Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jdhjdjhj

krostki na penisie

Polecane posty

Gość jdhjdjhj

pomocy bo nie wiem co zrobic. mam jakies kropki na brzegu główki penisa, pod napletkiem. mam to od dawna, nie wiem jak sie zaraziłem, wtedy jeszcze nie mialem kontaktow seksualnych, sa nie wieksze niz 1 mm, nie swedzą, nie mam zadnych innych objawow, nie sa ropne, tylko takie krostki i wystepują wyłącznie w tamtym miejscu. jezeli ktos to mial lub ma i wie co to i czym to leczyc to będe wdzięczny za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaa
moj chlopak takie mial gdyz zarazila sie grzybkiem odemnie i lekarz przepisal mu masc i juz nie ma tylko ze jego swedzily troszke......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łooo Matko
GROŁS... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delikatna
jdhjdjhj to mogą byc kłykciny konczyste :( zajrzyj na www.hpv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniknęło bo przeszło
w stan utajony i przebiega bezobjawowo... do autora idź do lekarza dermatologa-wenerologa. przyjmuje bez skierowania. konieczne jest wykonanie badania. nic groźnego. lekkie skrobnięcie szpatułką po miejscu chorobowo zmienionym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój chłopak też miał jakieś takie krostki i okazało się (opinia urologa), że to żylaki ;] i one w niczym nie przeszkadzają ;] A jak ja mialam jakieś zapalenie, to jemu na małym zrobiła się jakaś mała wysypka i zaczęła swędzieć, moja gin przepisała mu jakieś tabletki (nie pamiętam jakie ale kosztowały ok.1zl:P) i maść(Laticort,kolor niebieski) - i tak przy okazji te żylaki zniknęły ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana i zdesperowana
Ostatnio miałam objawy grzybicy, więc gin przepisała mnie i mojemu partnerowi odpowiednie leki. W miedzy czasie smarowalismy się oboje clotrimazolem. Cały problem zaczął się od tego ze penis mojego partnera zrobił się strasznie wysuszony, skóra. To nas jakos nie zdziwiło bo oboje mamy z natury problemy ze skóra i wrażliwością. Wydaje mi sie ze troche to zaniedbalismy. W pewnym momencie ta skóra troche popekała na napletku. Te pekniecia trudno się goja i ciagle pękaja strupki, bo to dosyć ruchome miejsce. Zaprzestalismy oczywiście współżycia. Zaczął smarować clotrimazolem z polecenia mojego gin i dostał na trzonie czerwonych krostek, takiej wysypki. Co to moze być? Czy moze to być podrażnienie lub reakcja alergiczna czy może to jakieś zapalenie? Albo coś gorszego? Jestem powaznie załamana, a on nie chce iść do lek!!!! Teraz mamy łyknąć te tabletki przeciw grzybiczne co przepisała nam moja gin no i dostałąm w aptece Alantan oraz polecono mi aby pił wapno. Chciałam się natomiast poradzić tych którzy mieli jakies podobne doświadczenia. No i jak ja mam w razie czego przekonać go do wizyty? POmocy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehelolHe
jesli masz to od dziecka to jest normale okolo 10% mezczyzn to ma to takie ulepszenie :P jak prezerwatywy z wypustkami :P tez to mam i tez myslalem ze to jakas choroba ale nie okazalo sie ze nie :P jak to masz znaczy ze szczesciaz jestes :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mogal
Witam, miałem sam duże problemy z moim wackiem.Znalezłem gdzieś na forum. ktoś kupił na allegro maść. Zrobiłem to samo. Wacek przestał mnie swędzieć a krosty znikneły. a całkowicie plamy mi znikneły po 2 tyg. smarowania. Mi pomogło może wam też. w allegro wpisałem penis i wyskoczy gdzies tam ta maść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waldor
