Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

Gość ciąża czy nie ciąża

Hej! Tak jak w temacie. Za jakieś 2 tygodnie się okaże, czy będę w ciąży ;). Zapraszam do popisania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZNAJAXC ZYCIE OKAZE SIE ZE NIE
JESTES..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnerwwwwwionaa
Poczytaj tematy wyżej gdzie jest po kilka tysięcy odpowiedzi i dowiesz się kto czeka... A nie zaśmiecać forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
No właśnie okaże się, czy jestem czy nie ;), nie napalałam się, że na pewno ciąża, bo bardzo chce, ani też nie panikuje, że będę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też czekam....
mam nadzieje,że zostaniemy rodzicami szybko...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
a czekasz już dłużej, czy dopiero początek oczekiwań? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosik maly
kiedy masz dostac okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość persefona 2345
tez sie przyłącze. Ja powinnam okres dostać w sobote i jak narazie nic. Czuje sie jak na okres brzych tak okresowo czasem zaboli, jajniki mnie bolą, jetem caly czas zmeczona a nic nie robie bo siedze teraz w domu, i bym spala ciagle. robilam test w sobote ale byla 1 kreska, teraz czekam do czwartku i jak nie przyjdzie to ide na bete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test robimy biorąc pod uwagę najdłuższy cykl ;) No chyba, ze mamy potwierdzoną owulację. Wtedy 12 dni po niej test powinien dać już miarodajny wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! dołączę się do was. Jutro kończą mi sie dni płodne oczywiście wykorzystaliśmy te dni jak należy i też sie zastanawiam czy nam się udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym że nawet nie miałam sluzu płodnego ani nie plodnego to nie wiem co w tym cyklu wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
Witam Was! Ja powinnam dostać okres za 2 tygodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może któraś z was mi pomoże??? Od początku w lipcu miałam @ od 8 do 12.07. do konca z mężem współżyłam 31.07. Następna @ zaczela mi się 4.08. i skonczyla8.08. i czekałam na dni plodne ale nie miałam ani niepłodnego śluzu ani płodnego teraz nie mam a teoretycznie mam najbardziej dni plodne a w środku też nie mam śluzu. Nie pytam czy to ciaża bo raczej nie ale dlaczego nie mam śluzu czy może któraś z was tak miała????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzaa
mi zostało do testowania 3 tyg. bo dopiero czekam na owulację...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
monia---> :). W tamtym cyklu też właśnie jakoś mało zaobserwowałam śluzu płodnego, teraz też nie za dużo, jakoś wcześniej miewałam więcej...No ciekawe. Kochaliśmy się w nocy z ndz na pn, to był jakiś 12, 13 dzień cyklu...tz. to nie są starania, tylko tak wyszło ;). A Wy którego dnia? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my to tak od poczatku tego cyklu bo we wcześniejszym to tak nieee. Dziwi mnie to troche bo nawet nie mam tego niepłodnego śluzu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to może wam sie trafi skoro sie nie staracie:) my też sie nie staramy co bedzie to bedzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamelianka...
ja też z utęsknieniem czekam na dwie kreski na teście - w pierwszym cyklu się nie udało ale od soboty wychodzi,że będą dni płodne więc będziemy się starać o maleńtwo...naczytałam się na forum i w tym cykl łykam wiesiołek i castagnus i liczę że się uda... Pozdrawiam wszystkie "staraczki" i trzymam za was kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
monia---> Mi też okres zaczął się 4.08, z tym że dziwny był, bo rozkręcił się dopiero w pt, więc sama nie wiem, czy przypadkiem nie liczyć o pt. Bo w śr, czw to prawie nic. Jak myślisz liczyć od śr? Mam regularne cykle co 28, 29 dni, ale nie wiem może to przez te upały, mało sluzu mam w dni teoretycznie płodne, a z tydzień przed ostatnim okres, to bardzo sucho było. W zeszłym cyklu kochalismy się 10, 11 dnia cyklu i okres dostałam w terminie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz mysle ze spokojnie możesz liczyc od środy pewnie przez te upały tak sie dzieje. I niestety jak wiekszosc kobiet tu musimy czekac na rezultaty. Też mam problemy ze śluzem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
No to mamy podobny problem...Z tym że jakby teraz jest nieco lepiej, bo wczoraj zaobserwowałam śluz z domieszką małą krwi, więc chyba okolice owulacji, którą według obliczeń powinnam mieć dziś, ale cholera wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skowronek101
cześć dziewczyny, przyłączę się do Was, czekam niecierpliwie co będzie.My współżyliśmy w 18 dniu cyklu 08.08 , mój cykl ok. 34-38 dni, różnie bywa. Nie nakręcam się, ale chciałabym by wynik był pozytywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciaża czy nie ciaza z kalendarzyka mi wynika ze tez dzis owu powinnam miec chociaz wczoraj mnie tam cos pobolewało dołem. Kurka wodna nie wiem a jestem taka niecierpliwa w tych sprawach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skowronek101
ja już czuję, że najwyższa pora na dzidziusia. A tak w oóle to śniło mi się dzisiaj, że urodziłam synka. To chyba cała podświadomość tak już na mnie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skowronek101
macie jakieś objawy? oczywiście początkowe. Mnie strasznie bolą piersi, tak nabrzmaiły, żę czuję jak ściska je stanik, od tygodnia codziennie prawie cały czas pobolewa mnie dół brzucha, ból rozciaga się na boki i potwornie bolą mnie lędźwie. No i siusiam co chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi jak sie śniło że wziełam ślub to juz byly przygotowania do ślubu i w tym samym czasie sniło mi sie że urodziłam i miesiac poźniej byłam w ciaży ale sie staralismy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skowronek101
my już dawno chcemy maleństwo, ale zawsze odwlekaliśmy tą decyzję. Zawsze sie okazuje, że jeszcze można poczekać, a tu nie ma na co czekać. Najgorsze, że chyba większość rodziny myśli, że nie możemy mieć dzieci...nie wspomnę o znajomych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×