Odpowiedz na ten temat

KLINIKA NOVUM kontynuacja topiku

• gość 2017.07.10 [23:52]
    Do gościa z 30.06 cała procedura kosztowała mnie dokładnie co do grosza (zbierałam każdy paragon) 33 425, przy czym w tą kwotę wliczone są wszystkie niezbędne leki oraz leki jakie brałam przez 3 miesiące na poprawę komórek co łącznie kosztowało mnie ok 10 tys. Protokół miałam długi, a więc też najbardziej kosztowny.
    Andzia temat adopcji zarodka przerobiłam, z tym, że mój mąż był na tak. Korzystaliśmy dwukrotnie po dwa ładne zarodki, a to, że się uda brałam już za pewniaka i bardzo się pomyliłam..Nie ukrywam też że dr L wprowadził mnie w stan beznadziejności stwierdzeniami, ze do bani są te moje komórki, a po nieudanych próbach z dawczyniami że męża nasienie jest zbyt słabe. Po nieudanych transferach z adopcja zarodka już nie wiedział co mówić... Jak widzisz doczekałam się swojego genetycznego dzieciątka, czego w życiu bym się już nie spodziewała i byłam już z tym pogodzona. Moja dzidzia potwierdzona - dziewczynka. Leci nam 22 tydzień i wszystko jest ok. Ja gdyby nie mój rosnący brzuszek i kopiąca córeczka nie czułabym, ze jestem w ciąży - przepiękny czas usmiech.gif Odezwij się jak już znajdą dawczynię, mi zawsze bardzo szybko znajdowali i nie musiałam długo czekać, oby i u ciebie było tak ekspresowo, no i przede wszystkim żeby się wam udało, aby ta rozmowa o adopcji zarodka nie musiała mieć miejsca.
    Bajanka moja znajoma też wraca po rodzeństwo po wakacjach. Widzę, że nie ona jedna ma taki plan usmiech.gif Pewnie zrobi się tłoczno w klinice. Nie dziwię się, bo każdy chce wypocząć na wakacjach, potem niezbędne badania i transfer.
    Sylvia to już 2 latka! Wszystkiego najlepszego dla synka, niech rośnie zdrowo usmiech.gif Próbujecie jeszcze jednej stymulacji?
    Emcia jak się czujesz?
    Justyna
  • justyna8604 2017.07.10 [23:53]
    Do gościa z 30.06 cała procedura kosztowała mnie dokładnie co do grosza (zbierałam każdy paragon) 33 425, przy czym w tą kwotę wliczone są wszystkie niezbędne leki oraz leki jakie brałam przez 3 miesiące na poprawę komórek co łącznie kosztowało mnie ok 10 tys. Protokół miałam długi, a więc też najbardziej kosztowny.
    Andzia temat adopcji zarodka przerobiłam, z tym, że mój mąż był na tak. Korzystaliśmy dwukrotnie po dwa ładne zarodki, a to, że się uda brałam już za pewniaka i bardzo się pomyliłam..Nie ukrywam też że dr L wprowadził mnie w stan beznadziejności stwierdzeniami, ze do bani są te moje komórki, a po nieudanych próbach z dawczyniami że męża nasienie jest zbyt słabe. Po nieudanych transferach z adopcja zarodka już nie wiedział co mówić... Jak widzisz doczekałam się swojego genetycznego dzieciątka, czego w życiu bym się już nie spodziewała i byłam już z tym pogodzona. Moja dzidzia potwierdzona - dziewczynka. Leci nam 22 tydzień i wszystko jest ok. Ja gdyby nie mój rosnący brzuszek i kopiąca córeczka nie czułabym, ze jestem w ciąży - przepiękny czas usmiech.gif Odezwij się jak już znajdą dawczynię, mi zawsze bardzo szybko znajdowali i nie musiałam długo czekać, oby i u ciebie było tak ekspresowo, no i przede wszystkim żeby się wam udało, aby ta rozmowa o adopcji zarodka nie musiała mieć miejsca.
