Odpowiedz na ten temat

kobitki ktorej sie udalo po CLOSTILBEGYT??? Cz 3

• kkk2891 2017.07.07 [07:48]
    Dziewczyny zapraszam tutaj
  • gość emka 2017.07.07 [10:44]
    hej dziewczyny mogę dołączyć do was ? widziałam część 2 przeczytałam w całości tamten topik, ja jestem w pierwszym cyklu z clo dziś byłam na monitoringu u gin ,pęcherzyki są ładne, dostałam zastrzyk i zaczynam przygodę z clo...
  • gość emka 2017.07.07 [10:45]
    czytając tamtą 2 cześć jest wiele dziewczyn na podobnym etapie jeżeli chodzi o cykl starań tylko mam pytanie będziecie pisały tu czy tez w 2 części?
  • gość lena 2017.07.07 [17:42]
    Po części 1 wszystkie dziewczyny przeniosły się na cześć 2 i teraz fajnie by było gdyby przeniosły się tutaj i kontynuowaly temat bez ścinania się komentarzy usmiech.gif
    Czytam forum na bieżąco od właściwie wrzesienia / października i wydaje mi się, że ostatnio coś bardzo ucichlo tutaj...
  • bransoletka32 2017.07.07 [19:50]
    Dziewczyny - ja jestem i będę tam gdzie Wyusmiech.gif
    Mam pytanie do Was - czy jak brałyście Luteinę miałyście wzmożony apetyt? Ja 1 raz dostałam ten lek i sobie nie mogę z głodem poradzićsmutas.gif
    Wczoraj na usg okazało się, że mam 2 ciałka żółte - czy tp oznacza 2x większą szansę na ciążę? Lekarz powiedział mi, że przy 2 ciałkach żótych warto wspomóc się progesteronem - dlaczego?
  • kkk2891 2017.07.07 [19:57]
    emka witam, pewnie ze mozesz dołaczyc.
    gość lena troszeczke ucichło, duzo dziewczyn zaszła w ciaze i tak juz nie pisze, i zdaje mi sie ze jest ciepło to tez mniej siedzi sie na forum.
    bransoletka32 ja wiecznie mam dobry apetyt , lubie jesc. ale ostsnio zaczełam ograniczac i to naprawde długo i waga tylko 1 kg, mniej pokazała.(wiecej sie tez ruszam) , i zdaje mi sie ze to przez clo i byc moze luteine , jednak to hormony. kolezanka mowiła mi odkad bierze clo to z lodowki by nie wychodziła.
    a ja dzis byłam w szpitalu. dla brata urodził sie synek. juz sie zapomina jakie to malenstwo.
  • bransoletka32 2017.07.07 [20:04]
    Ja po Clo też przytyłam - po 6 miesięcznej nieskutecznej kuracji, wzięłam się za siebie, schudłam 7 kg i czułam się rewelacyjnie. Teraz jestem w 2 cyklu leczenia Aromkiem i waga znów w górę. Mam dosyć hormonów smutas.gif Ten cykl jest wyjątkowo trudny...
  • kkk2891 2017.07.07 [21:47]
    Oj tak. Wiecznie jakies leki , vzasami ma sie to ochote rzucic. Mecza te usg, sex na zawolanie, tym bardziej ze ja mam raczej nizsze libido.
    Dobrze mowilam ze cos mnie ten bok po zasrzyku kluje, mam siniaka dosc sporego tam gdzie zrobiony byl zastzyk. Dzis mnie podbrzusze bolalo jak przed okresem.
    Bransoletka a z tym cialkiem zoltym to nie wiem o co chodzi kompletnie. Moj gin nigdy nie wspominal o tym, a czesto dziewczyny pisza.
  • Bransoletka 32 2017.07.07 [22:23]
    Kkk z tym libido to u mnie podobnie - lubię odpowiednią porę i nastrój a tu od miesięcy zbliżenia o określonej przez lekarza porze. Czasami już się z tego śmieję... Sex poranny w ogóle nie leży w mojej naturze ale ze względu na charakter pracy mojego męża akurat w tym cyklu nastawialiśmy budzik w wiadomym celuoczko.gif
    Następne dni płodne wychodzą mi w czasie wyjazdu urlopowego - żadnego monitoringu, spiny, leków - po roku starań z pomocą lekarską wakacje nam się należą.
    Cieszę się ze tylu dziewczynom na forum się udało- na mnie każda Wasza ciąża działa budująco!
  • gość Oleńka 2017.07.08 [12:12]
    Witam wszystkie starające się. Nie jestem na tym forum pierwszy raz dołączyłam do Was w styczniu ale później nie pisałam tylko śledziłam wasze smutki i radości.
