Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

komu się udało z clo systen 50 pregnyl sioforb romergon???

Polecane posty

Gość gość

komu się udało z clo systen 50 pregnyl sioforb romergon???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierzy cykl stosuje clo + plastry systen 50 +p regnyl. Staram się od 3 lat o ciąże. Do tej pory mialam sam bromergon.od maja doszedł siofor bo mam hiperinsulinemie.czy ktoś brał te leki.ciekaa jestem czy udało się am zajśc ciąże i po jakim czasie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIKT NIE STOSUJE TYCH Wszystkich SPECYFIKÓW? czy ze mnie robią tylko królika doświadczalnego :D ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też stosuje te leki oprócz siofor jak narazie nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. O dziecko staramy się od grudnia 2013r. We wrzesniu 2014r usunięto mi ciążę pozamaciczną. Ostatnia miesiączka 31.10 od 2 dc do 6 dc CLO i w 14 dniu cyklu pęcherzyki 22 mm i 18 mm wieczorem podany pregnyl. Od tego momentu bóle podbrzusza jajników i sutków. 11 dni po zastrzyku beta mniejsza niż 0,1. Cykle mam 27-28 dni. Dziś jest 27 dc i nie zanosi się na miesiączke, bóle brzucha ustały 3 dni temu, piersi nie bolą, a zawsze 4-7 dni wcześniej ból nie do zniesienia. Proszę o podpowiedź czy beta była zrobiona za wcześnie i może jednak coś się tam zmieniło ? usmiech.gif 4 dni po domniemanej owulacji kontaktowałam się z lekarzem w sprawie tych bóli podbrzusza- skomentował, że tak może być. Pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj Kangusia. Jesteśmy w podobnej sytuacji.ja miałam miesiączke 30 października. w 14 dc mialam pecherzym 20 mm i 18. w 15dc mialam podany pregnyl ale dopiero w 20 dc mogłam sprawdzic czy pękł i jak się okazało -PĘKŁ :) OK. 8 dni po owulacji zrobilam bete wyszla 1.25 :( trzy dni później test sikany i też nic.dzwonilam do gin i ona powiedziala mi ze test beta najwcześniej 14 dni po owulacji.ale czy to prawda? w najbliższym cczasie się okaże. ja czekam jeszcze do czwartku i robbbie ponownie bete-chyba że @ przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kangusia i co tam u ciebie? ja wybieram sie jednak jutro na bete.powinna juz potwierdzic albo wykluczyc ciaze, boję się bardzo.... a tak przy okazji to wie może ktoś ile trwa faza lutealna po pregnylu(jezeli była potwierdzona owulacja)????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×