Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kto...

Kto robil test ciazowy w 6 dniu po zaplodnieniu i wyszedl pozotywny?

Polecane posty

Gość Kto...

wpisywac sie ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kto...
I wpiszcie nazwe testu... Robie wywiad ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie istnieje coś takiego jak moment zapłodnienia. Zapłodnienie komórki jajowej to proces. Nie zachodzi się w ciążę podczas stosunku.Stosunek jest po to żeby plemniki miały możliwość wędrówki i zapłodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kto...
To jak mogl wyjsc pozytywny skoro nie bylas w ciazy? :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kto...
Ja nie wiem jaki tescik mam sobie kupic i nie wiem czy nie za wczesnie planuje go zrobic-jutro minie 10 dni od tego szalenstwa ;) Czekac jeszcze? Jaki test wybrac? Doradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kto...
Hmmmm to moze powinnam jeszcze poczekac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kto...
Bo jak mi wyjdzie ze jestem a nie jestem to bedzie niefajnie, a jak mi wyjdzie ze nie jestem a jestem to tez moge cos glupiego zrobic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghhhgggggggggggggggg
test z krwi, beta hcg, najlepszy test jaki może być :) Sikańcom nie wierzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto no to kup sikanca a jak wyjdzie negatywny to idz na beta- hcg i bedzie po sprawie:):):):) ja od naszego szalenstwa te chyba robilam sikanca w 9- 10 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kto...
Karmelek i jak wyszlo po tych kilku dniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kto...
Zgodnie z prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kto...
Karmelek wiec co...zrobic? Czy szkoda kasy i poczekac jeszcze troszki... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musialam sie napic
ja zrobiłam 3 testy od wczraj i kazdy wyszedł pozytywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kto...
a ile dni po stosunku bylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musialam sie napic
Ja zrobiłam test 4 dni po dniu spodziewanej miesiaczki ,a mialam 12 dostac kwietnia i wczoraj 2 testy i dzis rano innej irmy kazdy dodatni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musialam sie napic
najlepszy to test quick Vue ja 2 takie zrobilam i jeszcze dzis rano pro-test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kto...
Musialam sie napic-no tak ale wez pod uwage to ze Ci sie okres spoznial to mysle ze nawet bez tych wszystkich testow mozna by przypuszczac zes zaciazyla!!! Ja jestem dopiero pare dni od pykniecia i nie wiadomo u mnie co i jak... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto pink test nie wiem czy wykrywa wczesna ciaze ale taki mi dala pani z apteki i taki kupilam, slyszalam ze quick test dziewczyny chwala ale on mnie oszukal:(:( pokazal kreseczke a w ciazy nie bylam:O:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kto...
Karmelek no wlasnie sek w tym ze ja mam nieregularne okresy :( ale przypuszczam ze jeszcze do okresu minumum 10 dni a max 13 dni. A jakie to ma znaczenie? Tylko sie nie smiej bo ja zielona jestem w tej kwestii :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto ja sie nie bede smiala:D bo zeby nie takie forum to tez bym o pewnych rzeczach nie miala pojecia:O:O typu badanie szyjki macicy itd:O ja nigdy tego nie robilam.. poprostu planowalismy ale nie robilam zadnych testow owulacyjnych, nie mierzylam tempki... wiesz u ciebie to zalezy kiedy mialam owulacje ...cykle masz nie regularne ..przyjmuje sie ze owulacje sie ma mniej wiecej 2 tyg przed okresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja to na twoim miejscu zrobila test :):) ale jakby byl negatywny to narazie tym wynikiem bym sie nie przejmowala bo nie ktore dziewczyny robily tydzien po okresie i wychodzila jedna kreska. dlatego wazne jest wiedzie kiedy sie ma owulacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kto...
Wiesz co...no ja sie teraz zaniepokoilam i wlazlam na ta strone... http://www.byckobieta.pl/kalkulator-kalendarz-dni-plodnych.html i cokolwiek bym nie wpisywala w polu długosc cyklu to wciaz ten dzien w ktory sie pynkelam wychodzi mi ze mialam dzien plodny. Wiem ze to o niczym nie swiadczy ale powiem cos jeszcze...im wiecej czytam o tych dniach plodnych owulacjach itd tym bardziej sie przekonuje ze chyba ja sie stukalam(sorki za te slowa ale jestem zdenerwowana) w dzien mojej owulki...bo pamietam ze w nocy-jak nigdy-nie moglam spac bo mnie tak jajniki bolaly ze az sama sie dziwilam dlaczego...a z samego rana...no wiesz co...i tu Ci musze powiedziec ze bylo mi tak dobrze jak jeszcze nigdy-taki poslizg byl ze ... ;) Oj co ja sie tu bede zreszta zwierzala ;) Chyba nie wytrzymam i zrobie test jednak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×