Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1_2_3_4_5_

klinika leczenia niepłodnosci kraków dr Janeczko, dr Przybycień

Polecane posty

Gość 1_2_3_4_5_

prosze o opinie o klinice Dr Janeczko i Dr Przybyciem te dobre jak i tez zło prosze papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1_2_3_4_5_
ponawiam moja prosbe czy nikt sie w tej klinice nie leczył ???????? Bardzo prosze byc moze juz taki temat był ale niemogłam znajsc jesli ktos moze wie ze taki temat juz był to prosze mi napisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alcest
sssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EDZIO
jest OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliw
Prawie trzy lata temu byłam pacjentką dr Janeczko, dziś jestem szczęliwą mamą po 8 latach leczeń i tułaczki po świecie on sprawę rozpoznał, podjął odpowiednie kroki i doczekaliśmy się naszego maleństwa. W tym roku znów będę starać się o dziecko i nie pójdę nigdzie indziej tylko do kliniki dr Janeczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reno8
dziewczyny a co sądzicie o złych opiniach o dr Janeczko.....wymuszane badania........ naciąganie na in vitro i itp ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooo nooo noooo
dr Przybycień jest miły i rzeczowy - mam tam wizytę w przyszłym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka28
hej mam pytanie czy ktoras z was moze mi pomoc ? szukam naprawde dobrej kliniki leczenia nieplodnosci w krakowie. szukam takze dobrego lekarza. ostatnio moj chlopak robil badanie nasienia i cos jest nie tak a poniewaz przebywamy za granica to leczenie tutaj nie ma sensu bo tutejsi lekarze sa niekompetentni i kompletnie sie nie znaja.. prosze o pomoc. za pol roku planujemy powrot do polski i chcielibysmy zaczac szczegolowe badania. bardzo prosze o rade i z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinka28 - nie wiem czy tu jeszcze zaglądasz, ale sama też szukam jakiegoś dobrego ginekologa z Krakowa, jeśli masz jakieś namiary to proszę odezwij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinka28 - nie wiem czy tu jeszcze zaglądasz, ale sama też szukam jakiegoś dobrego ginekologa z Krakowa, jeśli masz jakieś namiary to proszę odezwij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka28
hej Jeżeli chodzi i ginekologów w Krakowie to ja słyszałam o Prof Krzyśku który przyjmuje w szpitalu na ul. Kopernika 23. Ja u niego osobiście nie byłam ale moja kuzynka do niego chodziła w ciąży. Zresztą bardzo dużo kobiet młodszych i starszych tam chodzi, nie jestem w stanie powiedzieć jaki on jest , czytałam opinie o nim i są zarówno pozytywne jak i negatywne. Musisz po prostu sama sprawdzić . Ja szukałam przyczyn w sobie a okazało się że to mój chłopak jest chory i chyba nie będziemy mogli mieć swojego dziecka.. niestety... pozostaje nam bank spermy albo adopcja.. powodzenia , pozdrawiam ciepło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptyś38
Trafiłam do dr Janeczko po 1,5 rocznych staraniach o dzidziusia z FSH przekraczającym normę ponad dwukrotnie.Zdecydowanie go nie polecam.Na pierwszej wizycie zero wywiadu na temat tego co się działo przez te 1,5 roku starań,na moje pytania o przyczynę wysokiego FSH usłyszałam,że chyba mój poprzedni gin.miał ze mną przechlapane bo za dużo pytań zadaję. Jedyne na czym się skupił to żeby mąż rzucił palenie.A ja wyszłam zdołowana, bo praktycznie nic się nie dowiedziałam na temat leczenia,a wręcz usłyszałam że z takim FSH nie mamy o czym myśleć. Dodam,że zmieniliśmy lekarza. Obecnie jestem w 16 tc.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pufkakka
Ja trafiłam do doktora Szlachcica w centrum macierzyństwo, jak na razie wszystko jest w jak najlepszym porządku, choć nie mam dużego porównania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariatessa
ciagle szukam opinii o klinikach w malopolsce i widze, ze macierzynstwo jest raczej w czołówce. Macie jakieś doświadczenia z nimi? A ten Janeczko o którym piszecie to gdzie przyjmuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryśkaZkraksy
ja mam doswiadczenia z macierzynstwem, ale niewielkie wiec nie wiem czy jakos ci pomoge. byłam narazie na dwoch wizytach, bo druga musialam odwolac z powodu wyjazdu. pierwsze wrazenie ok, lekarz mily, synpatyczny, wyjasnil wszystko, naturalnie dostalismy z mezem fure badan, porozmawialismy. wiecej po jednym razie nie moge powiedziec. a patrzylas na forach? wejdz sobie np na forum naszego bociana - to chyba jedno z naj w tym temacie i tam sa dyskusje na rozne tematy o macierzynnstwie tez jest watek, moze tak ktos powie ci cos wiecej niz ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamma.tosi
