Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość delikatna

Krioterapia - kłykciny kończyste

Polecane posty

Gość delikatna

Kto miał krioterapie (zamrażanie chorobliwych tkanek) w celu usuniecia kłykcin z okolic odbytu/narzagow rodnych i inne proszony jest o kontakt ze mna... Ile kosztuje taki zabieg w priv gabinecie ginekologicznym/dermatologicznym? Piszcie na temat w.w.^^ oraz jakie efekty specjalne towarzyszą temu zabiegowi/ ile trwa co i jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gkdfje
też to miałam...no i moze jeszcze wrócą...niedawno je mrozilam.Co do zabiegu, to tak jak wspomniała moja przedmówczyni, to rzeczywiscie zabieg nie jest bolesny wogóle,i trwa króciótko.Potem trzeba przemywać to miejsce tantum rossą ,gin przypisze ci pewnie dodatkowo jakas maść znty virusową i będziesz musiała ją stosować.W ciągu tygodnia wszystko się goi.Tuz po zabiegu w miejscach mrozonych pojawią sie pęcheżyki z wodą, ale nie bolą i tak jak mówiłam w przeciągu 7dni nie będzie śladu że cokolwiek było robione(zagieg kosztował mnie 200 zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delikatna-zalamana
a mnie kosztowal 250zł i oekolp mi przepisal so smarowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evawawa
witam interesuje mnie to zamrażanie bo mam też na zewnątrz ale tam to narazie lecze maściami a w środku to chyba zamrażanie mam pytanko gdzie w warszawie jest ta klinika i po jakim czasie po tym zabiegu mozna uprawiać sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgtsertg
mialam wymrazanie. trwalo moze z 10 minut, uczucie dziwne, tak jakby szczypanie ale da sie przezyc. koszt 150zl. to bylo jakeis 2 lata temu i od tego czasu mam spokoj sex jakis miesiac po zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja -k
miałam wycinane laserem kłykciny koszt 1000zł. Nie wiem czy bedą wracac czy nie. Jestem po zabiegu 6tydzień. Teraz musze sie zaszczepić na HPV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny pomóżcie
Mam te okropne kłykciny :( Tydzień temu miałam krioterapię u dermatologa. Powiedział, że trzeba zrobic kilka zabiegów ale delikatnie żeby nie porobić ran i żeby nie zostały brzydkie blizny. Zabieg wyglądał następująco. Podczas wymrażania kłykcin z odbytu stałam przez 20 minut z wypietym tyłkiem i z głową między kolanami. Zaczęło mi się robić słabo i poza tym było to takie... upokarzające. Kiedy lekarz wymrażał mi kłykciny z wejścia do pochwy lezałam w dziwnej pozie na leżance, musiałam pokazywać mu gdzie mam te kłykciny i gdzie on ma wymrażać (a przecież ja sama nie wszystkie je widzę, on powinien sam widzieć). Poza tym sama musiałam przytrzymywać sobie wargi, on sprawiał wrażenie jakby się bał mnie dotknąć. W ogóle lekarz sprawiał wrażenie jakby pierwszy raz w życiu wykonywał jakikolwiek zabieg w tym miejscu. Czuł się niezręcznie. Ja go nawet rozumiem, nie krytykuje go ale mam trochę watpliwości. 1.Czy to zawsze musi tak wyglądać? 2. Czy nie lepiej gdyby ten zabieg wymrażania zrobił ginekolog na fotelu ginekologicznym? Czy w ogóle sa ginekolodzy którzy to robią? Jeśli tak to gdzie w Warszawie mogłabym to zrobic? 3. Czy w ten sposób w jaki robił to ten dermatolog na pewno wszystko zostanie wymrorzone? Boję się, że coś zostanie i znowu się rozniesie. Poza tym dermatolog powiedział mi, że jak już wszystko wymrozimy to będe musiała iśc do proktologa, żeby sprawdził czy coś nie zostało w środku w odbycie. Czy Wy też spotkałyście się z czymś takim? Prosze, pomózcie jak najszybciej bo jak pomyślę że za tydzień znowu mam iśc do tego dermatologa to chce mi się płakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaa123454
ja w warszawie nie znalazłam lekarza, jezdze do krakowa kriomed na friedleina 8 rewelacyjni lekarze, robia tez w pupie ja sie lecze u dr Korczyńskiego, przynajmniej nie brzydzi sie dotknac poza tym wkłada wziernik i nic sobie nie bedziesz trzymac:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miś calusek
Ja KK zamroziłem sam w domu. Czas trwania 10min, koszt 46zł. Preparat to WATNER do zamrazania kurzajek, świetna sprawa..leków piecze zamrazanie.. Pózniej tydzień i zglowy, bez krwi, bez lekarzy.. Sposób extra!! Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miś calusek