    Przypomnę się jestem po kilku poronieniach w marcu w czwartym cyklu z clo ciąża biochemiczna i w kwietniu szok ciąża udało sie za piątym razem... Mia,lam duzo stresu o ciąże czy tym razem sie uda w sumie tak od tygodnia jak zaczęłam czuc ruchy troche odetchnęlam. Ale tak naprawdę postanowiłam napisać ponieważ niedawno postanowiłam zmienic ginekologa i on jak sie dowiedzial o poronieniach zapytal czy miałam robione badania pod kątem wirusa CMV - nigdy o nim nie slyszalam . Ale jak wyczytalam informację na jego temat to byłam w szoku jakie spustoszenie może nieść jak jest się jego nosicielem zachodząc w ciąze , dlaczego moja Pani ginekolog ktora wiedziala ze staram sie o malenstwo nie kazałam mi zrobić tych badań !! Co sie okazało po zrobieniu badań ze miałam tego wirusa w przeszłości( co mogło powodować poronienia - jedno miałam nawet w 17 tc) ale najważniejsze że teraz go nie mam, wirus jest w tym momencie uśpiony. Moim zamiarem pisząc to nie jest Was przestraszyć tylko ostrzec bo nie każdy wie o takim wirusie ja nie mialam o nim zielonego pojęcia.
    Pozdrawiam Was i życzę wszystkiego dobrego.
  • gośćqaz 2017.07.08 [17:46]
    Hej tez tu jestem
    Wczoraj mialam zastrzyk okropnie sie czuje brzuch mnie boli mdli mnie smutas.gif
    Tez mam dość tych wszystkich leków monitoringu sexu na zawołanie ,mam nadzieje ze po laparoskopii uda się szybko .
    Cmv mi mój gin zlecił odrazu jak powiedziałam ze starym sie i toxoplazmoze ale wiem ze to przechodziłam
  • gość emka 2017.07.09 [09:04]
    qaz ja miałam zastrzyk w piątek to jesteśmy w podobnym czasie starań ja też jakoś żle te zastrzyk zniosłam
  • gość emka 2017.07.09 [09:09]
    dziewczyny jak długie macie cykle ? ja mam 29 dniowy i zapisaną luteinę na 2 faze cyklu i potem od początku ewentualnej ciązy muszę brać lub odstawić wiec kiedy wy robicie najwcześniej beta?
  • Bransoletka 32 2017.07.09 [09:14]
    Dziewczyny o co chodzi u nas z zastrzykiem w tym cyklu? Wszystkie źle się czułysmy... Poprzedniego nie odczułam w ogóle.
    Od owulacji nieustannie boli mnie podbrzusze a dzisiaj dopiero 19dc. Ginekolog kazał mi testować dokładnie za tydzień, i wtedy mam do niego zadzwonić. Będzie decydować co dalej z luteiną. A jak u Was jest z tym lekiem? Ile tabletek bierzecie i kiedy odstawiacie - o ile w ogóle zapisano Wam luteinę.
  • gość emka 2017.07.09 [09:26]
    bransoletka32 a mogę cię zapytać czy starasz się o pierwsze czy kolejne dziecko? ja mam luteinę od 16-25dc
  • gość emka 2017.07.09 [09:29]
    ja biorę luteinę już dwa lata bo tyle staramy się o dziecko, a clo dopiero w tym miesiącu gin mi włączyła , luteinę biore 2 razy dziennie rano i wieczorem gdyż miałam bardzo długie cykle a po luteinie mam 29 dniowe apetyt normalny po niej
  • gość emka 2017.07.09 [09:32]
    bransoletka ja luteinę biore przez 10 dni potem odstawiam robię test i jak nie jestem w ciązy to czekam na @ a jak jestem to gin kazał mi ją brać do 12tygodnia ciązy na jej potrzymanie
  • Bransoletka 32 2017.07.10 [07:32]
    Emka staram się o 2 dziecko od ponad 2 lat. Jestem po 6 cyklach z Clo i 2 z Aromkiem.
    Czy można czuć jajniki po owulacji? Mnie od kilku dni pobolewa podbrzusze... To może być efekt Luteiny?
  • kkk2891 2017.07.10 [08:22]
    to chyba ten cykl jakis dziwny. po zastzyku jeszcze czuje dolegliwosci, a podbrzusze mnie boli juz od paru dni( takie ciagniecie jak przed okresem) , sexu mogłoby nie byc. nie wiem moze to juz skutek wszystkich lekow.
    kiedy macie zamiar testowac ?ja za tydzien 17, w piatek koncze duphaston
  • Just_us 2017.07.10 [09:17]
    kkk - ja tez ide 17 usmiech.gif Cale szczescie remont pelna para wiec dni mi leca szybciutko....ale nie powiem chcialbym zeby sie udalo mialabym piekny prezent dla meza na 40-tke :/.
