Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olivander

krawienie przed miesiaczka

Polecane posty

Witam, za tydzień powinnam mieć miesiączkę,a przed chwilą zauważyłam, że wydziela mi się wydzielina z krwią. Nie jest tego dużo, jednak zastanawiam się, co może być tego przyczyną. Pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lub nadżerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdyby to była nadżerka
to mogłaby krwawić jedynie po stosunku, a o stosunku autorka nic nie wspomina więc owulacja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stosunek był...... 3tyg temu. Ale to są śladowe ilości tej krwi. Dziwi mnei jednak to, że tydzień przed miesiączką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to może byc okres
Miałam też kiedyś tak, że miesiączka wystąpiła tydzień wcześniej niż powinna. Dokładnie to 6 dni wcześniej. I nie była tak obfita jak zwykle. Żadnych leków wtedy nie brałam i zawsze miałam regularnie. Wtedy nie miałam pojęcia dlaczego tak się stało ale teraz się domyślam co mogło być przyczyną. Myślę że to był cykl bezowulacyjny miesiąc wcześniej. Notowałam sobie wtedy kiedy mam ból owulacyjny i wszystko na to wskazuje. W cyklu poprzednim nie zanotowałam nic takiego. A w cyklu który zakończył sie tą przedwczesną miesiączka zanotowałam że jajnik bolał 8 dc. Miesiączka przyszła 23 dc. Cykl bezowulacyjny może się zdarzyć gdy przeżywasz w danym cyklu silny stres lub gdy organizm jest na wykończeniu. To jest znak dla ciała że nie pora teraz na dziecko. Ja miałam problemy na studiach akurat wtedy. Po takim cyklu następuje cykl w którym płodność może się pojawić bardzo wcześnie. Czyli okres też będzie wcześnie. Ale wersja że to krwawienie jest od owulacji też jest bardzo prawdopodobna. Nawet jeśli nie miałaś tego wcześniej. U mnie plamienia owulacyjne pojawiły się dwa miesiące temu dopiero też ich nigdy nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko teraz się zastanawiam, czy jak dostałam te krwawienie tydzień wcześniej dokładnie, to czy mam czekać we na miesiączkę. Wcześniej tak miałam, że mimo wcześniejszego krwawienia, dostałam normalnie we wtorek miesiączkę. I teraz nie wiem, jak mam czekać na następną. Tak jak zawsze, czy tak jak teraz to wystąpiło. Fakt, że w obu tych przypadkach wczesnego krwawienia, byłam albo w trakcie albo po infekcji, przy czy, teraz doszła moja dieta (polegająca na totalnym ograniczeniu słodkości i zmniejszeniu porcji jedzenia), jakieś ćwiczenia typu (biegi, taniec, itp), no i stres. Mam nadzieję, że wszystko dojdzie do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawka * czy mam czekać we wtorek na miesiączkę. A to "dc" co to oznacza? Czy później zdarzało się Tobie jeszcze to krwawienie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniaaa888
mam podobny problem , bardzo prosze o pomoc, juz mowie w czym rzecz . Przewaznie okres mam co 3-4 tygodnie a wczoraj zauwazylam (czyli 2 tyg po ostatniej miesiaczce) niewielka ilosc krwi w sluzie. Nie wiem co sie dzieje, nie biore tabletek antykoncepcyjnych, a musze przyzanc ze jakis tydzien temu uprawialam seks. Sluz jest gesty , lekko przypomina serek ale widoczna jest w nim obecnosc krwi, trwa to juz 2 dzien, nie wiem czy mam czekac na okres czy spodziewac sie go za miesiac?? ale ilosc krwi jest bardzo niewielka i raczej koloru brazowego, nie jest to czysta krew. Prosze powiedzcie co jest grane ?? czy oby nie jestem w ciazy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara44
Witam! Mam właściwie ten sam problem!Miesiazkę powinnam dostać za tydzień, a przedwczoraj i wczoraj miałam niezbyt obfite plamienie i bóle podbrzusza!!Co prawda miałam ciężkie dni w pracy ina dodatek zapisałam się na basen parę dni temu!Już sama nie wiem czym to jest spowodowane bo do tego wszystkiego kiedyś chorowałam na tarczyce i boję się że to ona też mogła być sprawcą tego wszystkiego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... mam taki sam problem jak wy. tydzien temu kochalam sie z chlopakiem w moje dni plodne i uzylismy prezerwatywy. przedwczoraj zauwzylam u siebie plamienie ktore trwa juz trzeci dzien. nie jest to czysta krew. okres powinnam dostac w nastepnym tygodniu. bardzo sie boje ze moglam zajsc w ciaze... co to moze byc? pomozcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maleństwo_89
Hejka! Mam 22 lata i również mam ten sam problem co Wy... tj. krwawienie przed czasem... Miesiączkę powinnam dostać za dwa tygodnie (a co najmniej za tydzień...), chociaż u mnie to różnie z tą miesiączką... Przychodzi kiedy jej się podoba ;/ Owe krwawienie trwa już 3 dzień. Wczoraj dołączył ten nieprzyjemny ból brzucha... taki dziwny, bo rozproszony tzn boli mnie w kilku miejscach... A nie przypominam sobie żeby mnie we wcześniejszych okresach bolało :/ Natomiast jeśli chodzi o leki hormonalne - nie biorę żadnych. Kiedy odbyłam ostatni stosunek? W pierwszym dniu okresu. Bez zabezpieczenia. Nie uznajemy z partnerem żadnych prezerwatyw (choć wiem że byłoby bezpieczniej). Wiem że mogę mu ufać i nie pozostawi żadnej spuścizny tam gdzie nie ma... Może powiecie mi skąd to wszystko ? :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Również mam ten problem. Niedługo powinnam dostać miesiączkę, ale od 3 dni lecą mi jakby upławy z krwią. Nie wiem czy to normalne przed okresem :/ Dodam że mam niecałe 16 lat i trochę mnie to martwi. Proszę o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×