Opinie o m. sa różne na forach. Ja tez miałam dość krótką przygodę ale efektywną-mam dzieciątko. Szybko mnie (a raczej meza) zdiagnozowano i okazalo sie to nie duzym problemem, zaszlam w ciąze. Wiec ja nie moge miec zlej opinii o nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruellaaaaaa
Kraków jest zaściankiem w leczeniu niepłodności, nie ma tu porządnych lekarzy i doświadczonych embriologów jeżeli problemu nie ma poważnego i jest łatwy w diagnozowaniu - to obojętne gdzie pójdziesz, czy do Parens (tam przyjmuje Janeczko i Przybycien - dawniej klinika nazywała się In vitro) czy do Macierzyństwa (Szlachcic, Mirocki) czy do nowej kliniki Artvimed (ale ci działają tylko rok); czy tez do kogoś związanego z Fertility Clinic obecnie czy kiedyś a teraz działa na własna rękę (z tych polecany jest wyłącznie Pabian, reszta - porażka, z Klimkiem na czele) my leczyliśmy się w Macierzyństwie (Szlachcic) przez ponad rok, prawidłowo przeprowadzono diagnostykę, nie mam do czego się przyczepić, ale ciąży nie ma (kilka inseminacji za nami). nie naciągają jakoś szczególnie na kasę (a przynajmniej nas nie naciągali ale znam opinie dziewczyny które BARDZO mocno się przejechały). minusem sa dzikie kolejki (w Parens podobno jeszcze gorzej) i czas wizyt - nasza pierwsza wizyta - 10 minut trwała tylko a każda kolejna nie wiele więcej (dla porównania 1 wizyta w Novum - ponad godzina) atmosfera jest mila ale co z tego skoro wiesz ze nie o atmosferę chodzi a o ciąże .... co do potwierdzonych sukcesów - znam 2 przypadki ciąż po in vitro, po inseminacji żadnych -znam o wiele więcej przypadków gdy niestety sie nie udało (ale wiadomo ciężko powiedzieć czy to wina kliniki - podaje tylko czysto informacyjnie) co do Parens - rożnie to bywa, mam znajomych którzy maja dziecko po 3 crio, mam tez znajomych którzy przeszli serie inseminacji i nic (kilka par) - bez wyraźnej przyczyny mam znajomych którzy są już po 2 in vitro i tez nic i mam koleżankę która zaskoczyła po 3 inseminacji Fertility ze względu na historie w życiu nie odwiedziłabym Artvimedu również - ze względu na brak historii ;-) w sensie rok działania to mało jak dla mnie my przenieśliśmy sie z Krakowa do Warszawy do Novum i tam starujemy z in vitro - głównie dlatego ze potrzebowaliśmy zmiany kliniki - nie dlatego ze Macierzyństwo cos zawaliło bardzo (choć teraz wiem ze nie powinni wykonywać inseminacji gdy miałam tylko 1 PG na prawym jajniku - bo prawy jajowód ma nieprawidłowa budowę i było wysokie prawdopodobieństwo ze nie byl drożny) jeszcze uwaga co do opinii na bocianie (ale myślę ze i tutaj tez) Macierzyństwo prowadzi akcje marketingowa na necie, watek kliniki na boćku jest obstawiony głownie przez fikcyjne pacjentki (w sensie pracowników kliniki)i to juz przez całe lata wiec nie warto sie sugerować opiniami właśnie tam (wiele razy o tym zwracano uwagę na ten fakt ale moderatorzy ZAWSZE usuwali te opinie) warto natomiast na privie pogadac z dziewczynami które maja długa historie działalności na bocianie (a nie tylko 1 mc i udzielają głównie watek "Macierzyństwo" :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam ponieważ dzięki doktorowi J. Przybycieniowi mamy nasza kochana córeczkę jako lekarz super człowiek dodaje sił do walki angażuje sie w kazde starania klinika miła atmosfera bardzo miły personel polecam goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaczarnulka
Ja już byłam wszędzie jedynie mi pomogła inna terapia. Zapraszm na mój wątek /pragnienie dziecka/. Nie chcę dużo pisać bo ja jestem dość rzadko w Polsce, i ktoś by pomyślał że lekceważę jego wypowiedzi. Pozdrawiam przyszłe mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga321
Witam, ja polecam dr janeczko, nas na kase nie naciagal, maz ma pojedyncze plemniki i nie namawial na ineminacje tylko stwierdzil ze nie ma sensu( co jest przy takich slabych wynikach zrozumiale), mielismy 2 in vitro, przy pierwszym tylko 1 zarodek -1 kreska na tescie, za drugim razem az 3!!!zarodki , znowu pierwszy transfer nieudany, drugi -udalo sie!!!! beta 51, 120 296!!!!!!! szczescie nie do opisania, jestem obecnie w 6 tygodniu, dostalam dosc silnego krwawienia leze i czekam na cud, wierze ze utrzymam ciaze:)) Jestesmy przykladem ze nawet przy prawie zerowej szansie na dziecko moze zdarzyc sie cud!! Dodam ze ja jestem zdrowa, o dziecko staralismy sie prawie 2 