    Bajanka moja znajoma też wraca po rodzeństwo po wakacjach. Widzę, że nie ona jedna ma taki plan usmiech.gif Pewnie zrobi się tłoczno w klinice. Nie dziwię się, bo każdy chce wypocząć na wakacjach, potem niezbędne badania i transfer.
    Sylvia to już 2 latka! Wszystkiego najlepszego dla synka, niech rośnie zdrowo usmiech.gif Próbujecie jeszcze jednej stymulacji?
    Emcia jak się czujesz?
  • Sylvia 83 2017.07.12 [15:07]
    Justyna
    Gratuluję córeczki i obyś tak się czuła do rozwiązania. oczko.gif
    Jak widać nie zawsze te trudne przypadki są takie jak to czasem dr L. mowil . Na nas tez nie miał pomysłu. Proponował nasienie dawcy. Ale Ja byłam na Nie. I co... w końcu się udało. Widocznie nie byliśmy tacy z kosmosu jak to Nas jeden dr ocenił z innej kliniki.
    Tak tak to już 2 latka za nami. Dziękujemy za życzenia usmiech.gif
    Andzia
    Trzymam kciuki aby tym razem się udało usmiech.gif
    Dziewczyny odzywaj cie się częściej
  • gość 2017.07.14 [20:21]
    Justyna, super że dobrze się czujesz i że wszystko ok!!!3majcie się dziewczynyusmiech.gif ! Bajanka81
  • gość 2017.07.15 [22:43]
    Andziu, Kochana moooocno trzymam kciuki za Ciebie!!!
    Przecież wreszcie musi się i Wam udać!!!
    Dziękuję, że pytasz o mnie i mojego tatę.
    Jest ok, operacja się udała, przerzutów nie ma, cykl chemioterapii przeszedł bez większych problemów, doszedł do normy, wyniki ma dobre i aż za dobry apetyt usmiech.gif Oby tak dalej!!!
    My już po wakacjach, byliśmy przed sezonem nad Bałtykiem i było super! Mała jest wulkanem energii, duża już gada i bardzo lgnie do innych dzieci.
    Pozdrawiam ciepło!
    DORT14
  • Szimena 2017.07.20 [18:49]
    Witam.
    Pisałam tutaj w lutym tego roku, w związku z moją pierwsza wizytą w klinice novum u dr. Dobek.
    W pierwszych dniach maja miałam pierwsza inseminacje przeprowadzaną przez pania doktor i sie udało !!!!
    Za pierwszym razem!!! sama nie mogłam w to uwierzyć.
    Trzy lata łez i starań , a tutaj trzy miesiące i sukces.
    Chciałam to napisać, aby dziewczyny, ktore podchodzą do inseminacji wiedziały, ze jest szansa, ze to naprawde moze sie udać. A te ktore wąchają się czy rozpocząć konsultacje lub leczenie, nie zastanawiały się ani chwili dłużej.
  • gość 2017.07.21 [16:09]
    Cześć, jest tu jakaś dziewczyna, która przenosiła się z Novum do invimedu? Potrzebuje porady. Obecnie jestem w Novum ale nie jestem zadowolona z wielu względów. Koleżanka z pracy poleca mi Invimed. Chciałabym jeszcze skonsultować się z kimś. Wiadomo co osoba to opinia.
    Dzięki.
  • andzia100 2017.07.21 [17:01]
    Hej dziewczynki usmiech.gif
    Melduję że jestem w trakcie przygotowań do transferu z komórką dawczyni. Wziełam dzisiaj 13 zastrzyk Decapeptylu. W następny piątek wizyta żeby sprawdzić czy wszystko ok i pewnie niedługo transfer. Ciezkie to wszystko.