mi pomogla maść z allegro od 1el_fuego. 2 tygodnie smarowania i wszystko puściło. Naprawdę działa. I solidny gość. Waldor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinio
Ja tez pozbyłem się maścią . Teraz ten gość ma inne konto i nazywa się fuwa7. Miałem stracha już ale maść 9 dnia stosowania wyczyścila mi wacka. I jest teraz gicio. Polecam bo już było kiepsko a do lekarza i tak bym pewnie nie poszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepe202
masc na allegro jest dobra:) fest pomaga, mi pomogła na krostki i plamki na penisie... koles z allegro to jarobtm, taki jest jego nick, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksanderrrt
kupilem ta masc szalwiowa od Pana ca-mils tutaj: http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=10158669 i przyznam ze efekty sa juz po kilku dniach, chialem zakupic w aptece ale nigdzie nie znalazlem a z 15 obszedlem. Ogolnie polecam przyjemnie pachnie i male pudeleczko starcza chyba dozywotnio. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zap
Maść szałwiowa prawdopodobie w wiekszości przypadków bedzie skuteczna, z tym że u pana na allegro kosztuje ona 17,99, a w aptece około 4 zł więc po co przepłacac komuś kto sie nieuczciwie bogaci wykorzystując cudzą niewiedzę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jar0
u mnie w każdej aptece po 4 zł... a te debile co linki podają to założyciele aukcji:) pozdrawiam.. lepiej zapłacić za 4 zł i mieć od razu niż 15zł i czekać tydzień zanim przyśle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOJA HISTORIA- ku przestrodze
W wieku 16 lat zrobily mi się krostki pod napletkiem dużo i duże jakies nawet milimetrowe. Był szok i doł. Zmniejszały się z czasem czasem powiększały. Datkowo powstała mi plama ciemna na napletku. W ciągu 4 lat byłem 3 razy u dermatologa w tej sprawie ale nie uwolniłem się od problemu bo krosty były. Oprucz tego przywalił mi trądzik i urologicznie coś dodatkowo nie tak jak być powinno. Z rzadnym z tych problemow nie udało mi się wygrać przez 10 lat pomimo prób, aż znalazłem się na kompletnym dnie . Po 10 latach zrobiłem badania na choroby weneryczne z wymazem z cewki moczowej. Wyniki były dobre a ja zaczołem wkoncu żyć. Poprawiłem sobie sprawę urologiczną zagiegiem ktory trwał 15 minut. Rozprawiłem się z trądzikiem. Usunołem te krosty .Zmieniłem swoje życie. Ale te krosty zmieniły moją psychikę. Dziś jestem znerwicowanym człowiekiem ktorego emocje są jak struny gitary elektrycznej podpiętej do wzmacniacza. Drżą mi ręce. Nie panuje nad emocjami. Tyle kosztowała mnie moja bezsilność i niepewność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhyyyymi
mój facet też ma takie jakby krostki ale raczej u "korzonka" wacka i ani to nie swędzi ani nie piecze, ma to odkąd pamięta widocznie taka jego uroda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jak ktos napisał
to moze byc hpv,ja mialem takie krostki i poszlem do urologa,zapisal mi masc ale stosowalem tydzien nie bylo poprawy i zlalem sprawe,po 2 miesiacach to uroslo do ok,pol centymetra,poszlem znowu i trzeba bylo zamrazac,bolalo w ch.j,do tego zarazilem swoja dziewczyne,miala jakis stan zapalny i lekarz powiedzial,ze przeze mnie bedzie miec problemy do konca zcyia z tym wirusem:( powiedzial tez,ze guma nie chroni przd tym ch..jstwem,trzeba byc wiernym jednej dziewczynie,bo tak sie to przenosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niby sa szczepionki na tego
wirusa ale dzialaja jak sie jeszcze nic zdzialalo,ten urolog fajny gostek,i dziewczyne od razu wyslal na badania,bo my powaznie myslimy,slub planowalismy,ale teraz ciezko,bo ona przestala mi ufac dzieki stary za pocieszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolldostalem ulotki od tego
