Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miska koala

krynica morska-weekend majowy. pomocy

Polecane posty

Gość miska koala

Zwracam się o pomoc do osób które wiedzą coś na tema t kwater prywatnych w krynicy, ponieważ ciężko mi znalesc coś takiego, w gazetach praktycznie nie ma pokoii do wynajęcia. Czy jeśli pojadę w ciemno znajdę coś dobrego? A może ktoś mi może mi coś polecić?Prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewaaaa
ahh tam spędzam każde wakacje :) Myślę, że znajdziesz coś na pewno w ciemno. Jest tam mnóstwo domów prywatnych, hotelików, pensjonatów, pól namiotowych itp. W maju pewnie nie będzie aż tyle ludzi, żeby nie było miejsca. Nawet w lecie gdy miasteczko jest przepełnione, można coś znaleźć, bo co i raz ktoś przecież wyjeżdża, po prostu trzeba pytać. Zaglądaj w małe uliczki, bo multum kwater prywatnych mieści się poza głównymi drogami. Np ulica Rybacka (jak tylko wjeżdżasz do miasteczka to przy stacji benzynowej w prawo - może nie najbardziej atrakcyjne miejsce ale na pewno taniej i ciszej niż w centrum - dużo domków do wyboru do koloru albo na samym końcu głównej drogi za centrum, za przystankiem dalej dalej też są domki i jakieś pensjonaciki po lewej tam jest już bliżej morza i w ogóle ładnej) Niestety konkretnie nie umiem podać Ci na coś namiarów, bo mam takie szczęście, że wujek ma tam domek i tylko tam jeżdżę (to tylko mały domek dla najbliższej rodziny) Życzę miłego weekendu :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska koala
Dzięki Ewaaa:-). nA PEWNO ZDECYDUJE SIĘ NA WYJAZD W CIEMNO. Bo nie chce płacić 35 zł za dobe, trochę za drogo:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bywałam tam kiedyś
w weekend majowy możesz mieć problem ze znalezieniem wolnej kwatery, szczególnie jadąc w ciemno. na temat kwater w krynicy tych prywatnych możesz znaleźc informacje w necie.radze poszukać i wczesniej zarezerwować, bo póxniej może sie okazac że nie znajdziesz nic poniżej 35 zł. jeśli nie uda ci się w krynicy proponuje kąty rybackie - niedaleko do krynicy a doba w domku campingowym 25 zł. (można domek wynając w 2 osoby).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewaaa
hmm tak czy siak poniżej 35 zł to raczej nie znajdziesz.. 30 to chyba najmniej w kwaterze, domku :( No ale takie są ceny wszędzie nad morzem w podobnych miasteczkach. Kąty Rybackie są faktycznie tańsze no bo są i mniejsze, nie ma aż tyle barów itd. W Krynicy jedynie na polach namiotowych jest taniej, wiadomo. W centrum to i po 50 zł są.. Ja też byłam kiedyś w weekend majowy i nie było aż tyle ludzi, także może nie będzie źle. Poza tym wydaje mi się, że Ci co np nigdy tam nie byli pchają się do centrum albo blisko morza, ale jest dużo kwater gdzieś na uboczach, bliżej zalewu, trochę dalej wszędzie, ale raczej coś się znajdzie. Generalnie to małe miasteczko także gdzie się nie zamieszka to wszędzie da się dojść piechotką :) Mam nadzieję, że nie będzie źle! Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×