    Powiem wam że zaczełam należeć do takiej grupy o in vitro na facebooku. Bardzo dużo rad tam dostałam, w ogóle dziewczyny stamtąd zorganizowałyśmy spotkanie i mnie po prostu jak grom z jasnego nieba olśniło, ze od zeszłej procedury z zeszłego roku z dawczynią wszystko szlo źle. To znaczy właśnie Dr Lewandowki nie zrobił w sumie nic w naszym kierunku niestety. Jedyne co to że ta ciąża rzeczywiście była.
    W każdym razie teraz już dużo więcej wiem , jutro robię badanie krzywe insulinową, bo podobno tez wpływa na nieplodność. A w poniedziałek w klinice Invikta robię badanie Komórki NK , tego badania w Novum nie uznają, ale ja w nie zaczełam wierzyć. Jak wyjdzie wysoki wynik, będę chciała wlew z intralipid. Mam nadzieję że uda mi się to wszystko ogarnąć przed transferem. Jak sie nie uda pewnie pójdziemy w immunologie , i zmienimy klinikę, pewnie będziemy chcieli jednak próbować na naszych komórkach.
    To tyle u nas w skrócie.
    Justynka ja do Ciebie z pytaniem jaki miał nazwę ten lek , który brałaś na poprawę komórek ? Ale się ciesze że u was wszystko dobrze usmiech.gif . Będzie córcia , super jako Ciocia forumowa ciesze się usmiech.gif . Masz rację też mam nadzieję że się uda i ta rozmowa o adopcji zarodka nie będzie miała miejsca. Życze wam zdrówka i odzywajcie się usmiech.gif
    Dort bardzo się ciesze kochana , że u Taty u was dobrze usmiech.gif Dziękuję za kciuki aby się sprawdziły usmiech.gif , równiez pozdrawiam was ciepło usmiech.gif
    Szimena Gratulację usmiech.gif . Cieszę się że się udało w taki sposób mieliście ogromne szczęście usmiech.gif . Teraz tylko dużo zdrówka dla was i rośnijcie zdrowo usmiech.gif
    gość ja byłam w Invimedzie na samym początku naszego leczenia. Wtedy źle trafiłam na słabego lekarza i dlatego zmieniłam klinikę. Niestety nie doradzę Ci co lepsze , bo takie decyzję są cieżkie i samemu trzeba trafic na dobrego lekarza. My nie jesteśmy zadowoleni tez , dlatego jak teraz się nie uda to tez zmienimy a gdzie to nie mam pojęcia smutas.gif
    Kinga wzywam Cię kochana. Co u was? Mam nadzieję ze wszystko dobrze z ciąża usmiech.gif
    Skarbik co u was kochana ? Pisałaś że w lipcu chciałabyś kriotransfer , czy już się odbył ?
    Joahnaa jak twoje maluchy? Wieczory spokojniejsze?
    Lillalu co u was jak synek ?
    flossy wy tez mieliście wrócić do kliniki usmiech.gif . Jak u was sytuacja?
    Bubu Ciebie równiez wywołuję co u was kochana ?
    Pozdrawiam wszystkie usmiech.gif
    Starania od 03.2012. Kilkukrotne badanie nasienia w normie. Jajowody drożne. .Hormony wyniki dobre.Lekarz prowadzący dr. J.W. i dr. I.S-T 06.2005 stwierdzona endometrioza. Czynnik niepłodności jajniki. Grudzień 2014 punkcja pobrano 3 komórki. Niestety uzyskany tylko jeden zarodek podany 8.12.2014. Pierwsza próba nie udana. Obecnie kolejna próba i czekanie na punkcję.
  • Flosm 2017.07.22 [17:54]
    Hej Dziewczyny usmiech.gif
    U nas już wszystkie badania do crio zrobione. Trochę to trwało, ale myślę że pod koniec sierpnia ruszymy do novum.
    Maluchy nasze za 3 miesiące skończą 2 lata, jak ten czas leci ... wszystko dobrze, rozrabiają, dużo mówią. Ostatnio z mama przeszły na mamusia - cudnie to brzmi usmiech.gif
    Pozdrawiam Was Wszystkie usmiech.gif
    Andzia trzymam za Ciebie mooocno kciuki !!!!
