Odpowiedz na ten temat

Krótki seks....

• rany boskie co to za 2010.03.09 [14:36]
    malzenstwo jak maz musi sie sam zadowalac;/
  • Pozdrawiam kafeterian 2010.03.09 [14:39]
    Macie rację dziewczyny, że go odrzuciłam i nie jest mu lekko smutas.gif
    Spróbuję to zmienić, bo bliskość w małżeństwie to podstawa.

Ja wzoruję się na mojej mamie. Ona też wyprowadziła się do drugiego pokoju. Nie mam dobrych wspomnień z dzieciństwa.
    Moja babcia - ze strony mamy - też tak zrobiła. Uwierzycie?
    Takie postępowanie mam w genach. Trochę otworzyłyście mi oczy.
    Dzięki.
  • Pozdrawiam kafeterian 2010.03.09 [14:43]
    A nie słyszeliście o białych małżeństwach?
    Podobno jest ich sporo....
  • moze i jest.. 2010.03.09 [15:02]
    ale chyba decydujac sie na takei cos nie zaspokajaja sie sami bo jaki to mialboby cel;/
  • She83 2010.03.09 [15:17]
    niby istnieja te biale malzenstwa ale wydaje mi sie ze miedzy osobami juz w starszym wieku np kiedy oboje maja po 50 lat i wychodza np ponownie za maz. Chociaz nie powiedzialabym ze jest tych malzenstw sporo.

P.S. piszesz ze nie masz ochoty na seks ale jak masz miec ochote skoro spicie osobno, wy nawet nie rozmawiacie przed snem...
    Przeciez to nie malzenstwo a kolezenstwo smiech.gif teraz o takim czyms sie mowi fucking friends (sorry za porownanie ale nic innego nie przychodzi mi do glowy)
  • MamaChłopców 2010.03.09 [15:33]
    Pozdrawiam Kafeterian
    Miałam podobny z tą rzadką ochotą na sex. Stosując tabletki miałam libido równe zeru. No i faktycznie u mnie Nuvaring niesamowicie podniósł libido - praktycznie codziennie kocham się z mężem, choc wcześniej było to dla mnie nie do pomyslenia! raz na 2 tygodnie to był dla mnie wyczyn. my też sypaimy osobno, bo ja śpię z jednym synkiem, a maż z drugim, ale wiem, że to TRZEBA ZMIENIĆ!!!! U was tak samo!!! a co do stosunków, jak kochalismy się rzadko, to mąż po 10 minutach kończył. nie był w stanie dłużej. teraz jak kochamy się często to stosunki trwają duuuuuuuuużo dłużej! i to często na jednym razie się nie kończy. Więc musisz zrobic coś, żeby podnieść swoje libido! no i zaczać sypiać z mężem

Boże, daj mi siłę, abym mogła zrobić wszystko, czego ode mnie żądasz. A potem żądaj ode mnie, czego chcesz.
  • Pozdrawiam kafeterian 2010.03.10 [08:27]
    Witam dziewczyny lapka.gif

Macie sporo racji, bo co to za układ jak mąż i żona śpią osobno smutas.gif
    Dla mnie to było normalne - wyniosłam to z domu....

She83 - Jeśli chodzi o wieczorne rozmowy to muszę napisać, że były.
    Tyle, że nie we wspólnym łóżku. Muszę to zmienić usmiech.gif

Do Mamychłopców - U mnie było tak, że bez zabezpieczenia bardzo szybko zaszłam w obie ciąże. Potem, gdy zaczęłam brać hormony, ochota na seks zupełnie zniknęła. Może gdybym spała z mężem to wyglądałoby to inaczej? W każdym razie 2-3 razy w m-cu to było dla mnie w sam raz, dla męża nie koniecznie.
    Stosuję plastry prawie rok, ale słyszałam o krążkach, że podnoszą libido i coś w tym musi być. Nawet ty piszesz o zmianie na plus. Pa.
  • Asssia00 2015.10.20 [10:35]
    wszystko zalezy od faceta i stanu jego podniecenia, niektorzy maja tak jak Twoj facet ze po takiej przerwie jest spragniony i dlatego szybko dochodzi a u innych nie ma reguly czy jest codziennie czy raz kiedys i tak jest krotko, ja rozwiazalam problem teraz wydajac mi sie bardzo prosto, bo za nim do tego doszlam duzo czytalam troche innych rzeczy probowalismy i dalej nic, kupilam mojego mezowi na prezent tabletki na dluzszy seks usmiech.gifhttp://climax-suplement.pl/ i regularność dala efekty sa fajne bo na naturalnych skladnikach wiec nie przysparzaja problemow i skutkow ubocznych
  • gość 2017.03.20 [20:11]
    Może to u niego problem szybkiego wytrysku. To da się leczyć http://utn.pl/PRfFn

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...