Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Asgites

Kto robił sobie badanie poziomu prolaktyny? POMOCY!!!!!

Polecane posty

Gość Asgites

Jak wygląda takie badanie?? Na czym ono polega?? Czy jest płatne???? Błagam pomóżcie!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena77
I najlepiej żebys była wyspana,nie zdenerwowana i na 2 dni zero seksiku,bo wtedy fizjologicznie prolaktyna sie podnosi. A jakie masz objawy że musisz zrobic Plrolaktyne. Do Monikas Napisz mi cos o tej mycoplazmie jakie są na nią badania,i czy daje jakies objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własnie jakie
są objawy że może się mieć podwyższoną prolaktynę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusia79
Zapraszam wszystkie Panie do tematu Prolaktyna.Jest tam juz sporo wypowiedzi i mozna sie troche dowiedziec.Wysoki poziom prolaktyny (przynajmniej u mnie) powoduje nieregularne cykle a nawet zatrzymanie(lekarz powiedział ze są bezowulacyjne, i miał racje), nasilony zespół napięcia przedmiesiączkowego(ból piersi szczególnie), mlekotok......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika__
Ja również zapraszam na temat prolaktyna. Dzielimy się tam naszymi wynikami, odczuciami itd. Sama niedawno znalazłam te forum i bardzo mnie uspokoiło. Tę prolaktynę podwyższoną to ma mnóstwo dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika__
Ja również zapraszam na temat prolaktyna. Dzielimy się tam naszymi wynikami, odczuciami itd. Sama niedawno znalazłam te forum i bardzo mnie uspokoiło. Tę prolaktynę podwyższoną to ma mnóstwo dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×