  • flossy13 2017.07.22 [17:58]
    Wyżej to ja, coś mi tel. zaszalał oczko.gif
  • gość 2017.07.24 [22:30]
    Andziu BARDZOOOOO MOOOOCNOOO trzymam za Was kciuki!!!
    Pozdrawiam i ściskam usmiech.gif
    Kinga - jak się czujesz?
    Pozdrawiam cieplutko
    DORT14
  • Lillalu 2017.07.26 [11:23]
    U nas wszystko OK dziękuję że pytacie Bardzo jestem ciekawa co u Kingi Odezwij się!
    Starania: 02.2012, Hormony, HSG: ok, Kariotypy: prawidłowe, Nasienie: 5-10 mln, morfologia 1%, ruch do 10%. Novum: 08.2013, ICSI: 10.2013, 8 TC: Poronienie zatrzymane, CRIO: 03.2014, 6 TC: Ciąża biochemiczna, II CRIO: 06.2014 nieudane, III CRIO: 07.2014 nieudane, II ICSI (I MZ): 11.2014 ŚT nieudany, IV CRIO: 02.2014, TP: 25.10.2015, 2.11.2015 NARODZINY SYNA!!!, V CRIO: 10.2016 nieudane
  • Sylvia 83 2017.08.03 [13:38]
    Andzia
    Jak po wizycie. Co nowego ustaliliście?
    Kiedy transfer usmiech.gif
  • andzia100 2017.08.04 [10:08]
    Hej kochane usmiech.gif ,
    Sylvia dziekuję że pytasz , my zmieniamy klinike , ale to jest historia nie mieszcząca się w głowie. Nie jest do opisania , ponieważ jest tego tyle , że masakra.
    Dziewczyny jak by któraś z was chciała ze szczegółami dowiedzieć się co się u nas dokładnie wydarzyło podajcie mi na maila swój numer tel usmiech.gif
    Mój mail to : angelika.zawadzka @interia.pl
    Kinga czekam na wieści cały czas , martwię się odezwij sie
    Pozdrawiam wszystkie
    Starania od 03.2012. Kilkukrotne badanie nasienia w normie. Jajowody drożne. .Hormony wyniki dobre.Lekarz prowadzący dr. J.W. i dr. I.S-T 06.2005 stwierdzona endometrioza. Czynnik niepłodności jajniki. Grudzień 2014 punkcja pobrano 3 komórki. Niestety uzyskany tylko jeden zarodek podany 8.12.2014. Pierwsza próba nie udana. Obecnie kolejna próba i czekanie na punkcję.
  • kinga241 2017.08.04 [18:35]
    Hej dziewczyny
    Lillalu, Dort, Bajanka, Justynka i Andziu przepraszam że nie pisałam Zbierałam się tyle czasu do tego a później znowu stwierdzilam ze poczekam juz do wizyty to Wam napisze na bieżąco U nas wszystko w porządku Będziemy mieć syneczka Będzie zięć dla Justynki usmiech.gif Jesteśmy po badaniach genetycznych Wszystko w porządku Przed nami niedługo połówkowe. Czasami trochę panikuje pewnie niepotrzebnie Miałam kilka gorszych dni że czułam kłucia, bóle to wtedy leżałam trochę wystraszona Ze dwa tygodnie temu poczułam jakby pierwsze ruchy ale nie jestem pewna czy to jednak było to bo jest nawet kilka dni że nic nie czuje i ciągle mam rewolucje w brzuchu bo przecież chodzę nonstop głodna oczko.gif A mam już 6 kg na plusie i brzuszek fajnie już się zaokrąglił usmiech.gif Nadal jeździmy do kliniki i w sumie nie mamy jeszcze takiego typowego lekarza prowadzącego bo nie zdecydowaliśmy się nadal gdzie najlepiej byłoby rodzić bo jednak do Wwy mamy kawał drogi, do naszego szpitala to już w ostatecznosci a do blizszego co sie cieszy lepsza renoma to na wizyte u lekarza czeka sie 3 mies i zero kontaktu z lekarzem Dziękuję dziewczyny że pytacie co u mnie Obiecuję poprawę i pisać na bieżąco usmiech.gif