Powyżej powinno być "lekko" zamiast "leków piecze zagrożenie..." :) Sorry za pomyłkę .. Co do samego sposobu na leczenie extra, wystarczy przyłożyć wicik na 2sek do krostki i zglowy.. o ile to nie czubek penisa :) ..ja miałem na pachwinie, więc zamrazanie nie było bardzo drażniące... W sumie gdzie by to nie było, dwie sekundy pieczenia i po tygodniu wolność :) Powodzenia w walce z ta paskudna i krepujaca przypadloscia ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miś calusek, no to powodzenia Ci życzę (i Twoim partnerom) jeśli sama wymrażałaś... Skąd pewność, że w pochwie, albo na szyjce macicy nic nie ma? Skąd pewność, że wszystko dobrze wymroziłaś? Chyba, że człowiek guma jesteś... No i jeszcze pewnie masz wziernik i inne narzędzia, dzięki którym naocznie zobaczysz co się dzieje wewnątrz Ciebie... To ja już wolałabym zapłacić to 500 zł i mkieć pewność, że jestem zdrowa, niż samemu się bawić w leczenie i zarażać innych! PS: Z tego co wiem, to stały/stali partnerzy również powinni poddać się leczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baribara
Ja miałam wymrażanie kłykcin w Clinica Dermatologica w Gdańsku. To prywatna przychodnia, i naprawdę każdemu z tym problemem mogę polecić to miejsce. Zajmował się mną dr. Igor Michajłowski, wspaniały człowiek. Dzięki jego podejściu nie byłam w ogóle skrępowana. Zabieg był wykonywany w znieczuleniu miejscowym i już po kilku godzinach mogłam iść do domu. Oczywiście ciągle się teraz kontroluję, czy coś mi tam nie nawraca, kłykciny mają do tego podobno tendencję. Jak chcecie się więcej dowiedzieć na temat tej choroby, to polecam poczytać tu: http://klykcinyhpv.pl/czym-sa-klykciny-konczyste/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baribara poleciła Wam bardzo dobry artykuł. Clinica Dermatologica, która zajmuje się tego typu przypadkami i bez problemu leczy kłykciny kończyste. http://klykcinyhpv.pl/kontakt/ tu macie dane kontaktowe. Polecam odwiedzić tą klinikę, gdyż mają najlepszą kadrę w Polsce. Właścicielem i kierownikiem zespołu lekarzy jest dr n. med. Igor Michajłowski, autor ponad 200 publikacji naukowych, współautor książki akademickiej do nauki dermatochirurgii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość16
Również polecam Clinica Dermatologica. Czy ktoś wie za jaki czas zabieg wymrażania można ponownie zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Gdzie w czestochowie na nfz robią takie zabiegi? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to bolesny zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz mam pytanie
Dowiedziałem się kilka dni temu że mam kłykciny w okolicy o***tu kupiłem krople Condyline dermatolog nakłada mi je na miejsca chore.Moje pytanie do którego miejsca w odbycie mogą się tworzyć kłykciny(czy głęboko ?) próbuje zerknąć kucając i korzystając z lusterka ale wewnątrz o***tu jest dużo jasnych plamek razem z czerwonymi śluz itp i nie jestem wstanie rozpoznać czy to kłykciny czy może hemoroidy.Drugie pytanie jeżeli posiadam tego wirusa w sobie czy dotykiem lub poprzez brudną bieliznę lub np całując żonę mogę zarazić domowników ? Czy po zaszczepieniu się kłykciny nawrócą i co jest lepsze wypalanie laserem czy krio ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha1312
Hej potrzebuje pomocy Jak trzeba przygotować się do zabiegu wymrazania kłykcin o***tu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasz mam pytanie
Jeżeli mogę ci podpowiedzieć to nie wymrażaj zastosuj najpierw Condyline mi zeszło ponad 15 kłykcin w ciągu 17 dni wychodzi taniej bo Condylina kosztuje ok 70 zł poza tym po wymrażaniu wirus zostaje dalej a Con powoduje potocznie mówiąc ugotowanie go od środka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy po wymrozeniu od razu odpadaja klykciny? Ja jestem po zabiegu i mam je nadal czyzby zle wykonany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w UK I tutaj taki zabieg jest calkowicie darmowy. Nie wydalem funta. A w kolejce czekalem 15min.Jak ja "kocham" ta nasza zlodziejska ojczyzne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 20.12.2017 o 16:59, Gość lukasz mam pytanie napisał:

Jeżeli mogę ci podpowiedzieć to nie wymrażaj zastosuj najpierw Condyline mi zeszło ponad 15 kłykcin w ciągu 17 dni wychodzi taniej bo Condylina kosztuje ok 70 zł poza tym po wymrażaniu wirus zostaje dalej a Con powoduje potocznie mówiąc ugotowanie go od środka.

Condyline tez nie gotuje wirusa. On zostajr na cale.zycie w organizmie i nie eazme czy to laser krioterapiaadci leki czy zabieg chirurgiczny. Wirc sie z Pania mke zgodze. I zawsze najlrosze sa zabirgi usuwania niz leczenie farmakologiczne... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darva

Odebrałam cytologię i w wynikach coś wyszło.... Lekarz powiedział abym przebadała się na hpv bo wyszły mi klykciny. NIe za specjalnie to wyglada. Gdzie mogę wykonać taki test? Bo coś wspominal ale byłam taka spanikowana informacje o kłykcinach i o wirusie tak więc zanim ochłonęłam to o wszystkim zapomniałam.
No i druga rzecz Czy można zarazić się jedynie przez stosunek czy w jakiś inny sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darva

Czyli mój partner mógł mnie zarazić? Czy nie jest tak że wirus hpv daje jakieś objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×