Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AGUNIA - Agunia

kilka ważnych pytań PROSZE O ODPOWIEDŹ !!

Polecane posty

Gość AGUNIA - Agunia

Hej dziewczyny !! Mam kilka wątpliwości, i mam nadzieje, że pomożecie mi je rozwiać: - po pierwsze: jak długi czas po stosunku plamniki są zdolne do zapłodnienia ?? - po drugie: kiedy najlepiej zrobić test ciążowy, aby wynik był precyzyjny ?? bee wdzięczna za wszystkie odpowiedzi!! Pozdrawiam Was wszystkie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGUNIA - Agunia
Please !!! napiszcie cos !!!!!!!!!!!! bo zwariuje w tej niepewności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGUNIA - Agunia
Please !!! napiszcie cos !!!!!!!!!!!! bo zwariuje w tej niepewności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buka buka
plemniki są zdolne siedzzieć i czekać nawet 30 dni czy coś w ym okresie. A najlepiej zrobić test ciążowy około do 4 dni po prawidłowym okresie (wtedy kiedy miał przypadać:) albo 4 dni przed....zapomniałam spox spox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buka buka
plemniki są zdolne siedzzieć i czekać nawet 30 dni czy coś w ym okresie. A najlepiej zrobić test ciążowy około do 4 dni po prawidłowym okresie (wtedy kiedy miał przypadać:) albo 4 dni przed....zapomniałam spox spox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plemniki
moga zyc sobie ok 3 dni, najlepiej zrobic test z krwi, te apteczne nie sa wiarygodne, jesli apteczny to taki z bobaskiem, rano na czczo w dniu spodziewanej miesiaczki, nalezy go powtorzyc po tygodniu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plemniki
moga zyc sobie ok 3 dni, najlepiej zrobic test z krwi, te apteczne nie sa wiarygodne, jesli apteczny to taki z bobaskiem, rano na czczo w dniu spodziewanej miesiaczki, nalezy go powtorzyc po tygodniu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×