Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość Dorota

kobitki ktorej sie udalo po CLOSTILBEGYT??? Cz 2

Polecane posty

Gość gość Dorota

Może teraz przestanie zacinac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
moze faktycznie jest juz za duzo stron i temu sie blokuje. wiec dzis zrobiłam hcg, i umowiłam sie na wizyte do innego lekarza. moze to głupie i powinnam poczekac do poniedziałku, ale to juz mnie wykancza.nie bede mowiła co tamten powiedziła, pokaze tylko wyniki hcg i zobaczymy co powie. dziewczyny tez byscie umowiły sie do innego, czy niepotrzebnie zapisałam sie. ten co chodze jest bardzo chwalony jako jeden z najlepszych w moim miescie przy rozczytywaniu usg. bo juz przy hcg 1500 juz powinno cos byc widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
Pewnie ze dobrze zrobiłaś zawsze to dodatkowa konsultacja :-) może będzie miał lepsze usg i powie Ci coś więcej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
ten niby tez ma jedno z najlepszych usg, tylko siedze i czytam w necie rozne historie. kłuje mnie tak jakby jajnik, dellikatnie . ale raz z jednej strony , raz z drugiej.rozne byly przypadki, tylko ja juz chyba nie wierze ze bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
mogę tez dołączyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
Anita jasne :-) może teraz będzie wszystko ok na tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiur88
Kkk2891 daj koniecznie znać co Ci ten drugi gin powiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
hej;) ja czekam na okres w pon ma byc.a tak to w pon ma maz badanie nasienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
u mnie @ powinna pojawić się po dniu kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
a wiecie moze czy maz przed badaniem nasienia moze pic napoje wysokoenergetyczne lub gazowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita 34
michalina92 u was można zawięsc nasienie przygotowane w domu czy na miejscu jest oddzielny pokój do przygotowania go? mój mąż nie robił jeszcze tego badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxaga
Anita34 pytałaś o progesteron wiec mój wynik w 21 dc to 24.71 wiec owulacja była i wynik jest ok u mnie jeden krok do przodu i kolejne badanie prawidłowe Kkk2891 ty naprawdę przechodzisz nerwów teraz wiec trzymaj sie i zrobiłabym tak jak ty ze jechałabym do innego lekarza jeszcze wiec słuszna decyzja !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
dziewczyny ja dziś w aptece nabyłam 3 testy bobo bardzo czułe 10 ml/u a wy jakich używacie kiedy będziecie testowały w dniu@ czy przed?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita 34
xxxaga ja właśnie zrobiłam progesteron i czekam na wynik a robiłam w 23 dc , a estradiol też robiłąs czy go się robi w 3dc? ja robiłam w 3dc estradiol lh,t3,t4.tsh.fsh ,testosteron i w miare ok jest ale wyczytałam na forum że w drugiej fazie tzn lutearnej ktoś tam robił estradiol/estrogen -xxxaga ty robiłaś może czy tylko progesteron?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
my mamy 50km do tego osrodka wiec w pol godziny sie wyrobic to niekiedy ciezko i sa wioski itp. Jest oddzielny pokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
xxxaga - ja biore w drugiej fazie luteinę i do tego 23 dc jej nie brałam do badania progesteronu bo mi w laboratorium mówili że to fałszuje wynik i mam być bez luteiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
michalina92 -z tego co wiem to trzeba przed badaniem pare dni wstrzemieżliwośc od zbliżen min 5 dni ,zero alkoholu ,wysiłku nadmiernego fizycznego,napojów gazowanych itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anita34 ja testy kupiłam na allegro większą ilość :-P @ ma być w poniedziałek ale liczę dzień dwa poślizgu i testować będę w dzień kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxaga
Anita34 ja estradiol miałam w 14 dc robiony przy dwóch pęcherzykach i ten progesteron dziś jeden i drugi wynik ok a luteiny ani duphastanu nie biorę samo clo nic więcej ...teraz dob11-12 czekam na test choc już wiem ze nic z tego nie będzie i zapisaliśmy sie do kliniki chce wiedzieć co lekarz powie i skoro moje wyniki ok to pewnie zbada nasienie partnera .A tsh to robię co miesiąc bo mam niedoczynnosc tarczycy ,ft3 i ft4 tez robię a wiem ze tsh jest bardzo ważne i ft4 te wyniki musza być ok do zajścia i w trakcie tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
o wstrzemiezliwosci wiem i alkoholu ale tych dwoch rzeczy nie jestem pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
mam wyniki hcg 2210 , przyrost jest ale ok 63 % , czyli za mały. jestem juz kłebkiem nerwow ze to tak długo trwa. zaraz jade do lekarza, ale nie wiem czy u niego nie rozrycze sie całkiem. tak sie denerwuje. ledwo mineło ponad poł roku jak straciłam tamta ciaze a teraz znowu nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kkk2891 całym sercem jestem z Tobą!!! Oby wszystko było dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
kkk2891 moje myśli ciągle krążą wokół Ciebie. Odezwij sie koniecznie po wizycie. Ślę dobre myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Kkk2891 daj znać. Ja właśnie mam lekką załamkę, przed chwilą zauważyłam że śluz zabarwia w na beżowo. A to oznacza że jutro lub w niedzielę @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
Wiec jestem po wizycie. wiec tak, przyrost hcg niby ok. obraz usg jest nietypowy. jest krew w macicy. cos tam przy jajowodach czy przy jajnikach (juz sama nie wiem, przez ten stres), ale chyba nie wyglada na ciaze pozamaciczna. i tak jakby pojawił sie pecherzyk(niby 4 tydzien)taka malutenka plamka. ale tak mowiłam , powiedział ze obraz jest nietypowy i nie jest do konca pewny. w niedziele jak chcem moge zgłosic sie do niego do szpitala, to powtorzy usg. mam powtarzac usg, za ok tydzien powinno sie wyjasnic. czyli dalej czekanie i robienie hcg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
kkk2891 myślami jesteśmy z Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
dzieki dziewczyny. cały dzien głowa mnie boli, tyle nerwow. ide sie połozyc . odezwe sie jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
gość anita 34 mój partner robił już badanie nasienia. W związku, iż mamy bardzo blisko do laboratorium to on mógł przywieźć z domu. Jest to dla mężczyzny bardziej komfortowe. Trzeba tylko zapisać o której godzinie zostało oddane nasienie i zawieźć do laboratorium w ciągu 30 min. My umawiamy się z panią w laboratorium, aby mogła od razu zacząć działać. Własnie w następnym tygodniu mój partner będzie oddawał nasienie już drugi raz. Niestety pierwsze wyszły kiepsko i był u androloga, który przepisał mu na trzy miesiące różne witaminy oraz profertil. Własnie skończył brać tabletki. Jestem pełna nadziei, ale i niepokoju. Ja przerwałam branie clo na 4 cykle. Mam nadzieję że od następnego cyklu zaczniemy działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
do gość ruda- mój mąż dopiero pierwszy miesiąc łyka profertil i za 3 miesiące badanie dopiero, natomiast u niego zaczęły się problemy z bólem brzucha po tym profertilu łyka tez silimarol ale nic nie pomaga, jak dolegliwości nie ustapia będzie musiał przerwac go stosować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemi001
Cześć :) mogę dołączyć? Czytając ten post z jednej strony ucieszyłam się że nie jestem sama z tym problemem a z drugiej strony zasmucialam że tyle z nas cierpi.... opowiem wam moja historie..... Od paru lat cierpiałam na bardzo bolesne miesiączki a od roku na krwawienie między miesiączkowe. Każdy Lekarz twierdził "taka Pani natura" dodatkowo od 3 lat z mężem staramy się o dzidzie i nic. ... trafiłam na dr który zajmuje się niepłodnościa i to był strzał w dziesiątkę. Na pierwszej wizycie zauważył endometrioze po miesiącu byłam już po zabiegu laparo. Usunął torbiele c jajników i sprawdził droznosc jajowodow. Na kontroli okazało się ze mam nied. Tarczycy, endokrynolog przepisał mi tabletki wynik się unormowal. Dodatkowo biorę żelazo, witaminę D i metformax 500 bo mam coś z hormonami. Jestem po braniu pierwszej dawki clo 2x1 ale na efekty musze poczekać.... mam nadzieje że wszystkie tutaj będzie mogły się cieszyć maluchami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×