    Justyna cieszę się bardzo że też tak pięknie leci ci ciąża
    Andziu kurcze ale wy już byliscie chyba do transferu szykowani prawda? Bo zastrzyki już jakieś brałas To całe podejście na nic? Podejrzewam że kosztowało Was to wszystko nerwów
    Przesyłam wszystkim gorące uściski
  • gość 2017.08.04 [22:02]
    Kinga super, że się odezwałaś i że wszystko dobrze! Gratuluję synka! Na kiedy masz termin porodu? Przesyłam buziaki!! P.s. My od jutra na wyczekany urlop!! Bajanka81
  • kinga241 2017.08.07 [10:17]
    Dziękuję Bajanka usmiech.gif Termin mam na 6 stycznia Życzę Wam super udanych wczasów! Bawcie się dobrze!
  • Lillalu 2017.08.07 [10:41]
    Kinga! Cudownie! usmiech.gif
    Starania: 02.2012, Hormony, HSG: ok, Kariotypy: prawidłowe, Nasienie: 5-10 mln, morfologia 1%, ruch do 10%. Novum: 08.2013, ICSI: 10.2013, 8 TC: Poronienie zatrzymane, CRIO: 03.2014, 6 TC: Ciąża biochemiczna, II CRIO: 06.2014 nieudane, III CRIO: 07.2014 nieudane, II ICSI (I MZ): 11.2014 ŚT nieudany, IV CRIO: 02.2014, TP: 25.10.2015, 2.11.2015 NARODZINY SYNA!!!, V CRIO: 10.2016 nieudane
  • Lillalu 2017.08.07 [10:42]
    andzia, powiedz coś bliżej, chociaż w skrócie... na jaką klinkę zmieniacie?
  • Sylvia 83 2017.08.08 [08:18]
    Andzia
    Napisałam do Ciebie wiadomość na @
    Kinga
    Gratuluję synka usmiech.gif
    Jeśli chodzi o pierwsze ruchy to u mnie to było w 18tc. To był porządny koniak oczko.gif
  • andzia100 2017.08.09 [12:26]
    Hej kochane ,
    Kinga gratulację z całego serca usmiech.gif rośnijcie zdrowo usmiech.gif .
    Bajanka miłego urlopu , wypoczywajcie usmiech.gif
    Lillalu idziemy do Invimedu do dr. Kaczyńskiego. W Novum nas zawiedli po ostatniej procedurze , straciliśmy 2 zarodki , nie doszlo do transferu.
    Jestem cały czas z wami dziewczyny , mimo przeniesienia.
    Czy któraś została jeszcze ze mną na placy boju czy jestem już sama?
    E jak twoje córeczki ? usmiech.gif
    Pozdrawiam
  • gość 2017.08.09 [23:35]
    Kinga - super, że piszesz. Bardzo się cieszę, że u Ciebie wszystko ok, a synek sobie rośnie. Nareszcie się doczekałaś!!!
    My właśnie urządzamy małej pokój... niebawem skończy 2 latka więc będziemy próbować wyeksmitować ją z naszej sypialni usmiech.gif
    Jest megaenergiczna, dużo gada i generalnie jest żywiołem i nas napędza usmiech.gif
    Andziu! Kochana - mocnoooo Cię ściskam i jeszcze mocniej trzymam za Was kciuki!!! Mam Was przed oczami, kiedy poznaliśmy się w Novum oczko.gif
    Powodzenia!!!