lekarza i tam podaja mozna o tym przeczytac,tylko ku.wa na co mi teraz te ulotki skoro i tak mam tego wirusa do konca zcyia http://www.pierwszykrok.edu.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kickupll
Mam takie pytanie mam na trzonie penisa coś takiego jak nie którzy mają na twarzy czyli syfy gdy się to wyciska wypływa taka biała wydzielina i za nic nie chce to zniknąć jeśli ktoś wie co to może być bardzo proszę o pomoc a i jeszcze jedno słyszałem że jest jakąś maść szałwiowa i czy mogło by mi to pomoc prosz o pilna odpowiedź z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skromny
Pszyjacielu też to miałem> Że tylko ja mogłem to mieć gdzyż na czole miałem TZ syfy!!!! Kupiłem w aptece Amol !!! CZytałem w gazecie po 2 dniach pomogło!!!!!!!!!111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omg wtf
Zacznę od tego że jakiś 1 rok temu chorowałem na anginę i stosowałem rżne antybiotyki aż nabawiłem się drożdżycy w gardle.Niecałe 3-4 miesiące pojawiła mi się grzybica na nogach.Leczyłem się niejedno krotnie i dało to efekt.Myślę że mogłem złapać grzybicę na basanie gdy byłem osłabiony po antybiotykach.Jednak 4-5 miesięcy po objawach na nogach pojawiły mi sie pod napletkiem.Najpierw byl normalny niepodrażniony czasami mozna bylo zauwarzyc male krostki jednak znikaly i pojawialy sie.Raz napletek byl zaczerwieniony i pojawiły sie wtedy te krostki i nie znikly.Poczekalem 2 tygodnie jednak objawy nie minely wiec udalem sie do dermatologa.Dostalem masc mycosolon czy mycosolum mailem stosowac ja 1 miesiac jednak objawy nie minely.U drugiego dermatologa mialem przypisana masc travogen i jak to stwierdzil specjalista przypisuje mi ja na "oko".... Te same objawy pojawily sie po tygodniu.Pojechalem do nastepnego dermatologa i powiedzial mi ze to moze byc alergia np. na jakis skladnik w wodzie.Mialem robiony wymaz i posiew jednak wyniki wyszly ujemne mysle ze dlatego takie wyszly poniewaz objawy byly ledwo widoczne poniewaz 3 dni przed posiewem i wymazem posmarowalem napletek mascia clotrimazolum. Nie wiem co mam teraz robic czy jechac znowu na posiew i wymaz czy do prywatnego dermatologa moze ktos mial podobne objawy do moich i sie z tego wyleczyl? gdyby ktos mogl mi poradzic co mam robic dalej albo jakis antybiotyk albo masc ktora sie wyleczyl byl bym z gory wdzieczny pozdrawiam! Dodam że nic mnie nie piecze czasami lekko zaswedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omg wtf
sry za ortografie i wgl ale dzisiaj po pracy padam i szukam pomocy w internecie bo nie mam teraz czasu jezdzic po dermatologach.Dzieki z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mialem tak ale mam gorsze
OMG - na takie pojawiające sie i znikające krostki to trzeba smarować trzy razy dziennie clotrimazolem przez tydzień do dwóch i przejdzie na stałe, najgorsze że ja takie rzeczy to miałem już dawno i przeszło spokojnie. Żyję z jedną kobietą a po latach teraz mi się przyplątało chyba HPV bo urosło na dwa milimetry długie i odstaje i zakończone jest jakby grzebieniem ze skóry a całe też jest w kolorze skóry i miękkie - gnie się i przylega do ciała pod skórką. Pod napletkiem zaczęły też wychodzić podobne ale zaatakowałem clotrimazolem i zaczęły się zmniejszać ale tego gada zauważyłem za późno i nie chce zniknąć tylko tak jakby się zatrzymał w rozwoju - grzybek parchaty - chyba czas się wybrać do dermatologa - ale może ktoś zna jakiegoś zaufanego w Krakowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×