Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ilona141414

Krwawienia , uplawy

Polecane posty

Gość Ilona141414

Mam 19 lat , ostatni tydzień czerwca miałam miesiacze w trakcie której dostałam infekcji intymnej , po miesiaczce sis z niej wyleczylam . wspolzylam z chłopakiem w dni plodne bez zabezpieczenia i skończył we mnie jakies 3 dni po wyleczeniu . 2 tygodbie pozniej miałam dostać miesiączki kolejnej , ale zaczęło sie 6 dni wcześniej i były to uplawy brazowe , czasami krew ze sluzem , przez 9 dni , potem 3 dni spokoju i znów sie zaczęły , trwaja do dzisiaj cały czas . nie Mam w ogóle apetytu , schudłam 8 kilo , czasami kloja mnie jajniki , boli lekko podbrzusze , raz nawet w nocy obudził mnie straszny ciągnący bol jajnika , jedząc cos odpycha mnie i zbiera na wymioty a przez ostatnie dni mam wrazenie ze brzuszek mi troszke urósł I ostatnio bolały mnie pachwiny i dretwieje jakby palce u stopy . 3 miesiąc już miesiączki nie mam . test zrobie z następnym tyg , bo za granica jestem i nie mam możliwości narazie nic zrobić , prosze o porady , dziekuje ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygląda na to że jesteś w ciąży. Dlaczego przez 3 miesiące nie zrobiłaś testu? Testy za granicą też sprzedają. Na co czekasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona141414
Miałam isc do lekarza , ale najpierw jeden wyjazd za granice , a zaraz po nim drugi I nie miałam czasu.. Cieszylabym sie jakby była to ciąża , ale jakoś w głowie mam myśl ciągle , ze to jednak nie ciaza , ale nadzieję sa ..,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na test też nie miałaś czasu? Niepoważna jesteś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona141414
Robiłam jak miałam początek uplawow , wynik negatywny , ale moze za wczesnie było ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×