co tam słychać u mamusiek które już nie długo będą trzymać w ramionach swoje skarby? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka-skakanka1983 przede wszystkim jest nadzieja na ciążę i to najważniejsze!!! Popatrz na mnie- ja niby zdrowa jestem i też nie mogę zajść w ciążę... U mnie dalej ciągnie mnie lewy jajnik. Czasami naprawdę mocno. A przecież byłam w zeszłym tygodniu u lekarza i niby wszystko jest ok. Więc nie wiem co jest grane.... Truciu a jak u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazztina
Hej dziewczyny:) już od jakiegoś czasu śledzę Wasze posty, ale dopiero teraz postanowiłam się dołączyć:) Otóż ja jestem w następującej sytuacji: Od jakichś 3 miesięcy staramy się o maleństwo (okresy mam zawsze regularne - 32 dniowe, w przeciągu ostatniego roku tylko raz dostałam 1 dzień wcześniej) przez ostatnie miesiące nic się nie działo niestety:( a teraz jest coś inaczej, okres powinnam dostać wczoraj a tu nic do tego jestem dziwnie spokojna, pobolewa mnie w krzyżu,nie bolą mnie piersi a zawsze ok tydzień przed @ bolały tak bardzo, że nie mogłam ich dotknąć, ale za to od ok 4 dni po owu. pobolewa mnie brzuch. Do tego mam apetyt, ale mimo to przez ostatni tydzień schudłam ok 1kg. Od ponad roku też codziennie mierzę sobie temp. i niby wczoraj był spadek z 37 na 36,6 ale dziś znów wzrosła do 36.8 ( gdzie normalna u mnie w czasie @ i owu. to 36.2-36.4). Jednak zrobiłam wczoraj rano test i wyszedł negatywny, teraz poczekam jeszcze kilka dni i jak nie będzie @ to zrobię następny. przepraszam, że się tak rozpisałam, ale musiałam się wygadać. Pozdrawiam Wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazztina
staram się być cierpliwa :) poczekam do niedzieli, i zrobię test oczywiście jak nie dostanę @, jeżeli znów wyjdzie neg. to w poniedziałek pójdę na badanie krwi i zobaczymy jak będzie... miejmy nadzieję, że dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazztina
heh...mnie tak teraz odrzuca od chipsów :( ale za to mam ogromną ochotę na czerwone mięso, do którego zawsze miałam wstręt i którego prawie nigdy nie jadłam, ale nie chcę się jakoś specjalnie nakręcać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazztina
anka-skakanka1989 bardzo bym chciała żeby tak było,ale zobaczymy jak to się wszystko potoczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazztina
przepraszam za pomylenie Twojego nicku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazztina
rok to tak z przyzwyczajenia wpisałam hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazztina
A do mnie niestety przyszła niechciana @ :( ale trudno trzeba się wziąć w garść i dalej działać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazztina
TRUCIU ja czasem tak miałam, że pobolewały mnie piersi przed i w czasie owu. do tego zawsze pobolewało mnie delikatnie podbrzusze. I widzę, że jesteśmy w podobnej fazie bo u mnie dziś 13 d.c. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazztina
Aniu trzymam kciuki! Trucia kiedy testujesz? chętnie się wtedy dołączę bo widzę, że jesteśmy w podobnej fazie cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazztina
Ja nie wcześniej niż 14, choć już bym chciała wiedzieć co i jak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazztina
Kochane,a mnie obudził nad ranem kilkunastosekundowy ból taki jak na @ (tylko raz zabolało) ,poza tym od wczoraj bolą mnie sutki, czuję delikatne "ciagnięcie" w dole brzucha i do tego wyskoczyło mi kilka wyprysków na twarzy, co zazwyczaj zdarzało się tylko i wyłącznie podczas @ (i to nie zawsze). Nie chcę się nakręcać, bo powiem szczerze, że nie mam żadnego przeczucia, natomiast mój mąż twierdzi, ze tym razem na pewno się udało :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazztina
TRUCIA trzymam za Ciebie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×