Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasiulec kasik

krwawienie podczas brania tabletek antykoncepcyjnych.

Polecane posty

biore tabletki ponad 2 lata, 3 miesiace temu zmienilam na yasminelle, zostało mi jeszcze 6 tabletek w tym cykluu, a tu dzisiaj zaczelam krwawic, mam bole takie jak podczas okresu. nie wiem, czy zazyc dzisiaj tabletke, czy zrobic juz 7 dniowa przerwe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyy ja
hej, czy to normalne silne krwawienie,czy moze plamienie?zdarzylo mi sie podczas brania tabletek dwa razy cos podobnego,tez sie wystraszylam ze to okres chociaz jeszcze nie powinno go byc :/ radzilam sie kilku ginekologow i okazalo sie ze to nie okres tylko plamienia(uff..) musialam przerwac opakowanie,poczekac na normalna miesiaczke i zaczac w pierwszym dniu krwawienia nowe opakowwanie,tak tez zrobilam i poskutkowalo.mialam tak w sumie dwa razy ale uspokoilo sie.sprobuj tak,jesli nie pomoze to prawdopodobnie musisz zmienic tabletki,bo powiedziano mi ze moze to byc od zle dobranych tabletek.powodzenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasssja
Hej, Ja miałam podobny problem. Wczesniej brałam harmonet i nic się szczególnego nie działo do momentu jak w połowie trzeciego opakowania zaczęłam krwawić. Od razu poszłam do lekarza, który poinformował mnie, że to może być wczesna ciąża. Aby się dowiedzieć musiałam zrobic badanie krwi. Stres jak nie wiem co !!! Na szczęście okazało się, że wynik był negatywny a krwawienie wystąpiło prawdopodobnie w skutek stresu,którego mi nie brakowało w tamtym czasie i dlatego, że szybko straciłam na wadze. Lekarz zalecił mi od razu wziąść kolejne opakowanie, żebym znów nie dostała krwawienia a potem odstawić normalnie na 7 dni i zmienić tabletki. Oczywiście dodatkowo musiałam się zabezpieczać. Przepisała mi właśnie yasminelle i też nic się szczególnego nie działo, ale jednak, po 13 tablecie dostałam znów krwawienie. I znów stres, bo przestałam się dodatkowo zabezpieczać, ale poczekam jeszcze z wizytą u lekarza, bo na ulotce pisze, że przy pierwszym opakowaniu może się pojawić krwawienie i zrobię sobie test ciążowy. Tylko nie wiem, czy mam odstawić tabletki na 7 dni, czy tak jak ostatnio nie przerywać, żeby znów nie dostac krwawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ime
hej ja biorę marvelon i w 3tyg brania tabletek dostałam okres oczywiście panika ale zrobiłam test ciążowy i wyszedł negatywnie ale martwi mnie to ba tabletki biorę już 7lat i zdarza mi się to pierwszy raz, martwię się. czy przyczyną może być stres, schudłam bardzo i nie zbyt zdrowo się odżywiam. Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scherii
Witam ja mam inny problem zależało mi na przesunięciu okresu więc nie zrobiłam przerwy oczywiście wcześniej zapytałam ginekologa czy mogę to zrobić. Ale od dnia kiedy miałam zrobic przerwę boli mnie brzuch jak przy okresie na początku pojawiło sie delikatne krwawienie ale teraz pomimo, że cały czas biorę yasm... mam okres to już nie plamienia ( wiem bo przy pierwszym opakowaniu miałam plamienia, drobne krwawienia), normalnie jak przy okresie mam skrzepy krwi no i dużo no jak zwykły okres itd. A doktorka mi powiedziała, że biorąc tabletki nie możliwe jest dostać okres nie wiem co sie dzieje i kiedy to sie uspokoi :-[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annaklara23
nie wiem czy ktoś tu zagląda jeszcze , ale mam problem. Mianowicie, biorę od 3 lat levomin nigdy nic się nie działo a tu dzisiaj przy 5 tabletce pojawiło się plamienie. czy to jest normalna sytuacja? miała któraś z was tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej jestem na tabletkach antykoncepcyjnych microgynon miesiąc temu zaczęłam mieć bóle brzucha dostałam okres 4 dni przed końcem opakowania , poszłam do ginekologa. Lekarz stwierdził, że to nie okres i gadam bzdury mimo, że wszystko na to wskazywało nawet cykl by na to wskazywał, ona stwierdziła na podstawie USG, że to kruchość naczynek przepisała mi chormony na ich wzmocnienie mimo, że nie bardzo chciałam przyjmować kolejne leki chormonalne. Minął miesiąc wczoraj sytuacja się powtórzyła znów dostałam okres ten sam dzień cyklu, którego przez tabletki mieć nie powinnam . Nie wiem co robić czy to diagnoza lekarza była nie trafna czy to normalne sam już nie wiem . Przykre, że człowiek traci czas , pieniądze na prywatne wizyty , truje się lekami a wszystko okazuje się na marne . Macie jakieś inne sposoby na antykoncepcję , sama nie wiem co dalej robić w tej sytuacji , wrócić do pani ,,specjalistki " czy szukać kogoś innego ? Miała któraś podobny przypadek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne vibin. Miesiączka zniknęła po pierwszym dniu od wzięcia tabletki. W drugim tygodniu pojawiło się brązowe plamienie. W trzecim tygodniu plamienie przekształciło się w krwawienie na początku delikatne, a z dnia na dzień coraz bardziej obfite. Dzisiaj (wzięłam pierwszą tabletkę placebo) znalazłam na podpasce skrzep krwi wielkośc***ięści z białą wydzieliną. Co to może być ? Dlaczego tak się dzieje ? Czy ktoś tak miał ? Czy mogę być w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×