Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ssaga

Krwawienie podczas brania tabletek antykoncepcyjnych(Lesiplus)

Polecane posty

Gość ssaga

Otóż mam taki problem. Jestem w trakcie drugiego opakowania moich pierwszych w zyciu tabletek anty Lesiplus. Podczas przyjmowania tabletek z pierwszego opakowania miałam plamienia trwające do około 16 dnia. Gdy brałam tabletki placebo (w lesilus są 4 takowe tabletki ktore zastepują przerwe w zażywaniu tabletek) dostałam normalnie krwawienie ktore trwalo około 4-5 dni. Teraz jestem przy 20 tabletce drugiego opakowania i dostałam krwawienia! nie jest to z pewnością plamienie a normlanie krwawienie, duzo czerwonej krwi :/ dodatkowo boli mnie brzuch, czego nei doświadczyłam podczas krwawienia po 1 opakowaniu. Czy to normalne? Ktoś mial podobna sytuacje i kontaktowal sie z ginekologiem? czy za 4 dni mam spodziewać się krwawienia podczas stosowania tabletek placebo czy to krwawienie juz załatwia sprawę?? z góry dziekuęe kobitki za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do ginekologa idź, tu nie są sami lekarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak miałam kochana:(Tylko inne biorę,też spanikowałam,lekarz powiedział,że czasem tak jest do trzeciego opakowania,masakra:(aż się boję drugiego opakowania,teraz mam przerwę,zobaczę jak będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssaga
A czy mialas potem krawaienie z odstawienia czy juz nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizana
Pierwsze 3 miesiące moga sie pojawiac takie skutki uboczne. Organizm tak reaguje na hormony. Jak mi lekarz Vibin przepisywał to mnie uprzedzał, ze taka opcja jest możliwa zawsze kiedy bierze się nowe tabletki lub bierze się je pierwszy raz. Poczekajcie te trzy cykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni152
No ja potrzebowałam dwóch cykli na to. W trakcie brania to miałam lekki dyskomfort przez pierwsze dwa opakowania, ale byłam na to przygotowana, wiedziałam, że zeby ocenić skuteczność tabletek trzeba poczekać te 3 cykle na szczęście u mnie trzeci cykl to już był ten, w którym czułam się już w pełni komfortowo, dla organizmu tabletki antykoncepcyjne to spora zmiana, więc potrzebuje czasu aby się przyzwyczaić. Nie ma co się denerwować na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×