lata az trafilismy do dr Janeczko i mimo tylu prob nie zalujemy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że odświeżam temat, ale piszę to po prostu wszędzie! Udało się! Mam córki 2! Jestem taka szczęśliwa. Już przestałam wierzyć, że to możliwe. Przez 3 lata leczyłam się w Warszawskim Invimedzie. Szło jak po grudzie, ale jest! Udało się ;) Lekarze byli ok, człowiek się załamywał, bo to i kasa idzie i nerwy. Ale i tak było warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chcecie mieć rzetelne zestawienie polskich klinik, to polecam zajrzeć do czasopisma "chcemy być rodzicami". na ich stronie internetowej nie ma wszystkich artykułów. w każdym numerze opisywana jest pojedyncza klinika razem z opiniami ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam a znacie może jakiś dobrych specjalistów (oprócz dr Przybycienia)z krakowa okolic którzy zajmują sie pacjentkami z problemami zajscia w ciąże??Chodzę do dr P od prawie roku i trochy jestem skołowana, bo na jednej wizycie mi mówi ze wszystko ok bedzie dobrze i że walczymy a na następnej że ratuje mnie tylko invitro i tal w kółko.A ja bym chciała powalczyć naturalnie poniewaź była jedna ciąża ale biochemiczna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Dwójki Urwisów
Ja osobiście bardzo polecam dr Janeczko. To dzięki Niemu ma wspaniałe SKARBY. Po trzech latach bezskutecznego leczenia u różnych specjalistów trafiłam do dr Janeczko i po pół roku byłam w upragnionej ciąży. Jego empatia i profesjonalizm wywarły na mnie duże pozytywne wrażenie. Owszem, zlecił nam bardzo dużo badań, i to w odpowiednich punktach mówiąc, że tylko ufa tym laboratoriom, ale tylko dlatego, że badania z nich wychodzą wiarygodne, i wcale nie były to jakieś niewiadomego pochodzenia laboratoria, np. na ul. Czystej czy św. Jana... Po badaniach powiedział bardzo konkretnie na co możemy liczyć i ile to będzie kosztowało. U nas niestety musiała być zastosowana inseminacja, ale powiedział też, ile razy możemy spróbować, bo potem nie ma to sensu i szkoda naszych pieniędzy. Jasno i rzeczowo. W naszym przypadku wystarczyło raz i od razu byliśmy najszczęśliwsi na świecie!!! Z narodzin dzidziusia doktor cieszył się podobnie jak my, tą Jego radość dało się mocno wyczuć. Później na kilka wizyt kontrolnych prosił byśmy przyjechali z Maluszkiem bo chciał zobaczyć jak fajnie rośnie. Mogłabym dużo jeszcze pisać, ale myślę, że te kilka zdań pomoże niektórym osobą podjąć decyzję. Warto. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy laboratorium na ul. Czystej jest dobre czy nie bo nie umiem jednoznacznie ocenić tego z poprzedniego postu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moneczkaalana
My staramy się z mężem o dziecko już od 5 lat. Niestety ale bezskutecznie. Mam nadzieję,że wreszcie się uda. Szczególnie, że przystąpiliśmy do programu MSZ in vitro dzięki czemu dostaniemy dofinansowanie za zabieg. Już wcześniej się nad tym zastanawiałam, teraz postanowiliśmy spróbować ponieważ może być to dla nas ostatnia deska ratunku. Aktualnie jestem pod opieką Centrum Medycznego Macierzyństwo, które jako jeden z trzech ośrodków na Małopolsce bierze udział w tym programie ( tutaj jest strona ośrodka: http://www.macierzynstwo.com.pl/ ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie. Może zagląda tutaj jakaś kobietka która leczy się w klinice Parens?? Ktoś kto podchodzi tam do in vitro??? Jakieś sugestie,porady.wnioski??? Może odżyje wątek i ktoś napisze? Myślę o in vitro w tej klinice i chętnie dowiem się jaką ma opinię ;) Anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie ma nic do napisania o klinice? Szkoda. ;) nigdzie nic nie piszą o Parensie;) może nie ma pacjentów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam dr Janeczko gdyż dzięki jego staraniom mam cudowną królewnę po 2 latach leczenia w Parensie, poza tym bardzo miła atmosfera jak na klinikę tam panuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evik07
najgorszy lekarz jakiego spotkałam , byłam na 3 wizytach z których nic nie wynikło, miałam mieć refundowane in vitro ale nadal nie jestem na liście . Co wizytę dr janeczko wymyśla że ciągle czegoś brakuje w papierach i za każdym razem mówi co innego. Płacę tylko za wizyty które trwają po 5 minut kazał mi zrobić badania które normalnie powinny być za darmo po przystąpieniu do programu refundacji, wmawiam mi że bez nich nie ma kwalifikacji . jest niekompetentny oszukuje i naciąga zdecydowanie nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×