    Pozdrawiam,
    DORT14
  • Sylvia 83 2017.08.24 [17:08]
    Andzia
    W wolnej chwili odpisze Ci na wiadomość usmiech.gif
    Dort
    Jak ten czas leci . .dzieciaki już po 2 latka usmiech.gif
    Mój mały od kwietnia spi sam w swoim pokoju usmiech.gif
  • gość 2017.08.27 [22:18]
    Andziu co u Ciebie?
    Sylvia - czas leci megaszybko. Nasza ma już z pół roku bunt 2-latki... momentami jest ciężko z cierpliwością... oczko.gif
    Właśnie kończymy jej urządzać pokój i niebawem czeka nas zderzenie z tematem spania we własnym łóżku w swoim pokoju. Jak to przerobiliście, długo się przestawiał Was mały?
    Czas wreszcie odzyskać naszą sypialnię i wyeksmitować małą i wynieść łóżeczko...
    Pozdrawiam,
    DORT
  • andzia100 2017.08.28 [08:44]
    Hej kochane
    Dort wyslalam Ci maila, nie wiem czy dostalas kochana, bo moze nie mam aktualnego. Mam tego co kiedys pisalysmy.
    Sylvia ok spokojnie usmiech.gif
    Dziewczyny co u was?
  • andzia100 2017.08.30 [22:01]
    Cisza tutaj usmiech.gif
  • Sylvia 83 2017.09.04 [21:19]
    Dort
    Może to mało wiarygodne ale od pierwszej nocy sam spał. Ja siw z nim klade.opowiadamy bajki lub piosenki i zasypia. Zwykle ok 23 oczko.gif Oczywiście zdarza się, że przebudzi się w nocy i mnie wola.alvo chce pic albo czasem Wola a .... A... tzn siku. Kiedyś się zdarzyło,że zaglądam do niego w nocy a On sam zdjął pampersa sobie i spi na golasa usmiech.gif Albo przyjdzie do sypialni sam i potrafi się położyć obok a Ja nawet nie czuje i nie słyszę kiedy przyszedł. oczko.gif
    OD jakiegoś miesiąca nie używamy już na dzień pampersow tylko na noc. Wola ładnie na nocniczek usmiech.gif
    Także wszystko idzie ku lepszemu i z dnia na dzień coraz więcej nowych słów.... gadula się robi .... dużo kolorów po angielsku zna... usmiech.gif
    Trzymam kciuki żeby i u Was gładko poszło z przeniesieniem małej do własnego pokoiku usmiech.gif
  • gość 2017.09.04 [21:56]
    Czesc dziewczyny!
    Wieki tu nie zaglądałam,,..i musze nadrobić zaleglości w czytaniu bo juz sie pogubiłam co i jak o u Której...
    Justyna! Ciebie wyłapalam juz ze sie udałousmiech.gif !razem miałysmy transfer pamietam....ciesze sie bardzooooo
    Ale gratuluje brzuszkowym mamom i trzymam nieustannie kciuki za Reszte staraczek!!!!
    Od stycznia wróciłam do pracy to ciężko z czasem na wszystko.
    Synek za 3 mies skonczy 2latka, gada juz prawie wszystko, coraz fajnieszy sie robiusmiech.gif nie daje mamie spac i wybudza sie nadal w nocy, juz coraz zadziej, ale jak szly zeby to byl obłęd, co godzina!
    jest bardzo energicznym i wesolym dzieckiem, nie nudzimy sie..........
    i tez zbieramy sie z zamiarem kupna mu wlasnego lozka i wyprowadzenia z naszego....choc to ciezko widzeoczko.gif
    Pozdrawiam serdecznie/orchidea
  • gość 2017.09.13 [08:27]
    Cześć dziewczyny, proszę doradzcie mi który lekarz - jest dobry w novum, do kogo sie umówić na pierwsza wizytę ?
  • gość 2017.09.13 [08:52]
    Andzia, a co takiego stało sie w novum, ? nie pollecasz tej kliniki ?

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...