    Ja w tym cyklu nie mam zadnych dolegliwosci nic mnie boli nic mnie nie ciagnie.
    A odnosnie luteiny to ja mam tak samo jak emka - luteinę biore przez 10 dni 3 razy dziennie po jednej tab potem odstawiam robię test, jak pozytywny to biore do 12 tygodnia
  • gość emka 2017.07.10 [09:30]
    just masz już dzieci czy staracie się o pierwsze?
  • gośćqaz 2017.07.10 [09:33]
    widzę że u każdej ten cykl dziwny , mnie wczoraj w pracy w pewnym momencie złapał taki chwilowy mocny ból wyprostować się nie mogłam nagle słabo ,zawsze źle czuje się po pregnylu ale ten cykl bije wszystkie może też dlatego że w tym cyklu były największe pęcherzyki.Ja biorę duphaston od potwierdzonej owu zazwyczaj16-18 przez 10 dni 2x1 po jednej tabletce. Luteinę przyjmowałam przez 3 lata na wyregulowanie cykli nic to nie dało.
    Emka który to Twój dzień cyklu ? u mnie dzisiaj 15 dc.
    a planuje testować 24 lipca. Dziewczyny powiedzcie mi że to normalne że tak boje się tej laparoskopii , boje się że nie wiadomo co wykryją albo usłyszę że moja wada macicy uniemożliwia mi zajście w ciążę;(
  • gość emka 2017.07.10 [09:43]
    qaz u mnie dziś 15dc
  • gość emka 2017.07.10 [09:45]
    qaz jeżeli to badanie ma ci wyjaśnić czy nie ma jakiś nieprawidłowości to nie ma co się go bać przynajmniej robisz wszystko by zwiększyć swoje szanse na dziecko
  • Just_us 2017.07.10 [15:20]
    emka - staramy sie o pierwsze
  • gośćAla 2017.07.10 [15:48]
    qaz, głowa do góry! Każda z nas pewnie bałaby się lapro.. i wszelkich innych badań i diagnoz :/ ale nie można zakładać najgorszych scenariuszy. Zobaczysz, że będzie wszystko dobrze usmiech.gif Trzymaj się kochana kwiatek.gif
  • Bransoletka 32 2017.07.10 [18:52]
    Dziewczyny my przynajmniej działamy i tym zwiększamy nasze szanse...- przynajmniej tak się łudzę, że chemiczne leki, monitoringi,badania,zabiegi, czas w poczekalniach nie jest na darmo.
    Ja testuje 16. Już mi się chce ryczeć na samą myśl. Od 2 lat nie miałam takiego ciśnienia.
    Przed pracą byłam u kosmetyczki, po u fryzjera. Kupiłam mnóstwo warzyw. Biorę się za siebie - ciekawe na jak długo? oczko.gif Muszą coś ze sobą zrobić- chyba od tych hormonów wariuję...
    U Was też dzisiaj burzowo?
  • Roxi25 2017.07.10 [21:07]
    Hej Laski!! wrócilam z nowa energia i powerem do dzialania...
    byly przytulanki ale w tym miesiacu bez spiny powiedzialam sobie dość!!oczko.gif 4 wyjezdzam na wakacje i o tym mysleusmiech.gif pozdrawiam a jak u was?
  • gośćMAGDA 2017.07.11 [08:58]
    Dziewczyny od niedzieli 2.07 do czwartku 6.07 brałam wieczorem o 20 trzy tabletki CLO w piątek byłam na monitoringu lekarz powiedział że coś u mnie sie bujneło jest pęchcerzyk 14mm kazał przyjsc w poniedziałek to bedzie miał koło 20 mm i da zastrzyk na pękniecie jak cośusmiech.gif ale my w sobotę 8 .07 wyjechaliśmy na niezaplanowany urlop który przedłuzył nam sie do jutra smiech.gif zadzwoniłam do lekarza umówiłam sie na czwartek.... to bedzie 16 dzien cyklu jak myslicie jest szansa jeszcze na to ze da mi zastrzyk a może samo pęknie jak myslicie jest sens zeby isc do lekarza? usmiech.gif juz mowie kochany sie z mezem codziennie ostatnio mielismy mały kryzysik i sie godzimy namietnie codziennie a wiecie wakacje bez dzieckasmiech.gif
  • gośćMagda 2017.07.11 [09:03]
    jak myslicie kiedy spodziewac mam sie owulacji wiadomo sex jest codziennie ale kiedy najlepiej sie kochac??usmiech.gif zaczyna kłuć mnie w lewym boku czy to juz owulacja?.....
  • Roxi25 2017.07.11 [10:48]
    sex codziennie to nie jest dobre rozwiazanie..;/
    najlepiej co dwa dni.. wtedy plemniki sa silniejsze... jesli bol jajkik to moze byc owulacja

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...